dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 334 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 34  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Kosmetyk wart polecenia
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-09-30, 22:12 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2015-09-02, 00:45
Posty:117
Zdecydowanie to jedna z ciekawostek i to strzał w 10, jak dla mnie. :) Bardzo przyjemnie się go używa. Obejrzałam kilka filmików, gdzie dziewczyny uczyły robić strobing właśnie tymi pudrami z Loreala i to wcale nie jest trudne. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2016-10-26, 21:36 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1642
To ja jeszcze tutaj "włosowo". Na pewno wart polecenia, wydajny i cudnie działający na włosy jest szampon organiczny Belezza z Biokapu. Jako, że chwaliłam do dziewczyn, dodaję do naszej bazy polecanych i kochanych. :)

Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2016-10-27, 23:28 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2015-09-02, 00:45
Posty:117
Szampon znam i lubię. :-) Od siebie do bazy polecanych kosmetyków chętnie dorzucę moją nową perełkę, modelujący żel do brwi od KOBO, kupiłam kilka dni temu w Naturze i już się zakochałam. :-D Ładnie wyrównuje kolor, uzupełnia drobne ubytki i zagęszcza, przynajmniej wizualnie. Ja wybrałam kolor taupe, ale jest jeszcze w wersji brown.
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2016-10-28, 19:22 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1126
i jak się sprawdza? daje naturalny efekt? strasznie mi się nie podobają takie mocno pomalowane brwi, jak od linijki ;)

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2016-10-30, 22:41 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2015-09-02, 00:45
Posty:117
Efekt zależy od tego ile go nałożysz, mi też podobają się mocno podkreślone brwi, a że moich nie ma "burzy" to ten żel KOBO jest dla mnie rewelacyjny. Wychodzi mocno, ale nadal dość naturalnie. Żeby zrobić idealnie jak po sznurku zawsze można dobrać do niego kredkę, przynajmniej ja muszę tak kombinować, kiedy zależy mi na przerysowanym efekcie. ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2016-12-08, 10:37 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
Moim zdaniem bardzo fajną linię ma Dermedic Linum Emolient do bardzo suchej skóry, mi pomaga, szczególnie teraz kiedy sezon grzewczy w pełni, mam krem i lotion do ciała, ale i do kąpieli sobie na pewno kupię.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2016-12-21, 22:53 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1642
Do kąpieli fajne są żele z Seyo. Zarówno damskie z owocowej serii Smoothies,
jak i Seyo Men dla panów. Mój bardzo lubi. :)

A z polecanek - świeżo zakupiona nowość - błyszczyk Kobo, który daje taki fajny efekt lustra.
Chyba wrócę do Natury jeszcze po jakiś odważniejszy kolor.
Na Sylwestra będzie jak znalazł. :)

Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2016-12-29, 23:09 
Mój hit ostatnich miesięcy: https://biorganic24.pl/pl/p/VIANEK-Energetyzujace-maslo-do-ciala-150-ml/1161. NIe tylko fajnie nawilża to masło, ale też nie zostawia takiej tłustej warstwy, także jak dla mnie jest super :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2017-01-08, 17:48 
Ja bardzo lubię to Północne Mydło DETOX - Głębokie Oczyszczenie z firmy NAtura Siberica. Rewelacyjnie oczyszcza, bardzo polecam dla dziewczyn z cerą trądzikową. Tutaj zamówicie w dobrej cenie, naprawdę warto: http://biorganic24.pl/pl/p/NATURA-SIBERICA-Polnocne-Mydlo-DETOX-Glebokie-Oczyszczenie-Skory-120g/703


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2017-02-20, 14:38 
Nie mam faworyta , mam stronę-faworyta - http://oziway.com/ , tam sa super kosmetyki za małe pieniądze i jeszcze przesyłka gratis!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 334 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 34  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO