dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-08-25, 19:51 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
A mi się strasznie nie podoba opalenizna w zimie. Nie lubię jak ktoś opala się w solarium, ob naturalna opalenizna jest zdrowsza i ładniej wygląda.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-25, 22:05 
szostoll napisał(a):
naturalna opalenizna jest zdrowsza i ładniej wygląda.
zgadzam sie z tym w 100 % , nic dodac , nic ujac


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-28, 15:44 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2007-08-22, 14:28
Posty:85
uwielbiam raz na jakis czas isc do solarium i sie odprezyc tam m0ozna odpoczac i pozbierac mysli dodatkowo mozna tez skoczyc na saune

_________________
Hotele SPA
Spa w Polsce


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

nagminna solarka to wiocha
PostNapisane: 2007-12-11, 13:47 
Adept
Offline

Dołączył(a):2007-11-25, 21:05
Posty:19
spalona na pomarańczowo fryta z solarium to po prostu wiocha :-|
wiele dziewczyn uważa ze to jest fajne - jeszcze w pakiecie z tipsami i blond tlenionym łbem to niestety prawdziwa masakra :diabel: wspołczuję tym laskom - w wieku 20 lat zaczynają maraton, a przed 30 - stką wyglądają jak 40- stki...
popularność opalania bierze się stąd, że na opalonej skórze nie widać(albo mniej)przebarwień, pryszczy, dziewczyny przy obie wyglądają odrobinę szczuplej itp., ale o to można zadbać w inny sposób, a solarium stosowac sporadycznie :-D z pożytkiem dla biednej skóry

_________________
http://codziennie.info/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-19, 18:24 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-13, 17:55
Posty:70
Lokalizacja: Zawiercie
Jestem zdecydowanie na nie. I to nie ze względu na to, że generalnie opalać się nie powinnam, bo zaraz mnie obsypują czerwone kropki, ale po prostu takie wysmażone laski i mężczyźni wyglądają tandetnie. W dodatku to uzależnia! Mam koleżankę, która niestety chodzi nierzadko i robi się coraz bardziej brązowa, skóra się niszczy, a ona ciągle mówi, że musi iść, bo jakaś taka blada jest. Od czego są zupełnie nieszkodliwe balsamy brązujące, jeśli ktoś już tak bardzo chce mieć apetyczny brązik na skórze?

_________________
Czasem wystarczy najprostszy gest, aby wytrącić kogoś z równowagi.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-19, 21:36 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
różowy migdał napisał(a):
wyglądają tandetnie

A zwłaszcza zimą, bo wtedy to tak dziwnie wygląda.Strasznie sztucznie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-23, 21:56 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-01-23, 14:54
Posty:14
hmm wiem ze są różne zdania na ten temat,

po pierwsze jasna cera JEST MODNA (w Japonii ;p)
są tam specjalne kremy wybielające itd takze co kontynent to to różnie bywa ;)


Natomiast wracajac do naszych realiów, brzydkiej kobiecie solarium nic nie da, natomiast łądnej, atrakcyjnej kobiecie doda troszkę uroku ;)

Są ludzie którzy mają taką bladą karnację i czasami wyglądają jak chorzy.

Oczywiście zaraz tu ktoś napisze ze na chorego wygląda opalony chłop w zimę ale nie zgadzam się z tym ;))


Chodzę na solarium ponieważ lubie lato, ciepło a w zime mi tego brakuje.
Chodzę na solarium bo mam problemy z trądzikiem i promienie uv mi pomagają
Chodzę na solarium bo wtedy lepiej wyglądam i mam większe powodzenie <chociaz i bez tego nie narzekam>


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-24, 10:58 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Solarka wysusza skórę, dlatego trądzik wydaje się mniej widoczny, teraz może to pomaga ale za 10 lat będziesz miał/a bardziej zniszczoną cerę niż osoba nie chodząca na solarium.
A blada cera nie jest modna tylko w Japonii :-P Zresztą, o gustach się nie dyskutuje, tak jak 10 osób powie że lubi brązowe osoby w zimę tak ja i 10 innych powie że to sztucznie wygląda i jest okropne. Ja mimo wszystko wolę stosować kremy brązujące, nie wysuszają skóry a do tego nawilżają :-) I najważniejsze, nie jest się po nich spalonym jak kurczak :-P

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-24, 21:50 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-24, 17:21
Posty:2
A ja jakoś nigdy nie byłam zwolenniczką solarium... Wolę naturalność, jeśli o to chodzi x)

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-18, 10:03 
wiadomo naturalna opalenizna dostarcza nam więcej przyjemności, ale jak ktos jest mega blady w zimie npp. To czasem mozna sobie pozwolic na troche przyjemności, najważniejsze to nie w nadmiarze.
Mam dość patrzenia na te kobiety skwarki czarne jak węgiel, których skóra w wieku 30 lat bedzie przypominac kobiętę po menopauzie:D
ale to zazwyczaj są laski pustaki co nie ma ją nic innego do roboty tylko codziennie na solare, mini, szpilki, długie pazury (oczywiście sztuczne) nie wazne czy ladne wazne ze dłuuuugie..... eh !!!!!!!!!!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO