dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Karma dla psów - pytanie.
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-09-30, 08:55 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-05-20, 15:04
Posty:9
Psom najlepiej gotować samemu w domu, mięso, kasza/makaron i do tego jakieś warzywa. Mój pies na przykład uwielbia z buraczkami.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Karma dla psów - pytanie.
PostNapisane: 2015-11-19, 18:23 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-06-13, 22:07
Posty:77
Wiesz...ale nie każdy ma czas i możliwość gotowania psu codziennie.Trzeba więc wybierać dobre, pełnowartościowe i suche i mokre karmy.Ja kupuję Naturea karmy, są bezzbozowe, mają w składzie praktycznie samo mięsko, a ja mam pewność że mój zwierzak jada zdrowo


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Karma dla psów - pytanie.
PostNapisane: 2015-11-22, 13:37 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
MacKa napisał(a):
Wiesz...ale nie każdy ma czas i możliwość gotowania psu codziennie.Trzeba więc wybierać dobre, pełnowartościowe i suche i mokre karmy.Ja kupuję Naturea karmy, są bezzbozowe, mają w składzie praktycznie samo mięsko, a ja mam pewność że mój zwierzak jada zdrowo


O tu się zgadzam. Nie każdy ma czas gotować codziennie, a wydaje mi się, że każdy świadomy właściciel psa chce go zdrowo odżywiać. Karm Naturea nie znam ale kupimy, sprawdzimy i zasmakujemy;)

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Karma dla psów - pytanie.
PostNapisane: 2016-02-02, 00:30 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Proszę zlitujcie się nade mną. Taka karma robiona samemu bardzo szybko wyjałowi organizm psa. Czy dodajecie do takiego jedzenia witaminy chociazby?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Karma dla psów - pytanie.
PostNapisane: 2016-03-22, 19:35 
ja dla swojego pupila często zamawiam karme z hurtowniazoologiczna.net.pl bo jest w dobrych cenach. Mój pies bardzo je lubi a jest bardzo wybredny, byle czego nie zje :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Karma dla psów - pytanie.
PostNapisane: 2016-03-29, 11:45 
najlepsza karma jaką można dostać na rynku to moim zdaniem z Doctor Dog, w sumie znana firma, polecił mi ją weterynarz, bo ma świetny skład, żadnych mączek, chemii wszystkie składniki sa naturalne, zreszta zobacz http://doctordog.pl/


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Karma dla psów - pytanie.
PostNapisane: 2016-08-03, 20:19 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-07-30, 14:13
Posty:41
Przejechałam się na tylu karmach, że masakra :/ Masz rację, że pytasz jaką kupić, ja na początku kupowałam co w sklepie wydawało mi się ok i mój pieso odchorował swoje niestety. Ale teraz już wszystko dobrze, bo karma zacna, składniki naturalne, witaminki,Doctor Dog, ktoś tu widziałam, że już pisał o niej, potwierdzam, że bardzo dobra :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Karma dla psów - pytanie.
PostNapisane: 2016-08-16, 20:45 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-03-31, 20:33
Posty:134
Mam 3 psy i sporo doświadczenia w kwestiach żywienia. Całkowicie domowemu karmieniu mówię stanowczo nie - na dłuższą metę dla psa to szkodliwe, a dla właściciela dużo bardziej uciążliwe. Raz na jakiś czas jak najbardziej pies może a nawet powinien dostać kawał mięsa, surowy czy gotowany. Kość również, duży pies nie zrobi sobie nią krzywdy a dla nich to naprawdę frajda. Podstawę posiłków powinna stanowić karma - sucha i mokra. Tylko w ten sposób dostarczysz psu tego co potrzebuje. Z dostępnych marek polecam karmy Iams - jak za tą cenę mają naprawdę porządny skład. Łatwo je kupić i pies widać na nich, że zdrowo się chowa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Karma dla psów - pytanie.
PostNapisane: 2016-10-07, 07:06 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
Ja ostatnio zaczęłam kupować karmę bezglutenową Kingsmoor i zauważyłam, że zwierzaki od razu inaczej się zachowują, lepiej się wypróżniają, mają więcej energii a zajadają się ze smakiem. To karmy bezglutenowe, hipoalergiczne, pachną mięskiem.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Karma dla psów - pytanie.
PostNapisane: 2020-11-13, 11:12 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-10-28, 23:31
Posty:208
Jeśli interesuje was barf dla psa, to bez problemu możecie zamówić go w sklepie https://dogomarket.pl/dieta-barf-warszawa i dotrze do was w całości, a piesek będzie miał smaczną karmę, którą na pewno będzie się zjadał.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO