dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-04-17, 13:30 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-27, 16:19
Posty:84
Lokalizacja: pomorskie
roznica jest taka ze solarium nierowno opala.pod pachami zwykle zostaje blady slad jak rowniez pod pupa bo tam kiedy lezysz robia sie zgiecia ktore zostaja blade.jadnak ja nie widze nic zlego w solarium jesli sie nie przesadza.oczywiscie ze opalanie sie na braz w srodku zimy jest nienaturalne jednak biedy jest sie bledym jak sciana przydaje sie czasem kilka minut aby skora nabrala zdrowego koloru.a czy to szkodzi?co dzis nie szkodzi naturalne promienie tez sa rakotworcze takze jesli kazdy by tak pedantycznie na to patrzyl po swiecie chodzili by sami anemicy uciekajacy przed wszystkim co opala :-P takie jest moje skromne zdanie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-17, 17:37 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
rouge może te blizny nie są po solarium ? nie segreguj dziewczyn pod względem chodzenia na solarkę lub posiadania kolczyka w języku bo to właśnie to jest płytkie a nie to że ktoś lubi się opalac.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-17, 21:58 
Cichy podróżnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-28, 19:50
Posty:1365
Lokalizacja: Rzeszów
Tylko wiecie. Do mojego gimnazjum chodzi takie dziewcze. Bardzo elegancko opalone. I uslyszlam kiedys na jej temat: "Chcialabym mieć taką karnacje" "Ale, to solarium." "Nie przypuszczlabym!"
Wiec wiecie. Jak ktos jest spalony na kurczakano to wiadomo, ale jak tylko taka delikatna opalenizna to nie widac roznicy.
Natty, kurczak, to skrajny przypadek.

_________________
Żaden człowiek nie jest nielegalny.

You've got a reason to live, say I don't wanna be in love, I don't wanna be in love.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-18, 12:47 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
owszem, skrajny ale spotykany ;p

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

A ja mam problem;(
PostNapisane: 2008-04-18, 15:23 
hej...mam problem, który muszę szybko rozwiązać... :-?
niedługo ide na wesele i chce isc na solarium tyle ze jak poszłam w grudniu na solarium piegi mi wyskoczyły... :shock: :evil: jak kiedys bylam w wakacje to nie wyskoczyły mi... co zrobic zeby ich nie bylo???prosze o szybka odp


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-18, 21:47 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2007-01-06, 14:29
Posty:337
Lokalizacja: Lubartów
fajne jest solarium... nie wiem jak to sie nazywa, ale w trakcie opalania polewanym jest sie woda dwa razy i dobrze lapie dzieki temu ;>


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-24, 22:14 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-12-03, 00:33
Posty:125
Ja ostatnio byłam na takim solarium,ze się zraziłam.Prawdobodobnie,bo widomo,że nikt sie nie przyzna,lampy były stare.Normalnie chodzę na 15 turbo i nic mi nie jest.Teraz poszłam na 15 na zwykłe(bo takie akurat było pod ręką) i się strasznie poparzyłam.Przez dwie noce nie mogłam spac,skóra mi schodziła z całego ciała.Carmenjeśli chodzi o piegi to nie da się tak zrobic zrby były albo nie.W lato Ci sie nie pojawiły bo skóra była przyzwyczajona do promieni UV,w grudniu nie bardzo.Jesli żadko bywasz na solarce to pewnie i teraz będą piegi.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

dzięki za odp!
PostNapisane: 2008-05-01, 10:14 
dziki za odp, ale w sumie teraz już jest słonce to moze nie wyskocza :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-03, 21:50 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-04-27, 01:15
Posty:7
Chodzę na solarium raz po raz. Częsciej zimą. A jak będzie słoneczko dobrze grzało to będę korzystać z jego promieni 8-)

_________________
www.forum.pogadajmy.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-05, 15:50 
Natty napisał(a):
rouge może te blizny nie są po solarium
wiesz te blizny mogą być od solrium bo ta dziewczyna ma bardzo zniszczoną skórę twarzy i to tak włąsnie wygląda jakby to było od solarium

Ja na solarium byłem może z 5 razy ( to mak) o ile nie mniej od czasu gdy pojawiło się solarium u nas


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO