dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Jak przekonać rodziców do psa ?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-03-30, 21:11 
Mam problem , mojej koleżance urodziły sie ostatnio pieski rasy Cocker Spaniel za niedługo bedzie je oddawać .Ale jest u mnie jeden problem ''rodzice''. Własciwie to ojciec bo mama sie zgadza ale najwiekszy problem jest z ojcem . Mam świnke morską i dwa króliki ale kocham zwierzęta i myśle że pies by mi sie przydał nawet by wychodzić z nim na dwor i pomyśleć o kilku sprawach ehh ...Prosze was o pomoc :) Z góry dzięki :*:*:* :-D ;-) 8-)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-30, 21:23 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 23:55
Posty:286
popieram pomysł...Powiedz cos więcej, dlaczego tata nie chce psa?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-31, 19:24 
Ponieważ mówi że jestem nieodpowiedzialna i nie umiałabym sobie poradzić zpsem ...ale to jest nie prawda zakażdym razem próbuje ojca przekonac do psa ale on zaczyna sie wtedy namnie drzeć .To jest wkurzające ..pomużcie mi coś ehh ...;]


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-31, 19:58 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
Gandzia01133 napisał(a):
Ponieważ mówi że jestem nieodpowiedzialna i nie umiałabym sobie poradzić zpsem ...ale to jest nie prawda


wielu doroslych, odpowiedzialnych ludzi nie radzi sobie z psem a co dopiero mlodsi :)

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-31, 20:30 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
dream* napisał(a):
Gandzia01133 napisał/a:
Ponieważ mówi że jestem nieodpowiedzialna i nie umiałabym sobie poradzić zpsem ...ale to jest nie prawda


wielu doroslych, odpowiedzialnych ludzi nie radzi sobie z psem a co dopiero mlodsi :)


popieram..

po za tym skoro masz juz
Gandzia01133 napisał(a):
świnke morską i dwa króliki
to moze słabo sie nimi zajmujesz i dlatego taka decyzja twojego taty


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-31, 20:35 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Albo myśli, że nie dasz rady z tyloma zwierzętami, zwłaszcza że na psa dużo czasu trzeba mieć ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-31, 20:42 
Ale ja sie zajmuje moimi zwierzakami . Poświęcam im dość sporo czasu .Tylko że ojciec mówi że z psem sobie nie poradze . Bo wszystkim jest tak łatwo mówić że sie nie zajmuje i takie tam pierdoły ale gdybyście znalezli sie na moim miejscu to na pewno bardzo długo ciągneli byście tą sprawe z psem . I chciałabym od was jakiś pozytywnych porad a nie z wyskokami typu..że ja nie umiem zajmować sie zwierzakami i takie tam ....


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-31, 21:01 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Po prostu, skoro masz tyle zwierząt to logiczne, że któreś z nich ucierpi na pojawieniu się kolejnego domownika. Popieram Twoich rodziców.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-31, 21:57 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Gandzie nikt Cie tu nie zna i kazdy wpisuje swoje opinie na podstawie tego co piszesz...

A ja popieram słowa Emy...


PO za tym mając wiele zwierząt - tak jak ja miałam za czasów mieszkania z rodziną... potzreba duzo czasu na nie... a szczególnie na psa... chyba ze ma sie ogród..

PO za tym .. nadal utzrymuje swoje zdanie, ze jesli Twój tato uznał ze jestes nieodpowiedzialna to cos w tym najwidoczniej jest... - nie znam Cie ale za To Twój Tato zna Cie na pewno bardzo dobrze..


Zycze CI zebys miała pieska ale pod warunkiem ze nie jest to Twój kaprys...

[ Dodano: 2009-03-31, 21:58 ]
Po za tym mam pytanie...
Czy pies przydałby sie Tobie tylko do tego zeby móc z nim wyjsc gdy masz cos do przemyslenia??
jakie są powody ze chcesz koniecznie miec psa ? skoro masz juz zwierzatka..


No i jak podejrzewam ... mieszkasz w bloku/kamienicy ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-01, 13:55 
Tak mieszkam w bloku. Chciałabym mieć psa ponieważ z nimmoge wyjść pomyśleć na każdy temat , nigdy mnie nie oszuka tak jak połowa ludzi .Zresztą każdy mówi że pies to najlepszy przyjaciel czlowieka i jestem pewna że nie ktore z was tez chcialy go kiedyś miec bądz już macie .Ale od czegoś też trzeba było zacząć .Pozatym ja mam tylko jednego królika ,drugi jest mojego brata a świnka morska mojego ojca . Wiec uwarzam że z dwoma zwierzakami dam sobie rade. :->


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO