dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 334 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 34  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Kosmetyk wart polecenia
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-04-24, 10:40 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-04-14, 19:19
Posty:88
Pierwszy raz spotykam się z pudrem ryżowym, ciekawy, ale nie jestem zwoleniczką w ogóle sypkich pudrów, więc i tak nie dla mnie :/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2014-04-27, 19:40 
Adept
Offline

Dołączył(a):2014-01-31, 22:11
Posty:14
odżywka beauty lash pro jest świetna i genialnie regeneruje, przedłuża i pogrubia rzęsy :) moje rzęsy których już było 3 na krzyż postawiła na nogi genialnie :) także spokojnie polecam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2014-04-28, 04:36 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-04-27, 22:36
Posty:3
Podkład dermacol :) tylko trzeba bardzo uważać z jego ilością, bo wystarcza dosłownie odrobinka.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2014-04-28, 17:43 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-04-10, 14:30
Posty:6
A ja jeszcze dodam kosmetyki do włosów - olejek (mieszanka araganowego i papirusowego) Oro Fluido.
Mają jeszcze taki fajny pyłek złoty do włosów (na imprezy:-) z taką pompką jak perfumy - postaram się później zamieścić zdjęcie. @Electra ja też nie używałam wcześniej sypkich pudrów - do momentu kiedy nie miałam sesji zdjęciowej na stronę firmową :-) i to było moje odkrycie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2014-04-28, 22:50 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-04-14, 19:19
Posty:88
No tak do sesji zdjęciowej lub na jakąś specjalną okazję warto mieć taki trwalszy makijaż, wówczas na pewno puder sypki się przyda.. Lecz ja na codzień jestem mamą rocznego urwisa i albo mój maka up trwa 5min.albo jest bez maka up'u :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2014-04-29, 22:25 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-01-13, 15:43
Posty:145
Dziewczyny a miała któraś z was ten puder z dax cosmetics https://www.facebook.com/kosmetyki.cashmere/photos/a.127272410671183.22401.117048218360269/663482043716881/?type=1&relevant_count=1 ?? Ciekawa jestem opinii na jego temat.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2014-05-02, 19:08 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
I kolejny nabytek, zatem i kolej na recenzja. :)

Phenome Regenerating Hair Mask

Opis:
Głęboko regenerująca maska do włosów
Doskonały preparat, szczególnie rekomendowany do włosów suchych i zniszczonych. Pomaga zapewnić trwałą ochronę powierzchni włosa na całej jego długości. Opracowany na bazie naturalnych ekstraktów, organicznych olejów oraz ekologicznych wód roślinnych, wnika pomiędzy łuski włosa, odbudowując jego strukturę i zapewniając mu doskonałe nawilżenie, wzmocnienie i wygładzenie. Włosy odzyskują miękkość, witalność oraz połysk, stają się zdrowsze, podatne na układanie i stylizację.

Składniki aktywne:
wody roślinne
dostarczają niezbędnych witamin i minerałów

proteiny z pszenicy
odżywiają, nawilżają, przywracają włosom ich naturalną strukturę

olej buriti
nawilża, koi i wygładza, działa antyoksydacyjnie

masło shea
optymalnie nawilża oraz zmiękcza włosy, wykazuje właściwości naprawcze i łagodzące

wyciąg z owoców goji
dodaje witalności i energii, działa przeciwutleniająco

organiczne oleje: jojoba, migdałowy, kokosowy
doskonale odżywiają, nawilżają, zmiękczają i wygładzają łuskę włosa

ekstrakt z owoców noni
odżywia, wzmacnia, działa antyoksydacyjnie

wyciąg z rumianku
działa łagodząco i przeciwzapalnie

Moja ocena: 5 z plusem za zapach, miękkość włosków po użyciu, śliczny blask i ogromną zmianę na lepsze już po drugim zastosowaniu. Świetna maska, z doskonałą konsystencją, wydajna, a ja jestem nią zachwycona i z czystym sumieniem polecam.

Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2014-05-03, 11:07 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
samba_mamba napisał(a):
Ostatnio dostałam od siostry Cetaphil MD Dermoprotektor

Obrazek



Chrzestny mojego synka ma córeczkę 5 miesięczną z atopowym zapaleniem skóry i używają Cetaphil tego dermoprotektor, ale mają też do tego taki plyn miceralny do mycia, który można używać na sucho. Też jest genialny. Muszę sobie taki kupić, bo przy mojej skórze to czasem czuje się jakby nie współgrała z niczym. Podobało mi się to, że Magda nalożyła Wiktorii ten płyn miceralny, wsmarowywała przez chwilę i lekko pozostałości usunęła wacikiem. Mowiła, że można też wodą, ale strasznie mi się ten sposób bez wody podoba.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2014-05-12, 10:32 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Bardzo ciekawie wygląda ten puder Malinko, zaciekawiłaś mnie. Jeśli chodzi o moje nabytki to dokupiłam sobie do Dermoprotektora emulsję micelarną do mycia, też Cetaphil. EM nadaje się zarówno do mycia twarzy jak i całego ciała. Naprawdę świetne duo udało mi się znaleźć i od razu widać różnicę. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2014-05-12, 17:04 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
Jestem zakochana w tym płynie miceralnym. Dobrze i szybko zmywa, ma ładny zapach, przemywam nim twarz z przyjemnością. Po użyciu płynu mam uczucie nawilżonej skóry - bez ściągnięcia. Dodatkowo plusuje estetyką - ma bardzo ładne i eleganckie opakowanie.


Załączniki:
PLYN MICERALNY YOSKINE.jpg
PLYN MICERALNY YOSKINE.jpg [ 3.17 KiB | Przeglądane 13402 razy ]
Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 334 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 34  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO