dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Supelmenty wspomagające odchudzanie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-02-25, 19:35 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-08-15, 11:48
Posty:13
Eeee tam, nigdy nie wiadomo co po tych tabletkach będzie ;/ nie lepiej zmienić styl życia?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Supelmenty wspomagające odchudzanie
PostNapisane: 2016-03-11, 19:47 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-02-04, 11:45
Posty:35
Mój mąż brał therm line man ale do tego też na siłowni spędzał 1 -2 dziennie /3 dni w tygodniu. Same tabletki nigdy nie dzadzą wymarzonego efektu to wiadomo iż ćwiczenia są niezbędne. Zdrowe jedzenie też się przyda , ja to już jako normalną rzecz traktuje , zrezygnowałam z smażonego tylko na parze robie potrawy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Supelmenty wspomagające odchudzanie
PostNapisane: 2016-05-10, 09:51 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-11-18, 12:39
Posty:37
Bez ćwiczeń i diety to cieżko schudnąć dużo, ja trochę mam słomiany zapał i chociaż sobie obiecuję ćwiczenia to często odpuszczam, teraz zaczęłam bardziej ćwiczyć, kupiłam sobie herbatkę 4xsuper slim żeby trochę podkręcić spalanie i chociąż od niedawna się wzięlam na siebie wydaje mi się, że jest już efekt :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Supelmenty wspomagające odchudzanie
PostNapisane: 2016-07-15, 19:56 
Do tych suplementów koniecznie dorzućcie siłownia. W Warszawie http://papajgym.com/ jest fajna siłownia. Można nawet wykupić sobie trening z trenerem personalnym. On rewelacyjnie pomoże w wykonywaniu dobrze ćwiczeń.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Supelmenty wspomagające odchudzanie
PostNapisane: 2017-02-09, 11:49 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-01-31, 14:35
Posty:5
Tez wydaje mi się że suplementy nigdy nie dadzą Ci pewności że dzięki nimi schudniesz w szybkim tempie. A ćwiczenia nawet jeśli nie dadzą Ci bardzo szybkich efektów to zawsze dzieki nim budujesz swoją kondycję i poprawiasz jędrność skóry :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Supelmenty wspomagające odchudzanie
PostNapisane: 2017-07-26, 20:14 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-07-26, 18:49
Posty:27
Myślę właśnie o tych herbatach od big-active, widziałam w sklepie i w sumie koszt niewielki bo to kilka złotych, czy to ma znaczenie jaką się pije jako pierwszą?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Supelmenty wspomagające odchudzanie
PostNapisane: 2017-10-17, 08:51 
Ja po slubie w parę miesięcy przytyłem chyba z 5 czy 6 kg, lekko mnie to przerazilo bo mało w które ubrania zacząłem się mieścić, niestety domowe obiadki zrobiły swoje, wziąlem się w garść, wyciągnąłem zakurzony rowerek eliptyczny, zacząlem pić colon slim żeby oszukać żołądek który ciągle domagał się jedzenia, na szczęscie to naturalny błonnik, bo wolałem nie brać zadnej chemii. udało mi się wrócić do dawnej wagi a nawet schudnąć poniżej


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Supelmenty wspomagające odchudzanie
PostNapisane: 2017-12-02, 12:42 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-12-02, 00:42
Posty:37
no ok ale suplementacja nie jest jedyna metoda... suplementy to jedno a aktywnosc fizyczna i dieta to drugie. dobrze rzeczywiscie jest czyms wspomoc prace jelit. ja sama przy moich kopotach trawiennych stosouje dicopeg 10g ale do tego zeby schudnac zaczelam biegac 2 lata temu


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Supelmenty wspomagające odchudzanie
PostNapisane: 2017-12-05, 18:27 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-11-10, 22:55
Posty:6
Moja kolezanka stosuje spalacze tłuszczu http://www.trecnutrition.com/wiadomosci/pokaz/skuteczna-suplementacja-spalacze-tluszczu i oczywiście jest aktywana fizycznie i trzeba przyznac ze naprawde traci tkanke tłuszczowa i nawet widac pojawiające sie miesnie;) zastanawiam sie tez czy nie spróbowac bo nie ukrywam ze ostatnio troszke sie zaniedbałam...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Supelmenty wspomagające odchudzanie
PostNapisane: 2018-02-05, 17:13 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2018-01-25, 23:05
Posty:5
Hejka :) Mam pytanko :) Czy znacie może jakieś sprawdzone treningi i diety dla tak zwanego endomorfika? Ja się właśnie poważnie zastanawiam nad zastosowaniem jakichś skutecznych metod na to. Póki co szperam trochę w Internecie i trafiło mi się na przykład takie coś https://www.trener.pl/odzywianie/endomorfik-budowa-ciala-cechy-i-dieta/ Co o tym sądzicie? Czy jest to Waszym zdaniem warte uwagi? Ja się właśnie bardzo poważnie zastanawiam czy jest to ok... Nie ukrywam, że zależy mi na czasie i znalezieniu czegoś skutecznego.

_________________
Zawsze można coś zmienić. Nawet jeśli wydaje się to niemożliwe


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO