dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 334 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 34  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Kosmetyk wart polecenia
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-08-28, 20:54 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
annabelle to akurat bardzo fajne ma te mineralne ciene, czy podkłady, ale ostatnio widziałam tez u nich w esklepie olejki, ktoś może już je ma? jak działają? warto kupić?

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2017-09-04, 14:13 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
ja mogę od siebie dorzucić krem do twarzy La Roche-Posay Toleriane Ultra jest idealny dla osób, które mają skórę wrażliwą, alergiczną, reaktywną bo krem to dermokosmetyk dlatego bardzo pomaga przy kapryśnej cerze.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2017-09-08, 16:21 
Jeśli chodzi o pudry to fajny jest także ten sypki loose powder z http://pierrerene.com U mnie ładnie matuje skorę, przedłuża trwałość podkładu. Nie zauważylam, aby podkreslał suche skórki, czy tworzył nieestetycznie obsypaną twarz. Nie daje tego sztucznego efektu pudrowości, a ladnie stapia się ze skórą


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2017-09-25, 12:17 
U mnie bardzo fajnie sprawdzaja się tez kosmetyki dermastic. Są one przeznaczone do włosow. Mają szampon, serum wzmacniające i plastry. Stsowałam wszystkie trzy. efektem były wzmocnione włosy, przestaly wypadać i są takie zdrowe i lśniące.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2017-09-25, 19:09 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-09-16, 23:17
Posty:260
Moimi ulubionymi kosmetykami, są zapachy, z których korzystam na co dzień. Znalazłam fajna stronkę, którą muszę wam się pochwalić http://www.dariss.pl/ ma ona wiele ciekawych i bardzo pięknych perfum.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2017-09-28, 20:28 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
Rajstopy w sprayu z st.moriz... Niestety po ostatnim mało przyjemnym incydencie mam brzydką bliznę na nodze, ale dzięki nim, nic nie widać...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2017-10-04, 21:27 
A gdzie można dostać te rajstopy z st.moriz? Łatwo je później zmyć? Nie lubię tradycyjnych rajstop, a to byłoby może rozwiązanie problemu. :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2017-10-06, 12:09 
ja bardzo polubilam bronzer do twarzy i ciała z pierre rene. Ma takie malusienkie drobinki rozświetlające, ale na szczęście są bardzo subtelne na twarzy. Bronzer pięknie wygląda, trzyma się praktycznie cały dzień na skorze. No i jest niesamowicie wydajny. używam codziennie a nie widac nawet zużycia :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2017-10-09, 11:53 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-07-24, 19:27
Posty:71
Z własnego doświadczenia mogę polecić puder Tokyo z Bikora. U mnie sprawdza się rewelacyjnie- dobrze matuje, nie wysusza cery, nie robi maski i długo się utrzymuje;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2017-10-10, 08:43 
Według mnie kosmetykiem wartym polecenia jest ten olejek: http://mamas.com.pl/produkt/olejek-przeciw-rozstepom/ stsosowałam go jak byłam w ciąży i muszę powiedzieć, ze bardzo mi pomógł.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 334 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 34  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO