dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 334 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 34  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Kosmetyk wart polecenia
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-12-20, 21:09 
Mogę polecić maskę detoksykującą bielendy blue detox, która szybko i skutecznie poprawia stan skóry suchej i wrażliwej, maska głęboko oczyszcza skórę z toksyn i innych zanieczyszczeń, błyskawicznie odświeża, głęboko nawilża i regeneruje.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2017-12-21, 23:19 
Dla mnie osobiście takim kosmetykiem przede wszystkim jest: http://atopis.pl/produkty-3/hemp-seed-oil-shampoo-szampon-organicznym-olejem-konopnym/ ten rewelacyjny szampon z olejem konopnym! Super sprawa!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2018-01-15, 16:31 
Dla mnie takim kosmetykiem jest: https://nasionamari.pl/kosmetyki-pielegnacyjne/1106-natura-24-krem-dla-skory-suchej-i-wrazliwej-75g.html bardzo lubię ten krem, super pielęgnuje i odżywia moją skórę.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2018-01-15, 17:54 
A ja ostatnio nabyłam książkę odnośnie zdrowia i urody zdecydowanie wartą przeczytania, jest nią: https://www.inbook.pl/zdrowie-i-uroda-z-natury-marta-szydlowska-pdf tu znajdują się fajne receptury kosmetyczne.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2018-01-16, 13:17 
A ja używam kosmetyków z atopis.pl i uważam, że są świetne, idealnie dają radę sobie z atopową skórą, a taką niestety mam no i muszę sparwdzac dokłądnie kosmetyki.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2018-02-06, 13:32 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-07-30, 14:13
Posty:41
Ja miałam okropne problemy z wypadaniem włosów. Drogeryjne kosmetyki nie dawały rezultatów. Byłam z tym u lekarza, zbagatelizował sprawę, później u jednego trychologa, który nie pomógł za wiele. w końcu trafiłam do mojej pani doktor która już mnie leczy od roku. poleciła mi mediceuticals terapię przeciw wypadaniu włosów. zauważyłam dużą poprawę, włosy nie dość że nie wypdają to jeszcze zaczęły odrastać. a mi wróciła nadzieja, że będę mieć znów piękne włosy


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2018-02-13, 14:20 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-11-17, 17:10
Posty:21
Lokalizacja: śląsk
Ja polecam piankę do oczyszczania twarzy HIGH EFFECTIVE CLEANSING FOAM marki Prael. Na prawdę fajnie oczyszcza i nawilża skórę. Co prawda to marka luksusowa i kosmetyki nie należą do tanich, ale są warte swojej ceny. Miałam okazje tą piankę przetestować i na prawdę jest fajna.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2018-02-13, 21:31 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-08-07, 17:06
Posty:78
odżywka do rzęs z eveline. Usłyszałam na kanale jakiejś blogerki, że jest taka super i w końcu kupiłam. Okazuje się, że rzęsy stały się pomniejsze, bardziej gęste i długie. Także jest efekt wooow :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2018-02-15, 13:04 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-12, 14:53
Posty:171
Trochę kosmetyk trochę lek - żel silikonowy sutricon jako baza pod makijaż. Skóra z nim staje się gładka, dzięki czemu nałożenie podkładu jest super łatwe. No i nie zapycha porów, co dla mnie jest bardzo ważne.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2018-02-24, 00:03 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
Ten sam sutricon co do blizn ??

Ja w końcu znalazłam idealne cienie, a dokładnie to metal pigments od swedermu. Fajne odcienie, dobrze napigmentowane i trzymają się cały dzień


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 334 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 34  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO