dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 334 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 34  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Kosmetyk wart polecenia
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-10-19, 16:55 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-06-16, 18:39
Posty:66
W pełnie zgadzam się z Natalka6! Sama również polecam wypróbować puder Tokyo z Bikora! Mój makijaż z nim jest estetyczny, trwały i naturalny- jak dla mnie nie ma lepszego pudru!;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2017-10-20, 14:39 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
A mnie przyszedł właśnie rozświetlacz swederm, który podpatrzyłam u koleżanki. Tak mi się spodobał efekt, że sobie zamówiłam. Daj na skórze śliczny złocisty refleks. <3

Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2017-10-23, 19:39 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Skąd zamawiałaś? Moja siostra mi kiedyś kupiła bronzer Swederm i był mega wydajny, bo miałam go i miałam. Skończył się jakoś w wakacje, więc nie potrzebowałam, ale może bym sobie zamówiła drugi i taki rozświetlacz skoro polecasz. Czym nakładasz rozświetlacz i bronzem?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2017-10-27, 13:19 
Mogę polecić oczyszczający żel węglowy bielendy z serii carbo detox, idealny jest do cery tłustej i mieszanej więc jeśli taką macie warto ko wypróbować


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2017-10-30, 13:30 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2015-09-02, 00:45
Posty:117
Mysza napisał(a):
A gdzie można dostać te rajstopy z st.moriz? Łatwo je później zmyć? Nie lubię tradycyjnych rajstop, a to byłoby może rozwiązanie problemu. :)


Na pewno st.moriz kupisz online u nich na stronie, a oprócz tego na kontigo.com. Szukaj brązującego sprayu do nóg. :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2017-10-31, 16:12 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1129
Stacjonarnie możesz je kupić w douglasie albo sephorze i od jakiegoś czasu są też w super pharm.

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2017-10-31, 19:49 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Greenka napisał(a):
Skąd zamawiałaś? Moja siostra mi kiedyś kupiła bronzer Swederm i był mega wydajny, bo miałam go i miałam. Skończył się jakoś w wakacje, więc nie potrzebowałam, ale może bym sobie zamówiła drugi i taki rozświetlacz skoro polecasz. Czym nakładasz rozświetlacz i bronzem?


Ja jestem fanką pędzla, więc pracuję tylko i wyłącznie z pędzlami. A jeżeli chodzi o zakup, to tu https://naturmedicin.pl/produkt/swederm-perfect-glow-highlighter/ masz sprawdzone źródło. Z dostawą uwijają się migiem, czekałam raptem 2 dni. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2017-10-31, 23:13 
Dzięki dziewczyny poszukam tych rajstop z st.moriz. Przynajmniej wiem, gdzie mogę się za nimi rozglądać, ewentualnie zamówię, bo w sklepach online sprawdziłam i są. :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2017-11-01, 14:42 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
samba_mamba napisał(a):
Ja jestem fanką pędzla, więc pracuję tylko i wyłącznie z pędzlami. A jeżeli chodzi o zakup, to tu https://naturmedicin.pl/produkt/swederm-perfect-glow-highlighter/ masz sprawdzone źródło. Z dostawą uwijają się migiem, czekałam raptem 2 dni. :)


Ooo to może mi podpowiesz, jakiego pędzla używasz do tego bronzera? Na stronie znalazłam dwa pędzle, więc jak mi podpowiesz to zamówiłabym sobie razem z bronzerem :)

Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2017-11-02, 23:13 
Dziewczyny, a jak zamawiacie przez net te stmoriz to szybko przychodzą? Bo u mnie pod nosem się skończyły. :/ Bym zamówiła.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 334 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 34  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO