dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: wasze ulubione zabiegi kosmetyczne?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-05-26, 16:45 
Różne zabiegi bardzo miło wspominam, ale najlepsze efekty uzyskalam chyba dzięki mezoterapii iglowej. Robiłam ją sobie w gabinecie dermedika w krakowie. Skóra zyskała blasku, nawilżenia, a drobne zmarszczki się wygładziły!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wasze ulubione zabiegi kosmetyczne?
PostNapisane: 2017-06-08, 10:59 
ja teraz przed latem skorzystalam z zabiegu Liporadiologii VINCI, który wykonywałam sobie w gabinecie dermedika w krakowie. Jest to zabieg ujędrniająco antycellulitowy. Powiem Wam, że efekty są świetne. A ja teraz mogę w końcu wyjśc w krótkich spodenkach bez wstydu.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wasze ulubione zabiegi kosmetyczne?
PostNapisane: 2018-06-16, 14:01 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-06-16, 09:21
Posty:20
Tylko i wyłącznie maseczki w płachcie marki Calluna Medica. Dzięki nim mogę się cieszyć efektem idealnie gładkiej i rozpromienionej cery. To zasługa ekstraktów roślinnych i składników pochodzących z natury. Są bardzo bezpieczne i kojąco wpływają na wrażliwą skórę. Nie wyobrażam sobie regularnej pielęgnacji maseczką redukująca przebarwienia WŁOCHY oraz maseczką wybielającą FRANCJA.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wasze ulubione zabiegi kosmetyczne?
PostNapisane: 2018-11-24, 12:41 
Zabieg na stopy calluspeeling Mavex, jeżeli ktoś ma suche, popękane, dużo zrogowaciałego naskórka to taki zabieg powinien wykonać. Stopy będą bardzo gładkie, nawilżone. Zabieg wykonuje się tylko w gabinetach kosmetycznych. Na prawdę warto.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wasze ulubione zabiegi kosmetyczne?
PostNapisane: 2019-01-23, 01:04 
Ostatnio zrobiłam makijaż permanentny brwi, wcześniej miałam rzadkie, codziennie musiałam dorysowywać. A teraz mam piękne, równe brwi i żałuję, że wcześniej nie zdecydowałam się an to . Robiłam metodą piorkową w salonie magic visage w Warszawie, sprawdzone już miejsce także wiedziałam, że z efektu będe zadowolona.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wasze ulubione zabiegi kosmetyczne?
PostNapisane: 2019-01-24, 14:31 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
Ja chodziłam do Magic Visage na rzęsy długi czas i tak od czasu do czasu obserwowałam jak wychodzą dziewczyny z permanentnego brwi albo ust i w końcu sama sobie postanowiłam zrobić, mam pięknie zrobiony kontur ust, nadany kolorek, wygląda to świetnie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wasze ulubione zabiegi kosmetyczne?
PostNapisane: 2019-02-25, 21:29 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-10-09, 21:44
Posty:59
Wiele zabiegów kosmetycznych dla każdej kobiety tylko http://klinikajaneczko.pl/ Solidnie i efektywnie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wasze ulubione zabiegi kosmetyczne?
PostNapisane: 2019-02-26, 16:38 
Bardzo fajny jest zabieg calluspeeling firmy mavex, zabieg jest szybki, bezbolesny , bez używania fryzarki itp. Nakłada sie nasaczone płatki na skórę stóp a potem zrogowaciałą skórę usuwa za pomocą łopatki, wygładza a na koniec nakłada krem. Po tym stópki są gładziutkie, mięciutkie i dłogo utrzymuje się efekt.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wasze ulubione zabiegi kosmetyczne?
PostNapisane: 2019-04-04, 13:48 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-05-17, 22:02
Posty:28
a co sądzicie na temat makijażu pernamentnego ? Ja uważam, ze to super rozwiązanie :) sama zrobiłam sobie brwi i usta w warszawskim salonie Jest Pięknie u Dominiki Kossakowskiej. Rewelacyjna linergistka, ma talent, jest mega sympatyczną osobą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wasze ulubione zabiegi kosmetyczne?
PostNapisane: 2019-04-11, 14:58 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
ja uważam, że makijaż permanentny to bardzo fajna opcja, człowiek nie musi tracić czasu na codzienne precyzyjne wykonywanie makijażu, moim kompleksem od zawsze były brwi dlatego jak tylk nadażyła się okazja to od razu zrobiłam sobie makijaż permanentny brwi w salonie Magic Visage na Mokotwskiej w Warsziwe, miejsce sprawdzone i godne polecenia w stolicy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO