dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-04-07, 21:32 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Hmm..no trochę dziwnie to wygląda ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-13, 01:10 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-03-09, 00:23
Posty:8
Chodze czasami, czemu nie? Nie do stopnia karmelowej opalenizny, bo to naprawdę przesada, ale czasem zimą dobrze jest wygrzać gnaty:) Przesuszenia skóry się nie boję bo używam stosownych preparatów, a poza tym nawilżenie osiąga się przede wszystkim od wewnątrz a ja naprawdę dużo wody piję kazdego dnia. Poza tym solarium w zimę jest fantastyczną dawka światła docierającego do kazdej komórki skóry - mi to odpowiada. Dbac o siebie można na różne sposoby. Ja się zaraz nasmaruję nawilżającym garnierem, wypije przed snem ostatnią szklankę nestle aquarel a jutro po pracy śmignę zlapać trochę sztucznego słońca w tę pochmurną zimną wiosnę:)

Pozdrawiam słonecznie,
naya


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-13, 09:36 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-01, 18:41
Posty:182
Naya napisał(a):
Chodze czasami, czemu nie? Nie do stopnia karmelowej opalenizny, bo to naprawdę przesada, ale czasem zimą dobrze jest wygrzać gnaty:)


takie podejście do sprawy jest prawidłowe :-D wszystko ale z umiarem :-P widzę po niektórych znajomych koleżankach że nie znają takiego słowa "umiar" :-/ Chodzą zjarane jak mulatki i dodatkowo tyle tapety na siebie nałożą że strach przy nich tupnąć żeby zaraz 5 kg na ziemię nie spadł :lol:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-16, 15:29 
Razjel napisał(a):
widzę po niektórych znajomych koleżankach że nie znają takiego słowa "umiar" :-/ Chodzą zjarane jak mulatki i dodatkowo tyle tapety na siebie nałożą że strach przy nich tupnąć żeby zaraz 5 kg na ziemię nie spadł :lol:
no i jak tu z taką się umówić - to aż chęci nie ma ..... to wręcz zniechęca do umawiania się - przynajmiej mnie , ja jednak wolę opalanie się latem nad jeziorem czy morzem i to jest lepsze - bo będac w ruchu tak mocno nie spali się skóry jak leży się plackiem pog grzejnikiem.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-16, 20:00 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-01, 18:41
Posty:182
W dodatku opalenizna naturalna jest o wiele ładniejsza niż po solarce :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-16, 20:29 
Razjel napisał(a):
W dodatku opalenizna naturalna jest o wiele ładniejsza niż po solarce :mrgreen:
Rajzel zgadzam się z Tobą w tej kwestii w 100%


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-16, 21:13 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-28, 19:50
Posty:1365
Lokalizacja: Rzeszów
Ej. Jas nie wiem. moze ja jestem slepa. Ale ja nie widze roznicy czy ktos jest opalony natularnie czy solaryjnie. Czym to sie rozni?
Jak jest zachowany umiar to niewazne czy na plazy czy w solarium.
Wole delikatna opalenizne z solarium niz skwarke z nad morza.

_________________
Żaden człowiek nie jest nielegalny.

You've got a reason to live, say I don't wanna be in love, I don't wanna be in love.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-16, 21:20 
kasioolka56 napisał(a):
Czym to sie rozni?
zobacz naskórę - tam najszybciej zobaczysz - szczególnie na twarzy


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-17, 09:02 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
rouge nie podałeś konkretnego argumentu czym to się różni, nawet nie naprowadziłeś Kasi ;p
Mnie się opalenizna z solarium kojarzy z takim spieczeniem kurczaka, była u mnie w LO taka panienka która miała skórę na twarzy - dosłownie tak spieczoną jak skórka kurczaka, a taka naturalna jest po prostu neutralniejsza. Zresztą Kasiu jeśli widzisz kogoś w taką pogodę spieczonego na brąz to masz pewnosc że to zasługa solarki ;)

Ja aktualnie też jestem brązowa ale to przez balsam brązujący, wolę taką formę brązowienia.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-17, 12:06 
Natty, widzę po jednej dziewczynie - może mieć tak na oko 30-40 lat w tym przedziale, a widać po jej skórze na twarzy że często chodziła na solarkę , bo ma bardzo zniszczoną - i w oczy bardzo mocno rzucają się róznego rodzaju blizny jakie ma na twarzy - pewnie od solarki - a jak się ja słyszy w autobusie to najchętniej włożyłbym stopery do uszy - nie ma nic mądrego do powiedzenia i mam wrażenie ze to taka pusta kobieta ......


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO