dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-02-09, 08:59 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
zysio napisał(a):
już byście mogli to love story odgrywać w temacie test... A wy oznajmiacie wszem i wobec :P

No Admin - jak to tak?? :D


buhahahahahahahahahahaha<rotfl>
Nawet Pawlowi sie dolecialo, ale jajca-zeby moderatorzy admina upominali, hiehie:D
Tylko mnie nie probujecie na ta zla droge sprowadzac, ja mam zolte papiery wiec i prawo do offtopu:P:P:P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-02-09, 10:00 
Administrator
Offline

Dołączył(a):2006-04-07, 11:08
Posty:873
bede grzeczny ;p


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-02-09, 15:43 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
ja też :lol:

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Solarium
PostNapisane: 2007-03-18, 20:45 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2007-03-18, 18:25
Posty:9
Witam. Zadałaś pytanie czy podoba nam się opalona buźka zimą? Mi osobiście bardzio odpowiada delikatna, brązowa i zadbana twarzyczka. Nie mówię o robieniu z siebie mulatki w grudniu, ale solarium od czasu do czasu to świetny sposób na polepszenie sobie samopoczucia .Niestety nie każdemu można polecić wizytę w salonie, osoby z zbyt jasna karnacją, z trądzikiem, a także z chorobami skóry, powinny omijać solaria. Czy mężczyźni lubia opalone kobiety? Moim zdaniem tak, delikatna, subtelna opalenizna przyciąga męskie spojrzenia. Pamiętajcie jednak że opalać należy się stopniowa, no i oczywiście z odpowiednimi kosmetykami. Niestety taka opalenizna nie jest tania, koszt za minutę to min 1, o ile opalamy się w profesjonalnym salonie, do tego dochodzi kosmetyk (5 zł-jednorazowy) i powtarzanie takiej sesji dla utrzymania efektu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-18, 21:51 
hm, u nas w warszawie robią promocje i możnaiść nawet za 8Ogroszy :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-19, 17:02 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
u nas w Czewie też są takie promocje, ale ja i tak nie chodzę :-P

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-03-19, 17:29 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-01-22, 01:05
Posty:36
hm opalona bużka zimą ale żeby wyglądała na lekkie muśnięcie słońca a nie jak kurczak z ropżna :lol: osobiście podsuwam propozycję żeby pójść do solarium przed 100dniówką zupełnie inaczej wychodzi się na fotkach miła pamiątka pozostaje :-D ale też z umiarem tak naturalnie bo naturalne jest piękne wszystko z umiarem i nic z przesadą a może zapytamy się chlopaków czy wolą takie kurczaki z rożna , czy takie naturalnie opalone?

_________________
warto mieć marzenia...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-23, 09:08 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-08-22, 14:28
Posty:85
ja chodze na solarium raz badz dwa razy w tygodniu i musze przyznac ze moje samopo0czucie jest przez to lepsszze dobrze jest jak kobieta ladnie wyglada

_________________
Hotele SPA
Spa w Polsce


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: solarium?!
PostNapisane: 2007-08-23, 09:16 
alinQa napisał(a):
O szkodliwości solarium mówić chyba nie muszę - czy zatem jest to przejaw dbałości o siebie? Czy wręcz przeciwnie?

A może ktoś chodzi? :) Co sądzicie o solarium?


Szkodliwe jest teraz wszystko począwszy od ogórków w których pełno chemikaliów skończywszy nawet na naszym słoneczku! Ja od czasu do czasu zawitam w solarium, ale to bardziej zimą niż teraz. Czy to przejaw dbania o sobie? myślę, że to żadna hańba, że ktoś sztucznie się opala niektórych uczula normalne słońce dlatego korzystają z lamp. Skóra o odcieniu złota jest ładniejsza niż biała, tego nie da się ukrywać. Ciepłe kolory budzą pozytywne odczucia dlatego estetyczne doznania są znacznie lepsze wówczas gdy patrze na opaloną osobę oczywiście bez przesady!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-25, 19:46 
z...c mi sie chce jak widze dziewczyne ktora opala sie w solarium , to az w oczy kluje taka niby "opalenizna" - ile ona lezy w tym solarium - 1 godzine dziennie ? to jest chore wedlug mnie i jakos nie podobaja mi sie dziewczyny ktore tak wygladaja - za jakis czas beda wygladaly jak babcie - pelno zmarszczek itp . ja na solarium to bylem moze z 5 razy i jakos to mnie kreci.



[ Dodano: 2007-08-25, 19:49 ]
dadija napisał(a):
czy takie naturalnie opalone?
wiadomo ze takie naturalne wole a na
dadija napisał(a):
takie kurczaki z rożna
to wogle nie patrze i nawet z taka to nie umuwilbym sie gdyby byla ostatnia laska


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO