dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-04-01, 14:47 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Oby ci nie pozwolił... ja do psów nic nie mam, ale ja widzę całe zasrane trawniki, gówna na chodnikach to mnie mało nie poterepie. Jak ktoś ma ogródek to niech kupuje psa i niech ma obesrany ten ogródek, jak mieszka w bloku to nie, albo niech sprząta, a w Polsce mamy takie chore prawo że każdy wie jak to wygląda. Poza tym ciekawe co powiedzą sąsiedzi na szczekanie twojego pupilka..


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-01, 15:00 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
Gandzia01133 napisał(a):
(...) nigdy mnie nie oszuka tak jak połowa ludzi .Zresztą każdy mówi że pies to najlepszy przyjaciel czlowieka(...)


raczej radzilabym zmienic podejscie do swiata i ludzi i nie upatrywac w psie przyjaciela bo nigdy nie zastąpi poprawnej relacji między 2jgiem ludzi - przyjazni wlasnie.

Poza tym nie wiem czy przyjaźnią można nazwać relacje ze zwierzęciem, bo jest bardzo interesowna. Stadnosc lezy w naturze psow, ale nie dlatego, ze boja sie samotnosci i potrzebuja relacji z innym psem/czlowiekiem ktorego traktuja jak czesc stada.
po prostu taka taktyka ewolucyjnie uwarunkowana, pozwala im przetrwac, daje poczucie bezpieczenstwa i ulatwia zdobywanie pozywienia.

wiele osob mnie zbeszta, ale tak jest, nie ma przyjazni czlowiek-pies/inne zwierze, zreszta takie zalozenie jest bardzo infantylne emocjonalnie :)

i raczej nie liczylabym na czas do przemyslen na spacerach, raczej na koniecznosc wymieniania jalowych dyskusji z innymi wlascicielami psow pt "ojeju jeju, jaki Twoj pusiu jest pekny..." "...no, ale wie Pani, cala sciane mi obgryzl...." i tak do obrzygania, az poznasz konsystencje kup, bilans strat i zniszczen dokonanych przez czworonogi, nazwy ulubionych zabawek, wszystkie problemy zdrowotne i behawioralne a takze zywieniowe wszystkich psow z Twojej okolicy. Oczywiscie, pewnie i poznasz przy tej okazji mase nowych osob w tym tez bardzo ciekawych :) ale raczej na glebsze refleksje podczas spacerow to czasu nie bedziesz miala :)

poza tym, sikanie wszedzie po calym domu, nieziemskie ciagniecie na spacerach, czasem obgryzanie scian innym razem wyjmowanie wszystkich smieci z kosza i zgryzanie ich na drobne kawalki polaczone z rozrzucaniem po calym domu to tylko niektore przyjemnosci serwowane przez szczeniaki :)))

o olbrzymich kosztach utrzymania takiego psa nie wspomne ;P

tak wiec, ogolnie uwazam, ze posiadanie psa to kwestia naprawde do glebokiego przemyslenia...

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-01, 17:46 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 23:55
Posty:286
musisz się nad tym głęboko zastanowić...do takiego szczeniaka trzeba mieć cierpliwość i trzeba umieć wychowac go na porządnego psa...ale mimo wszystko radze Ci przekonywać rodziców różnymi sposobami(myśle,że tak naprawde sama wiesz najlepiej co mogłoby ich przekonać...tylko musisz pomyśleć:) oczywiście jeśli naprawde jesteś na tyle odpowiedzialna żeby zająć się pupilem...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-01, 18:46 
SZOSTOLL - Nie zgadzam sie z twoją wypowidzią całkowicie i niewiem z jakiego kwiatka sie urwałaś . Twoje podejście do zwierząt jest poprostu tragiczne .Ty zapewne nie masz psa ani kota wogole chyba zwierzat .Ale nie dziwie sie .Pozatym ja nie mieszkam w jakimś tam centrum miasta .Za moim blokiem znajduje sie odrazu działka a za działką mam łąki i raczej rzadnych extra trawników to my nie mamy zresztą i tak teraz nie bedzie tam trawnikow tylko sam chodnik .Ale co do psa to i tak wszyscy wiecie ze kazde zle opiienie na temat psow mnie nie ruszają gdyż zdajecie sobie sprawe że zrobie to co ja udam za słuszne a gdy ojciec już sie zgodzi na psa to i tak go sobie wezmę ja już mam taki charakter i w ogóle że wszystkie tam złe rzeczy o psach mnie nie ruszają xD :-D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-01, 19:11 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Mylisz się... mam takie podejście do durnych właścicieli, którzy nie potrafią zrozumieć że niektórych nie kręci obsrany śnieg czy trawnik. Gdyby właściciele sprzątali po sowich pupilkach to niech sobie trzymają w domu nawet hipopotama i nic mi do tego. Wiadomo pies, też ma swoje potrzeby.
Tak samo latające między blokami psy bez smyczy, a za nimi 50m dalej uśmiechnięci właściciele z tekstem "proszę się nie bać, on nie gryzie" to takiego osobnika najchętniej bym potraktował kopem w... (każdy niech sobie dokończy gdzie chce).


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-01, 19:34 
szostol - wogóle ty jakaś dziwna jesteś tobie to sie żaden zwierzak nie należy jeśli ty byś każdego chciała kopać i bić nierozumiem takich ludzi jak ty .Mówisz że masz takie samo podejście do durnych właścicieli a skad wiesz że za pare lat to ty nie zostaniesz włascicielem jakiegos psa . Lepiej zmień to podejście do psów na dobre ci to nie wyjdzie .


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-01, 19:50 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Zacznijmy od tego że jak już to dziwny. Poza tym nigdzie nie napisałem że chce kopać zwierzęta tylko durnych właścicieli.
Jeśli miałbym zostać właścicielem psa, to najpierw musiałbym mieć gdzie go trzymać, bo nie jestem osobą która mówi jedno a robi drugie. Jeśli będę mieszkał w bloku to nie kupię psa, bo nie będzie mi się chciało po nim sprzątać.
Poza tym polecam ci naukę czytania ze zrozumieniem...

A i:

Cytuj:
Lepiej zmień to podejście do psów na dobre ci to nie wyjdzie .


Kontrolę tego co piszesz.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-01, 22:23 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
Gandzia, szostoll nie uwaza kazdego wlasciciela psa za durnego, sa tez rozsadni :)
ja osobiscie popieram jego zdanie bo szlag mnie trafia jak nie moge spokojnie isc sobie po osiedlu nie natykajac sie na psie gowno - nie wiem jak mozna byc takim egoista i wyprowadzac swoje psy pod cudze okna, dla mnie to szczyt chamstwa i zawsze ochrzaniam, grzecznie, choc na usta zawsze mi sie cisnie 'wypierdalac pod swoje okna!' a jak juz jest po fakcie to kaze posprzatac - mamy na klatkach specjalnie ku temu torebki foliowe. i tyle. :) masz psa, masz obowiazek.

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-02, 12:47 
ahh...ale wy jesteście wszyscy dziwni na tym forum ..widzę że od was pomocy nie uzyskam to bede poprostu robić swoje zesztą ja i tak zawsze dostaje to co chce więc predzej czy pózniej dostane psa i nie bede zwracac na opinie wasze bo jak widze to wy sami nic o psach nie wiecie haha nara


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-02, 13:02 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Cytuj:
ja i tak zawsze dostaje to co chce


Współczuję ci... za pewne nie masz za wielu znajomych, koleżanek o przyjaciołach nie wspominając....


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO