dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Makijaż oczu
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-06-29, 14:05 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-10-28, 23:31
Posty:208
Jak chcesz mieć ładny makijaż to warto także zadbać o brwi, które są kluczowym punktem jeśli chodzi o piękno kobiety, a jak to powinno wyglądać i jakie są koszty takiej regulacji brwi jak i henny dowiesz się ze strony http://www.naszawitryna.pl/regulacja-brwi-cena/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Makijaż oczu
PostNapisane: 2018-08-09, 21:41 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-09-16, 23:17
Posty:260
Chcąc mieć piękne brwi i nie malować ich kredką zakupiłam sobie jeden z produktów ze strony http://kidini.pl/produkty-do-brwi/ jest on na prawdę dobry i warto mieć go w swojej kosmetyczce


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Makijaż oczu
PostNapisane: 2019-01-25, 22:43 
Moje ostatnie odkrycie to kosmetyki do makijażu Neo make up , kupiłam podkład i cienie, idealnie się rozprowadzają, podkład trwały, bez efektu maski a przy tym zakrywa co należy :) Dla mnie bardzo pasują.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Makijaż oczu
PostNapisane: 2019-04-04, 13:56 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-05-17, 22:02
Posty:28
makijaż oczu to nie tylko cień do powiek czy tusz do rzęs. Moim zdaniem bardzo ważna jest też cala oprawa i makijaż brwi. Tu ciekawym rozwiązaniem jest makijaż permanentny. Jak jesteście z Wawy to polecam salon jest pięknie ( na ulicy Wilczej). Makijażem zajmuje się Dominika Kossakowska - rewelacyjna linergistka, z doświaczeniem i umiejetnościami :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Makijaż oczu
PostNapisane: 2019-04-23, 09:50 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
to prawda łądne brwi też dodoają twarzy wyrazistszego wyrazu, sama też po wielu latach dylematu zdecyddowałam się makijaż permanentny brwi, zrobiłam metodą włoskową w Warszwie w salonei Magic Visage, jestem bardzo zadowolona, a teraz nawet jak nie mam mocnego makiajżu oczu to i tak ładne brwi dodają mi uroku do tego tusz do rzęs i mogę wycodzić z domu nawet bez pełnego makijażu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO