dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-05-12, 15:01 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
są małe pieski, którym można zostawić specjalne maty i też więcej jedzonka i nie ma problemu. znam osoby których psy ogólnie załatwiają się do kuwety a na spacery chodzą głównie w celach rekreacyjnych. są odpowiednie do bloków.
no ale koty istotnie fajniejsze :) no i tak nie śmierdzą jak psy :) bo skóra psa niestety wytwarza nieprzyjemny zapach, nawet jeśli jest mega zadbany, a koty są zupełnie bezwonne, jedyne co, to kuweta - ale są takie żwirki że przy odrobinie dobrej woli, i kuwety w ogóle nie czuć.

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-12, 21:27 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
kolibenek napisał(a):
ale bynajmniej mam żako:D


"Bynajmniej" to nie "przynajmniej". :-)

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-06-08, 17:52 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-06, 15:23
Posty:277
Ja taką matę w Komforcie kupiłam i cała rodzina się cieszy bo Wiki sypia tylko na swoim miejscu i już nie wchodzi na fotel ani kanapę spryskaną specjalnym preparatem 8-) Super sprawa i dla rodziców argument :dog:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-06-13, 18:36 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-04-17, 16:27
Posty:763
Lokalizacja: z domu
marawila napisał(a):
Ja taką matę w Komforcie kupiłam i cała rodzina się cieszy bo Wiki sypia tylko na swoim miejscu i już nie wchodzi na fotel ani kanapę spryskaną specjalnym preparatem 8-) Super sprawa i dla rodziców argument :dog:


kupcie sobie jamnika, i bedziecie mogli prosic, blagac, krzyczec, a pies i tak bedzie spal gdzie bedzie chcial:P

_________________
'-Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro.'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-06-15, 13:37 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-06, 15:23
Posty:277
Nie, ja nie lubię jamników, wolę wesołe, radosne pieski, jamnik za smutny i leniwy chyba jest. No ale ten płyn Stop Pies to serio polecam, w Komforcie do kupienia jest.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-08, 00:35 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-06-24, 22:38
Posty:25
hm, a wracając do "urabiania rodziców" :D może warto zainwestować w jakąś książkę, czy poradnik na temat psów... na przykład coś takiego - http://www.delazoo.pl/prod_id_916.html - rodzice zobaczą, że jesteś zainteresowana/y tą mniej przyjemną stroną życia z czworonogiem i spojrzą na sprawę inaczej?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak przekonać rodziców do psa ?
PostNapisane: 2011-08-15, 14:07 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-08-13, 20:52
Posty:1
Ja Tez miałam taki problem z tatą ale poradziłam sobie jakoś.Bo chciałam psa rasy Shi tzu. Ale tata tez mówił jesteś nie odpowiedzialna ale robiłam tak kupiłam sobię zwykłą smycz dla psiaka i wychdoziłam trzy razy dziennie na dwór przez rok. I tata zauważył że sobie poradze i zgodził i gdy ten rok minoł tata do mnie powidział napracowałaś się na to czekałem jutro idziemy po psa:). Wiesz no pies to spora odpowiedzialność...(Mam świnke morską i dwa króliki ale kocham zwierzęta i myśle że pies by mi sie przydał nawet by wychodzić z nim na dwor i pomyśleć o kilku sprawach ehh ...Prosze was o pomoc :) Z góry dzięki :*:*:*)Pies to nie zabawka zastanów się


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak przekonać rodziców do psa ?
PostNapisane: 2011-12-15, 07:16 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-09, 07:19
Posty:137
to dlaczego masz juz zwierzaki którymi sie nie zajmujesz? poza tym w bloku zwierzaczek moze sie meczyc.

_________________
modne dodatki


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak przekonać rodziców do psa ?
PostNapisane: 2011-12-16, 23:13 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-12-15, 09:59
Posty:30
Mój pies ma już 14 lat i jakoś zaczynam być zdania, że zwierzęta nie powinny mieszkać tam, gdzie ludzie. To nie ich miejsce. Pies to ogromna odpowiedzialność i do tego wiele zmian, np. mieszkanie może zmienić się nie do poznania, bo będzie zniszczone, pachnieć psem etc. Jeśli już masz jakieś zwierzaki, którymi się i tak nie zajmujesz, to lepiej daj sobie z psem spokój.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO