dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 334 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 34  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Kosmetyk wart polecenia
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-02-27, 09:04 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
szarooka napisał(a):
Ja w końcu znalazłam idealne cienie, a dokładnie to metal pigments od swedermu. Fajne odcienie, dobrze napigmentowane i trzymają się cały dzień


Swederm mam kilka kosmetyków i fakt, że ze wszystkiego co do tej pory kupiłam jestem zadowolona. Powiedz mi tylko czy cienie nakładasz palcami tak jak zaleca producent przez ich tą woskową konsystencję czy zdarza Ci się korzystać z jakiejś gabeczki?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2018-03-09, 15:41 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2018-03-09, 15:30
Posty:3
Lokalizacja: Polska
Kosmetyki powinny być odpowiednio przebadane. Warto poczytać co znajduje się w ich składzie.

_________________
Gabinet kosmetyczny dla Ciebie - http://gabinetbiolift.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2018-03-14, 10:14 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1127
Greenka, palcem najłatwiej, ja też się tego obawiałam, ale jednak nie ma czego, te cienie są takie kremowe, woskowe, dobrze się rozprowadzają, równą warstwą.

noanna, a o skład kosmetyków swederm też się nie ma co martwić, bo to naprawdę jeden z lepszych na rynku, moim zdaniem.

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2018-03-15, 17:59 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-12, 14:53
Posty:171
szarooka napisał(a):
Ten sam sutricon co do blizn ??




Dokładnie ten sam. Jest fajniejszy od innych baz, bo ma silikon farmaceutyczny, a nie kosmetyczny (czyli jest dobrze przebadany). A skóra po nim tak fajnie gładka:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2018-03-16, 03:36 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-11-08, 23:47
Posty:29
Linia Botanic Spa Rituals Bielenda - dla mnie rewelacja. Na bazie naturalnych roślinnych składników bez niepotrzebnych sztucznych dodatków , sprawdźcie sobie bo teraz o dobre kosmetyki bez silikonów i chemii trudno w dobrej cenie. A Bielenda w tym przypadku nie zawiodła jak zwykle Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2018-03-19, 10:11 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
@alvira, tylko pamiętaj, że ten efekt jest dodatkiem do kuracji i nie powinno się stosować takiego żelu tylko i wyłącznie, jako bazę. Przede wszystkim ma leczyć! :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2018-03-20, 20:22 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
Greenka przede wszystkim nakładam palcem, ale jak pisze Dorota, to banalnie proste :) Jednak jak trzeba to i pędzlem się nałożyć, przynajmniej jak potrzebuję precyzyjnie nałożyć np na kreskę...

alvira, nie odważyła bym się ...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2018-03-22, 21:49 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-07-24, 19:27
Posty:71
Moim najnowszym odkryciem są kosmetyki naturalne do pielęgnacji z Bioselet. Poznałam się z nimi na targach EKOCUDA w Gdańsku i bardzo mi przypadły do gustu. Pięknie nawilżają moją cerę, wygładzają ją i nadają przyjemnego zapachu! A co ważniejsze są wydajne i w przystępnej cenie- rewelacja!:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2018-03-29, 23:37 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Dzięki dziewczyny, jednak skusiłam się na te cienie i rzeczywiście bez problemu nakładam palcem. Obawiałam się, że mogą się rozmażywać, albo brudzić skórę dłoni, ale jest bardzo ok. Cienie są świetne, mocno napigmentowane i długo się trzymają bez konieczności utrwalania ich.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2018-04-20, 14:07 
Dla mnie najfajniejszym kosmetykiem do włosów są te plastry: http://dermastic.eu/dermastic/plastry-przeciw-wypadaniu-wlosow.html bardzo mi pomagają na włosy. Są moim ostatnio ulubionym kosmetykiem.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 334 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 34  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO