dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 334 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 34  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Kosmetyk wart polecenia
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-07-19, 21:12 
Ja mogę Wam polecić krem do rąk ziołowy od Hildegard Braukmann. Jak macie suche i zniszczone dłonie, to na pewno się Wam spodoba, bo szybko regeneruje naskórek no i nawilża dłonie. Ja stosuje ten krem już od dawna i bardzo go sobie chwalę.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2017-07-21, 10:44 
jeśli jesteśmy w stanie błogosławionym to warto postawić na kosmetyki z serii mamas.com.pl ja miałam kilka produktów od nich i naprawdę jedne z lepszych kosmetyków, przynajmniej dla mnie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2017-07-23, 19:04 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2015-09-02, 00:45
Posty:117
Sama używam kosmetyków mineralnych i sobie je chwalę. Zdecydowanie podkłady z Annabelle Minerals są godne polecenia. :)
W temacie stanu błogosławionego to czytałam ostatnio fajny wpis: http://kosmetykimineralne.pl/2017/07/03/kosmetyki-w-ciazy-i-podczas-karmienia-piersia-bezpieczny-makijaz-i-pielegnacja/ ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2017-07-24, 19:34 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-07-24, 19:27
Posty:71
Z czystym sumieniem mogę polecić puder Tokyo z Bikora. Fajnie dopasowuje się do cery, ładnie matuje i długo zostaje na twarzy a przy tym nie zapycha i nie zostawia maski!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2017-07-27, 09:54 
To ja ze swojej strony mogę wam powiedzieć o świetnym podkładzie do twarzy z pierre rene który się nazywa skin balance. Bardzo go lubię i używam już ktorejś z kolei buteleczki, bo sprawdza się u mnie naprawdę bardzo dobrze. Trzyma się cały dzień na twarzy, ładnie stapia z cerą, nie warzy się. Po prostu wygląda pięknie, jak druga skóra.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2017-07-31, 22:45 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
DorotaK napisał(a):
też lubię ich rajstopy, niestety nogi mi się bardzo nierówno opalają, do tego mam sporą bliznę, która nie opala się wcale, jak wiadomo ;) No ale pod rajstopami wszystko się ładnie chowa :)

współczuję blizny na nodze...
Ale faktycznie ładnie kryją.. u mnie się sprawdzają przy siniakach ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2017-08-14, 08:51 
Moim ostatnim odkryciem jest krem http://zdrowiej.net.pl/sklep/krem-nawilzajacy-na-dzien-z-serii-natural-collagen-50ml/, świetnie nawilża :) chyba jeszcze nigdy nie miałam tak skutecznego kremu


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2017-08-22, 13:48 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-03-09, 14:59
Posty:30
Lokalizacja: Warszawa
ja polecam Castor Oil efekty są genialne http://jeilliebean.pl/jak-przyspieszyc-porost-wlosow/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2017-08-27, 09:50 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Kasuję spam Annabelle Minerals. Nie róbcie wstydu marce taką nachalną reklamą!

A do tematu, ponownie odkrywam olejek rycynowy. Już zapomniałam jak super działa na rzęsy i paznokcie. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2017-08-28, 10:36 
Ja bardzo polubiłam puder kompaktowy z pierre rene. Mają jasne odcienie, a na takich najbardziej mi zależy i czasami ciężko znaleźc bardzo jasne pudry. Dobrze matuje skórę. ładnie się stapia ze skórą, wytrzymuje u mnie w dobrym stanie cały dzień. Fajne jest to, że w opakowaniu jest puszek i lusterko, gdyby ktoś chciał zrobić poprawki w ciągu dnia.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 334 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 34  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO