dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: wasze ulubione zabiegi kosmetyczne?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-10-08, 10:25 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 20:05
Posty:207
ciężko wybrać parę ulubionych zabiegów, bo ogólnie uwielbiam tego typu spędzanie czasu...relaks i poprawianie urody, ostatnio bardzo mnie zainteresował zabieg przedłużania rzęs, moje są dość słabe, także profesjonalne przedłużanie bardzo by mi pomogło, nie wiem tylko który salon kosmetyczny wybrać, żeby trafić na dobrą kosmetyczkę, która będzie umiała idealnie zrobić ten zabieg, jak na razie parę osób polecało mi Studio Kleopatra, Pani Magda z tego salonu podobno jest najlepszą osobą do tego typu zabiegów, także pójście tam będzie chyba najlepszym wyborem...w końcu będę mieć długie pióra nad oczami :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wasze ulubione zabiegi kosmetyczne?
PostNapisane: 2010-10-27, 11:17 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-10-27, 11:09
Posty:4
Gdybym miała pieniążki i czas to regularnie bym odwiedzała salony kosmetyczne, spa itp:) Uwielbiam poddawać się różnego rodzaju upiększającym czy rozluźniającym zabiegom, moje ulubione to masaże - pleców, stóp, twarzy...mmmhmmm:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wasze ulubione zabiegi kosmetyczne?
PostNapisane: 2010-11-05, 19:09 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-09-29, 01:45
Posty:6
Mezoterapia bezigłowa.
Jest przyjemna, ciepła i pachnąca. nie boli, a skóra po niej jest jak nowa. Dodatkowo efekt utrzymuje się bardzo długo, a systematyczne chodzenie na zabiegi powoduje znaczne polepszenie kondycji skóry.
Natomiast domowo bardzo lubię stosowanie chłodzącego kremu na nogi. Przy okazji zapobiega powstawanie żylaków. http://moclekow.pl/products/details/beauty_aescin_piekne_nogi/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wasze ulubione zabiegi kosmetyczne?
PostNapisane: 2010-11-23, 18:04 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-11-09, 17:54
Posty:21
Bardzo lubię robić sobie maseczki, ale mam jakiejś jednej swojej ulubionej. Ostatnio zapragnęłam zrobić sobie makijaż permanentny - wygodny, oszczędzający czas. Myślę, że to świetna sprawa:). Zainteresowała mnie tym moja koleżanka, która się tym wyjątkowo interesuje, nawet ma zamiar iść na szkolenie z robienia makijażu permanentnego do Centrum New Look. Bardzo mnie to cieszy, bo wtedy będę mogła skorzystać i zrobić sobie taki makijaż taniej:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re:
PostNapisane: 2011-01-29, 03:39 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2008-11-11, 21:20
Posty:190
karola85 napisał(a):
zabiegi czekoladowe na ciało rzeczywiście są boskie, a ja chciałam zapytać , czy nie znacie jakiś dobrych zabiegów na cellulit bede wdzieczna za pomoc


Dobre sa bicze szkockie, ale w towarzystwie diety i systematycznych ćwiczeń. Natomiast najszybsze efekty dają lasery. Warto się im poważniej przyjrzeć :)

_________________
Można taniej


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wasze ulubione zabiegi kosmetyczne?
PostNapisane: 2011-03-21, 20:09 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-12-28, 14:15
Posty:39
Nie napiszę, że ulubione bo jeszcze nie próbowałem, ale czytałem o winoterapii w Głęboczku :D
Bardzo mnie ciekawi jak taka winoterapia wygląda :) Może był ktoś z Was i ma doświadczenia w tym temacie?? Można też podobno spróbować wina z ich winnicy :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wasze ulubione zabiegi kosmetyczne?
PostNapisane: 2011-03-23, 20:06 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:429
Macie racje,zwłaszcza ze jednak zabiegi laserowe sa teraz bardzo polularne i na pewno tez dlatego ze sa skuteczne.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wasze ulubione zabiegi kosmetyczne?
PostNapisane: 2011-03-27, 16:57 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-03-20, 16:50
Posty:2
lubię maseczki z avocado, miodu, olejków eterycznych. Ale w sumie masaż jest najprzyjemniejszy :D

Powiedzcie, ktoś ma doświadczenia z usuwaniem pajączków naczyniowych laserem?

_________________
Gabinet Medycyny Naturalnej Jaspis


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wasze ulubione zabiegi kosmetyczne?
PostNapisane: 2011-03-30, 12:16 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-02-12, 14:14
Posty:141
ja uwielbiam chodzić do kosmetyczki. mam swoją ulubioną w Poznaniu na ul. Wilczak 12a. gdyby nie względy finansowe to chodziłabym o wiele częściej :)
głownie chodzę na zabiegi na twarz czyli: mikrodermabrazja, oczyszczanie, jakieś maseczki i ampułki po zabiegu - to najbardziej lubię jeśli chodzi o zabiegi na twarz.
ale teraz zbliża się lato więc niedługo planuję się wybrać na pedicure z malowaniem (jakiś fajny wiosenny wzorek). no i właśnie w tym okresie letnim intensywniej dbam o stopy.

_________________
Ta na avatarze to nie ja :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wasze ulubione zabiegi kosmetyczne?
PostNapisane: 2011-04-16, 19:02 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:429
Chodzi Tobie o taki zabieg laserowy,który skutecznie usunie pajączki miedzy innymi na twarzy ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO