dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: wasze ulubione zabiegi kosmetyczne?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-04-19, 12:59 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-07-29, 12:19
Posty:70
Ostatnio to dermomasaż w Instytucie Glamour w Przeźmierowie koło Poznania :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wasze ulubione zabiegi kosmetyczne?
PostNapisane: 2016-09-01, 15:22 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-08-17, 08:37
Posty:69
Ja mam cerę tłustą i trądzikową więc moimi ulubionymi są peelingi kwasami. Moja cera po nich wygląda o niebo lepiej. No i problem z przebarwieniami praktycznie zniknął ;) polecam wszystkim z cerą trądzikową :) robię te zabiegi u siebie w Białymstoku w Pięknej i Bestii :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wasze ulubione zabiegi kosmetyczne?
PostNapisane: 2016-10-02, 08:28 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2016-10-01, 21:42
Posty:1
Mam problem ze zmianami po trądziku. Nie chcę chodzić do kosmetyczki, bo wydaje mi się, że to raczej dla dziewczyn, źle bym się z tym czuł. Dlatego najbardziej lubię zabiegi, które mogę sam sobie robić i są skuteczne. Regularnie robię sobie peeling kawowy i mezoterapię bezigłową. Wiem, że zabieg mezoterapii można robić tez u kosmetyczki, ale jest drogi (koszt jednego zabiegu jest taki sam jak koszt urządzenia). Dlatego kupiłem w internecie tak zwany kombajn kosmetyczny do mezoterapii (można kupić na przykład w sklepie http://importmania.pl/ ) i używam regularnie z kapsułkami. Urządzenie ma też dodatkowe funkcje (terapia fotonowa, jonoforeza) ale ja używam głównie mezoterapii. Pomaga w walce z bliznami, wprowadza substancje czynne w najgłębsze warstwy skóry i dzięki temu jest tak skuteczna.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wasze ulubione zabiegi kosmetyczne?
PostNapisane: 2016-10-03, 21:51 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-08-13, 19:03
Posty:62
Uwielbiam masaże bańką chińską ;) genialnie pobudzają skórę, redukują cellulit :) robię je regularnie w moim ulubionym salonie Beauty Expert http://e-beautyexpert.pl/ w Bierutowie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wasze ulubione zabiegi kosmetyczne?
PostNapisane: 2016-11-29, 11:40 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Do ulubionych zabiegów w ramach "domowego SPA" dopisuję maskę na dłonie Epiltouch. Zakładamy rękawiczki i reszta... robi się sama. :) Efekt złuszczenia, wygładzenia i nawilżenia jest w zasadzie natychmiastowy, więc polecam. Baaardzo mi się spodobała. :)

Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wasze ulubione zabiegi kosmetyczne?
PostNapisane: 2016-11-30, 23:09 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2015-09-02, 00:45
Posty:117
Nie widziałam jeszcze tego cudu. Pochwal się gdzie można dostać tą maskę Epiltouch, to chętnie i ja wypróbuję. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wasze ulubione zabiegi kosmetyczne?
PostNapisane: 2016-12-14, 14:36 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Ja kupowałam akurat w Douglasie, ale z tego co mi wiadomo możesz ją także zamówić bezpośrednio na stronie. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wasze ulubione zabiegi kosmetyczne?
PostNapisane: 2016-12-17, 00:45 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2015-09-02, 00:45
Posty:117
Dzięki ruszam na poszukiwania, skoro mówisz, że na stronie Douglasa są te maski to długo nie potrwają. ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: wasze ulubione zabiegi kosmetyczne?
PostNapisane: 2016-12-20, 12:23 
Ja bardzo lubię zabieg karboksyterapii. Nie jest on przyjemny, ale daje świetne efekty. Robiłam go w gabinecie Olivka w warszawie i prawie całkowicie pozbyłam się już moich pociążowych rozstępów :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: wasze ulubione zabiegi kosmetyczne?
PostNapisane: 2016-12-27, 15:20 
Ja bardzo fajnie wspominam efekty po zabiegu mezoterapii igłowej. Robiłam go sobie u pani Karoliny w gabinecie Dermedika w Krakowie. Twarz zyskała na świeżości i nawilżeniu. Wyglądałam świetnie, młodziej i po prostu ładniej. Efekt utrzymywał się dosyc długo. Chętnie kiedyś powtórzę ten zabieg :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO