dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Makijaż oczu
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-05-11, 17:29 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2015-09-02, 00:45
Posty:117
Bardzo lubię eksperymentować z makijażem. Nie widziałam tu konkretnie takiego tematu, więc pozwoliłam sobie założyć nowy. Dziewczyny jakich używacie kosmetyków do podkreślenia oczu? Chętnie wypróbuję jakieś nowe polecane przez was. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Makijaż oczu
PostNapisane: 2016-05-17, 19:09 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Ale co masz dokładniej na myśli? Cienie, kredki, konturówki, zestawy do smoky? Mam tego pełną kosmetyczkę, więc polecać mogę... co najmniej długo. Jakiego typu eksperymenty planujesz? :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Makijaż oczu
PostNapisane: 2016-05-23, 14:02 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Też lubie podkreślać oczy, więc też chętnie pomogę - szczególnie, że ostatnio na wyprzedaży w Naturze zaopatrzyłam się w kilka fajnych kosmetyków, które stanowczo warto polecić.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Makijaż oczu
PostNapisane: 2016-05-24, 17:56 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2015-09-02, 00:45
Posty:117
W sumie to aktualnie mam chęć na eksperymenty ze smoky eyes, ale w nietypowych opcjach kolorystycznych, bo mam zielone oczy i zależy mi na podkreśleniu i wydobyciu ich koloru. Macie jakieś sprawdzone rodzaje cieni, które się sprawdzają przy takim makijażu i ich efekt się utrzymuje?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Makijaż oczu
PostNapisane: 2016-05-26, 22:26 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Świetny wybór cieni jeśli o kolory chodzi ma MySecret. Sa niedrogie, a niezłe jakościowo. Długo się trzymaja i mają intensywne kolory. Kilka dni temu kupiłam sobie nowy kolor, ale chciałam łagodzący odcień skóry, a nie żaden intensywny kolor, więc wybrałam z serii matowych.

Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Makijaż oczu
PostNapisane: 2016-05-27, 21:07 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1129
Fajny, neutralny, mam podobny, używam go do rozjaśniania smokey jak mi za ciemne wyjdzie ;)
A tak w temacie makijażu oczu jeszcze, ale nie tylko cienie i tusze... Czego używacie do brwi?

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Makijaż oczu
PostNapisane: 2016-05-30, 18:25 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2015-09-02, 00:45
Posty:117
Znam tą firmę @Greenka, tyle tylko, że nie wypróbowywałam ich cieni. @DorotaK tusz mam właśnie z My Secret 3in1 mascara, do codziennego makijażu. Bardzo dobrze rozdziela rzęsy i daje fajny efekt wydłużenia i pogrubienia. Do misji wieczorowych mam drugą modelującą, pogrubiającą i wydłużającą w jednym - create your lashes:
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Makijaż oczu
PostNapisane: 2016-06-03, 23:50 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1129
Tak, tusze znam, ale pytałam o brwi ;) Ja mam taki problem, że mój naturalny kolor włosów to ciemny blond, farbuję włosy na brązy i brwi wydają się przez to jaśniejsze. Henny nie zrobię, bo czarna za ciemna, brązowa za ciepła, a szarej w ogóle nie widać. Nie wiem, jakieś cienie? Kredki? Ale też nie czarne jak smoła, czego używacie?

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Makijaż oczu
PostNapisane: 2016-06-05, 21:34 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2015-09-02, 00:45
Posty:117
Mam dość podobny problem i długo się męczyłam, żeby znaleźć na niego sposób. Bardzo dobrze, przynajmniej u mnie, sprawdzają się cienie. Teraz używam zestawu z KOBO professional, ma dwa odcienie do brwi i jeden rozjaśniający pod łuk brwiowy. Kilka prób i doszłam do wprawy. A ten mój zestaw wygląda tak:
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Makijaż oczu
PostNapisane: 2016-06-07, 22:15 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1129
Oo... kolor wydaje się fajny. to taka raczej chłodna naturalna tonacja? Ile kosztuje taka paletka? czym nakładasz? Nie osypuje się z brwi?

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO