dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Supelmenty wspomagające odchudzanie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-12-02, 16:20 
kawę Slim Coffee zakupiłam aby sprawdzić jak smakuje i powiem wam że posmakowała odstawiłam swoją rozpuszczalną dla Slim Coffee o smaku karmelowym.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Supelmenty wspomagające odchudzanie
PostNapisane: 2014-12-03, 00:22 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Nigdzie jej nie widziałam szczerze mówiąc. Jest jeszcze w sprzedaży? Może się skuszę na próbę.. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Supelmenty wspomagające odchudzanie
PostNapisane: 2014-12-03, 11:31 
Ja tez od niedawna pije slim coffee . Wybrałam oczyszczenie , według mnie najlepiej działa a ja potrzebuje tego . Niestety mam do zrzucenia 15 kg a nie 5 kg.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Supelmenty wspomagające odchudzanie
PostNapisane: 2014-12-07, 13:44 
Gość napisał(a):
kawę Slim Coffee zakupiłam aby sprawdzić jak smakuje i powiem wam że posmakowała odstawiłam swoją rozpuszczalną dla Slim Coffee o smaku karmelowym.


A ile zapłaciłaś? Drogi jest ten suplement slim coffee?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Supelmenty wspomagające odchudzanie
PostNapisane: 2014-12-08, 11:46 
samba_mamba napisał(a):
Nigdzie jej nie widziałam szczerze mówiąc. Jest jeszcze w sprzedaży? Może się skuszę na próbę.. :)


Dzień dobry,

Suplementów z linii SlimCoffee szukać należy w aptekach stacjonarnych oraz internetowych. Nie powinno być problemów z dostępnością. W przypadku problemu ze znalezieniem, proszę o informację, postaram się pomóc.

Pozdrawiam,
Katarzyna Foryś
__________________________
Online Ekspert marki Slim Coffee


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Supelmenty wspomagające odchudzanie
PostNapisane: 2014-12-08, 11:48 
nana31 napisał(a):
Gość napisał(a):
kawę Slim Coffee zakupiłam aby sprawdzić jak smakuje i powiem wam że posmakowała odstawiłam swoją rozpuszczalną dla Slim Coffee o smaku karmelowym.


A ile zapłaciłaś? Drogi jest ten suplement slim coffee?


W zależności od apteki, cena za opakowanie 180g nie powinna przekroczyć 30 zł. Rekomenduję skorzystanie z porównywarki cen, dzięki czemu znajdzie Pani najkorzystniejszą w dogodnej lokalizacji.

Pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,Katarzyna Foryś
Online Ekspert SlimCoffee.pl


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Supelmenty wspomagające odchudzanie
PostNapisane: 2014-12-10, 19:53 
Właśnie byłam w aptece u mnie na osiedlu i zapłaciłam 32 zł za jedno opakowanie slim coffee.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Supelmenty wspomagające odchudzanie
PostNapisane: 2014-12-11, 15:41 
Czy wszystkie slim coffee, maja taki sam wpływ na spalanie tłuszczyku. Czy jest jedna jakaś wyjątkowa.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Supelmenty wspomagające odchudzanie
PostNapisane: 2014-12-13, 13:10 
Ja też z ciekawości kupiłam slim coffee. Bardzo mi smakuje ta karmelowa kawka, no i ma właściwości wspomagające odchudzanie, a że chcę być slim to coś czuję, że na jednym opakowaniu się nie skończy :-D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Supelmenty wspomagające odchudzanie
PostNapisane: 2014-12-13, 16:52 
linka27 napisał(a):
Ja też z ciekawości kupiłam slim coffee. Bardzo mi smakuje ta karmelowa kawka, no i ma właściwości wspomagające odchudzanie, a że chcę być slim to coś czuję, że na jednym opakowaniu się nie skończy :-D


Ile już stosujesz? Masz już jakieś sukcesy w zrzucaniu wagi? Ćwiczysz do tego coś, jakaś dieta?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO