dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 334 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 34  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Kosmetyk wart polecenia
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-07-03, 09:02 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Na moja listę kosmetyków wartych polecenia wpisał się olejek kokosowy do opalania DaxSun. Olejek nawilża i pielęgnuje. Chroni skórę przed wysuszeniem, ale też uelastycznia i świetnie wygładza. Ma w składzie takie złote drobinki, które lekko rozświetlają skórę i nadają złocity blask, co wygląda rewelacyjnie. Także na plus idzie jego cena, bo za opakowanie 150ml zapłaciłam niespełna 10zł. Sprawdza się też jako ochrona i nawilżenie dla skóry już mocno opalonej. We wszelkich skalach punktacji dla mnie zasłużone 10/10. Pozostaje nam tylko ieszyć się latem.

Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2014-08-14, 14:16 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-03-31, 20:33
Posty:134
a ja dorzuciłabym krem Sudocrem, mój numer jeden na którym się jeszcze nie zawiodłam. Na wszelkie problemy skórne które często pojawiają mi się po eksperymentowaniu z nowymi kosmetykami. Na podrażnienia po depilacji nie ma nic lepszego, trądzik. Wiele osób uważa że on jest tylko dla dzieci na odparzenia ale ma tyle zastosowań że nie ma opcji żebym nie miała w domu, chociaż malutkiego opakowania za kilka złotych. Zwłaszcza że może długo leżeć bo nic się z nim nie dzieje.

_________________
http://msadvertising.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2014-08-16, 10:34 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-12, 14:53
Posty:171
A ja do tej listy dodałabym tusz do rzęs Rimmel Wonder'full. Poznałam go niedawno, gdy dostałam go do testów, ale już jest u mnie top 1 na liście tuszów. Nie skleja rzęs, nawet przy kilku warstwach, zawiera olejek arganowy, dzięki czemu nawilża rzęsy, no i ma super szczoteczkę, która dociera do wszystkich włosków.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2014-08-31, 21:13 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1128
SMOOTHING body scrub i SMOOTHING body balm:
Cytuj:
Obrazek
Wyjątkowy preparat peelingujący, który dzięki starannie opracowanej formule łączy w sobie oczyszczające i odświeżające właściwości drobinek ścierających z wygładzającym, wyszczuplającym i ujędrniającym działaniem składników aktywnych.

Wyjątkowy preparat peelingujący, który dzięki starannie opracowanej formule łączy w sobie oczyszczające i odświeżające właściwości drobinek ścierających z wygładzającym, wyszczuplającym i ujędrniającym działaniem składników aktywnych. Skóra odzyskuje wewnętrzną witalność i energię, staje się miękka i aksamitna w dotyku. Zawarte w składzie peelingu naturalne antyoksydanty wzmacniają, nawilżają i odżywiają skórę, poprawiając jej wygląd i strukturę. Pozbawiona zanieczyszczeń i pobudzona skóra jest doskonale przygotowana do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.
ZASTOSOWANIE
Rozprowadzić peeling na wilgotnej skórze, wykonując masaż kolistymi ruchami dłoni. Następnie zmyć ciepłą wodą. Stosować 1-2 razy w tygodniu.
SKŁADNIKI AKTYWNE
WYCIĄG Z ZIELONEJ HERBATY

silny antyoksydant, nawilża i odżywia. Napina, wygładza i ujędrnia skórę.
PIEPRZ BRAZYLIJSKI

pomaga w redukcji obwodu ciała. Modeluje i wyszczupla sylwetkę.
PESTKI Z OLIWKI

złuszczają martwy naskórek i usuwają zanieczyszczenia, poprawiając wygląd skóry i wspomagając dobroczynne działanie składników aktywnych.
DROBINKI RYŻU

zatrzymują wodę wewnątrz naskórka, oczyszczają i wygładzają skórę. Dzięki zawartości witaminy E odmładzają, odżywiają i uelastyczniają.
KOMPLEKS EKSTRAKTÓW Z KASZTANOWCA, OWSA I PSZENICY

uelastycznia skórę i jej naczynia włosowate, doskonale odświeża, nawilża i przywraca witalność skórze.
KOMPLEKS EKSTRAKTÓW Z ANANASA, GREJPFRUTA I HIBISKUSA

oraz zawartych w nich kwasów AHA - złuszcza martwy naskórek, zmiękcza skórę i nadaje jej pełen energii wygląd.
WYCIĄG ZE SKÓRKI POMARAŃCZY

odmładza, odżywia i nawilża. Delikatnie odświeża i witalizuje ciało.
WYCIĄG Z BIAŁEJ I CZERWONEJ HERBATY

chroni przed wolnymi rodnikami, działając przeciwstarzeniowo, nawilża i odżywia, poprawia elastyczność skóry.
OLEJE MIGDAŁOWY, OLIWKOWY I MACADAMIA

intensywnie nawilżają, regenerują i nawilżają i wygładzają skórę. Wzmacniają i uelastyczniają naskórek.


Obrazek

Aksamitny balsam do ciała intensywnie modelujący, dodający witalności i uelastyczniający skórę całego ciała.

Aksamitny balsam do ciała intensywnie modelujący, dodający witalności i uelastyczniający skórę całego ciała. Ożywczo roślinna receptura oparta została na aktywnych wyciągach, które stymulują mikrokrążenie i przyspieszają spalanie cząsteczek tłuszczu, zapobiegając powstawaniu cellulitu i pomagając w redukcji obwodu ciała. Owocowe ekstrakty i witaminy oczyszczają skórę z obumarłych warstw naskórka, pozostawiając ją rozjaśnioną, odżywioną, optymalnie nawilżoną i ujędrnioną. Dzięki naturalnym antyoksydantom skóra zachowuje swoją wewnętrzną energię i witalność oraz pozostaje na długo wygładzona i elastyczna.
ZASTOSOWANIE
Rozprowadzić balsam na oczyszczonej i osuszonej skórze, delikatnie wmasować. Stosować po kąpieli lub prysznicu, rano i wieczorem.
SKŁADNIKI AKTYWNE
WYCIĄG Z ZIELONEJ HERBATY

silny antyoksydant, nawilża i odżywia. Napina, wygładza i ujędrnia skórę.
PIEPRZ BRAZYLIJSKI

pomaga w redukcji obwodu ciała. Modeluje i wyszczupla sylwetkę.
WYCIĄG Z BIAŁEJ i CZERWONEJ HERBATY

chroni przed wolnymi rodnikami, działając przeciwstarzeniowo, nawilża i odżywia, poprawia elastyczność skóry.
KOMPLEKS EKSTRAKTÓW Z KASZTANOWCA, OWSA I PSZENICY

pielęgnuje i uelastycznia skórę i jej naczynia włosowate, doskonale odświeża, nawilża i przywraca witalność skórze.
EKSTRAKT Z PAPAI

działa złuszczająco, oczyszczająco i jednocześnie rozjaśniająco na skórę. Zawarte w ekstraktach cukry, witaminy i minerały nawilżają i ujędrniają skórę.
OLEJE Z AVOCADO I OLIWEK

wnikają w głębokie warstwy skóry, nawilżają ją i odżywiają. Wygładzają i uelastyczniają skórę, sprawiając, że staje się miękka i aksamitna w dotyku.
MASŁO MIGDAŁOWE

bogate w witaminę F i przeciwutleniacze posiada zdolność wnikania w skórę, wygładzając ją i wspomagając naturalne procesy w niej zachodzące.



Moja opinia: moje nowe nabytki, kupione trochę w ciemno, ale okazały się strzałem w dziesiątkę :) Skład jak wiadomo naturalny, co się chwali ;) Opakowania wygodne w użyciu, konsystencja i zapach obu kosmetyków są bardzo przyjemne. A co najważniejsze, wygląda na to, że działają :) Skóra przy regularnym stosowaniu staje się gładka, napięta, miła w dotyku, a cellulit faktycznie zaczął się zmniejszać, co mnie cieszy, bo myślałam, że bez ćwiczeń i zmiany diety już sobie z nim nie poradzę. Daję piątkę z plusem ;)

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2014-09-10, 00:23 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-10-29, 19:52
Posty:15
Ja dodaję niedawno zakupiony olejek do twarzy
Rekonstruktor do twarzy, ciała i dekoltu firmy EVREE. Dziewczęta, sprawdźcie skład, pozytywnie was zaskoczy. Mam cerę z niedoskonałościami i bałam się, że po prostu zapcha mi pory. Jakie było moje zaskoczenie, kiedy po kilku użyciach nie dość, że nic nowego się nie pojawiło, to i cera tak jakby się uspokoiła.
Dodatkowo: BAAARDZO wydajny, cudowny, naturalny zapach i elegancki, wygodny aplikator.
https://www.facebook.com/Evree.eu/photos/a.199217863539649.40874.184740574987378/557356457725786/?type=1&theater


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2014-09-25, 17:08 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-09-25, 16:41
Posty:8
Lokalizacja: Warszawa
a ja polecam maskarę rimmel wonderfull, ma w składzie olej arganowy, działa trochę jak odżywka do rzęs :) ostatnio załapałam się do programu recenzentek, ale z tego co się już orientowałam kosztuje ok. 30 zł. Pięknie rozdziela nawet małe rzęski!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2014-10-07, 19:10 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-04-14, 19:19
Posty:88
Ja polecam krem do twarzy vichy idealia, ujednolica kolor skóry, ujędrnia i dobrze nawilża. Teraz można wygrać kosmetyki z serii idealia na stronie vichy. Ponad 1000 zestawów do zgarnięcia, można nagrać film, przesłać foto lub napisać o swoich idealiach. Ja się zgłosiłam, może uda mi się zgarnąć cały zestaw to bym nie musiała kupować nowego kremu, bo już mniej niż połowę mam. Tu link jakbyście chciał wsiąść udział w tej zabawie http://mojeidealia.vichy.pl.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2014-10-30, 22:13 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2014-05-27, 21:32
Posty:85
Oczywiście, że wzięłam udział w konkursie Vichy i liczę na Krem pod oczy bo bardzo mi pomaga :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2014-11-10, 12:28 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Ostatnio namówiła mnie fryzjerka na kosmetyki Matrix, a konkretnie na Oil Wonders - to jest taka gama orientalna, w trzech wersjach. Wzięłam sobie komplet - szampon, odżywkę i olejek Egipt (z hibiskusem), który dba o włosy farbowane. Wystawiam pozytywną opinię i polecam, bo naprawdę jestem zadowolona z efektu. Włoski są wygładzone, miękkie, nie puszą się i bardzo ładnie pachną. Tu możecie sobie poczytać więcej http://oilwonders.matrixtrendy.pl/produkty, a ja stawiam bardzo szczerą piątkę z plusem. :)

Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2014-11-24, 14:11 
Adept
Offline

Dołączył(a):2014-10-17, 11:45
Posty:33
oliwka dla dzieci babydream z rossmana - tania, a skóra jest swietnie nawilżona i mięciutka


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 334 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 34  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO