dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 334 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 34  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Kosmetyk wart polecenia
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-06-08, 11:15 
Ja bardzo lubie krem do twarzy z miodem https://lyson.com.pl/kosmetyki/1993-krem-z-miodem-harmony-50ml-2059766025046.html ma działanie regenerujące, kojące, przeciwzmarszczkowe. bardzo mocno nawilża skórę. A co najważniejsze ma naturalny skład i nadaje się do wrażliwej skóry.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2017-06-16, 18:47 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-06-16, 18:39
Posty:66
Mnie bardzo zachwycił puder Tokyo z Bikora. Ładnie matuje cerę ale jej nie wysusza i nie zatyka. Do tego długo się utrzymuje na twarzy. Jedyną jego wadą jest cena, bo kosztuje ok 130 zł ale mimo wszystko nie wyobrażam sobie już teraz swojego makijażu bez niego;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2017-06-20, 15:10 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
ja ostatnio odkryłam odzywkę Sally Hansen NAIL REHAB, na moich paznokciach sprawdza się idealnie, bo miałam mega zniszczone po hybrydach, super wzmacnia i odżywia paznokcie, mi się zawsze rozdwajały i pękały a teraz nie mam już z tym problemu, płytka jest gładka i lśniąca, jestem bardzo zadowolona.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2017-06-20, 19:47 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
Moje ostatnie odkrycie o matujący puder Tokyo z Bikora, rewelacyjny, bez talku, bez parabenów, idealny na co dzień.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2017-07-03, 18:38 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-05-17, 20:14
Posty:106
Również mogę polecić ten puder-używam go już jakiś czas i faktycznie świetnie sobie radzi, zawłaszcza podczas cieplejszych letnich dni;) ładnie matuje i nie spływa!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2017-07-05, 23:13 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
Serum na zniszczone końcówki z avonu, używam już kilka lat i jest rewelacyjne...
W sumie to chyba jedyna rzecz którą jeszcze u nich kupuję...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2017-07-10, 21:32 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-07-07, 20:19
Posty:6
odżywki w sprayu Marion. Idealne dla osób z tendencją do przetłuszczania się włosisków.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2017-07-16, 23:16 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
Teraz lato i człowiek się opala naturalnie ale ja polecam samoopalacz z st.moriz, ja używam od nich rajstop w sprayu. Zawsze mam problem z bladymi czy tam jaśniejszymi nogami, a tak to mam po problemie. A to jedyne samoopalacze które nie zostawiają u mnie smug


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2017-07-19, 10:10 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1127
też lubię ich rajstopy, niestety nogi mi się bardzo nierówno opalają, do tego mam sporą bliznę, która nie opala się wcale, jak wiadomo ;) No ale pod rajstopami wszystko się ładnie chowa :)

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kosmetyk wart polecenia
PostNapisane: 2017-07-19, 11:51 
Jeżeli ja miałabym dodać coś od siebie to powiedziałabym bez dwóch zdań: naturalne olejki, jak dla mnie zdecydowanie ostatnie odkrycie pielęgnacyjne. Kiedy na skórze zaczęły pojawiać się pierwsze zmarszczki zaczęłam szukać jakiegoś nieinwazyjnego jednak rozwiązania bo nie chciałam też panikować, zaczęłam szperać po blogach i różnych poradach no i uznałam, że skoro u tylu dziewczyn olejki się sprawdzają to i ja je muszę przetestować. Na pierwszy rzut zamówiłam sobie olejek mandarynkowy z damai i zaczęłam odrobinę dodawać do kremu, którego używam na stałe a skóra rzeczywiście odzyskała przy regularności sporo sił, przede wszystkim zauważyłam wygładzenie ale generalnie skóra zyskała blasku. Teraz swoja pielęgnację olejkami zaczynam rozszerzać stopniowo i cały czas staram się sprawdzać różne opcje szczególnie biorąc pod uwagę fakt że przecież nie tylko do twarzy można stosować olejki, ale i w kominku zapachowym, i do kąpieli i generalnie w pielęgnacji całego ciała spokojnie znajdują zastosowanie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 334 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 34  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO