dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Makijaż oczu
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-06-08, 19:00 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Też je mam kupione w komplecie z ich kredką do brwi. Zawsze zanim zaczne działać z brwiamy wycieram je plynem miceralnym. Tylko musza byc bezpyłowe platki takie jak np Milly z natury i wtedy dopiero makijaż się świetnie trzyma i nie ma opcji żeby cokolwiek z cienia się z brwi zsypywało.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Makijaż oczu
PostNapisane: 2016-06-19, 20:23 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2015-09-02, 00:45
Posty:117
Kolorystyka rzeczywiście jest bardzo naturalna i dzięki dwóm odcieniom łatwiej dobrać kolor, ewentualnie można je zmieszać. Paletka ma małe lusterko i załączony aplikator - z jednej strony jest gąbeczka, z drugiej pędzelek. Bardzo poręczne i przydatne. :) W cenie regularnej w Drogeriach Natura dostaniesz je za 19,99, mi udało się kupić w promocji za 14,99. Możesz zaglądać ja masz je pod ręką, bo mają często fajne promocje, teraz do 60% taniej produkty do konturowania. :) Mam zamiar wybrać się na zakupy - zawsze to więcej rzeczy w kosmetyczce i może wypróbuje jakieś nowe kosmetyki. ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Makijaż oczu
PostNapisane: 2016-06-20, 16:48 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-05-08, 12:21
Posty:47
oo akurat mi się skończył taki fajny zestaw do konturowania z Kobo. muszę się wybrać:) a używacie kredek do brwi? mam problem z dobraniem odpowiedniego koloru. macie coś sprawdzonego?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Makijaż oczu
PostNapisane: 2016-06-28, 17:27 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2015-09-02, 00:45
Posty:117
Fajne kredki widziałam, takie z grzebykiem do rzęs w Naturze chyba z dwóch firm. Z pewnością KOBO ma takie, bo oglądałam jak wybierałam cienie i miały kilka różnych odcieni. I z tego co kojarzę te od MySecret też miały sporo kolorów do wyboru. Jeśli jeszcze nie byłaś to teraz jest promocja -40% na kosmetyki do makijażu. :-D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Makijaż oczu
PostNapisane: 2016-10-12, 21:48 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1642
Laseczki, a polecicie cienie jakieś fajne do powiek? Skończyły mi się moje ulubione i chyba czas na zmianę. Tylko, żeby były dobrze napigmentowane, bo jak już się maluję to cenię sobie trwałość makijażu. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Makijaż oczu
PostNapisane: 2016-10-13, 22:38 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Widziałam, że w Naturze pojawiły się nowe MySecret paletki cieni Natural Beauty. Jutro się wybieram do Natury zobaczyć jakie mają kolory. Też szukam intensywnych barw, które będą trwałe.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Makijaż oczu
PostNapisane: 2016-11-05, 22:06 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1642
Dzięki za cynk. Regularnie zaglądam do Natury, więc wzięłam na wypróbowanie i muszę przyznać,
że przypadły mi do gustu, bo i kolorki ładne i ładnie się trzymają na powiece.
Przy okazji wzięłam sobie jeszcze drugą nowość z MySecret - żelową bazę pod cienie.
Z niej też jestem zadowolona.

Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Makijaż oczu
PostNapisane: 2016-11-06, 22:57 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1126
Fajne cienie. Są takie lekko opalizujące czy to tak tylko na zdjęciu wyszło?
A baza żelowa mnie zaintrygowała, nigdy takiej nie widziałam. Czym ją nakładasz? Jak się sprawdza?

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Makijaż oczu
PostNapisane: 2016-11-09, 23:05 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1642
Tak, mają takie drobinki lekko opalizujące. Zrobię fotkę przy świetle dziennym to Ci pokażę w zestawieniu z matowymi, bo mam jeszcze drugą paletkę, tylko mi juniorka zakosiła, a już śpi. ;)
Bazę nakładam palcami, bo tak mi najwygodniej. Jestem zadowolona, bo ładnie współpracuje z cieniami, kolor wygląda żywo i nie gromadzi mi się brzydko na powiece nigdzie. Uważam, że MySecret to naprawdę fajne kosmetyki, a można je kupić w Naturze za przysłowiowe grosze.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Makijaż oczu
PostNapisane: 2016-12-28, 15:10 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-06-13, 22:07
Posty:77
a miałyście może mascarę Neovisage?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO