dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Karma dla psów - pytanie.
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2021-05-29, 12:47 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-08-05, 19:56
Posty:33
Ja dla swojego psiaka zamawiam szwedzką Bozite. Karma ma bardzo dobry skład, bez gmo, antybiotyków i innych sztucznych zapychaczy. I co ważne, mój psiak ją uwielbia i zawsze zjada ze smakiem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Karma dla psów - pytanie.
PostNapisane: 2021-08-13, 22:54 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-05-17, 20:14
Posty:106
Też zamawiam Bozite, pies chowany jest na niej od poczatku i nigdy nie miał probemów ze zdrowiem. Jest silny i energiczny:) Co do karmy, to ma odpowiednie proporcje poszczególnych składników.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Karma dla psów - pytanie.
PostNapisane: 2021-10-04, 21:48 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-07-24, 19:27
Posty:71
Dziewczyny! A gdzie kupujecie tą Bozite? Ja właśnie w weekend stanę się szczęśliwą właścicielką szczeniaka i chciałam zacząć karmić go własnie tą karmą:) Możecie powiedzieć jaki smak Wasze psiaki najchętniej zjadają?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Karma dla psów - pytanie.
PostNapisane: 2021-12-31, 00:34 
niedawno odkryłam markę animal island, można ich karmy dostać na allegro, od razu przypadły do gustu mojemu psu, mi się podobają pod względem składu, mają kilka wariantów karm mokrych oraz przekąsek


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Karma dla psów - pytanie.
PostNapisane: 2022-03-03, 21:51 
Ja podaję memu psu karmę jaka polecił nam weterynarz. Kupuję od samego początku gdy pies z nami zamieszkał karmę Empire. Jest to karma dedykowana do posiadanej rasy psa, a zmieniam ją w zależności od jego wieku. Karma ma dobry skład, a co najważniejsze jest hipoalergiczna.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Karma dla psów - pytanie.
PostNapisane: 2022-04-22, 22:35 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-07-16, 21:51
Posty:11
My naszemu pieskowi podajemy Josera - SensiPlus , ma nadwrażliwość pokarmową a ona jest lekko strawna i mu bardzo odpowiada.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Karma dla psów - pytanie.
PostNapisane: 2022-07-29, 21:26 
Adept
Offline

Dołączył(a):2022-06-22, 23:12
Posty:11
Nasz też ma Joserę, je bardzo łapczywie więc kupiliśmy mu karmę z takimi krokietami mięsnymi z Josery wlasnie Large Breed


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Karma dla psów - pytanie.
PostNapisane: 2022-11-22, 17:15 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2020-03-18, 18:54
Posty:63
Na pewno nie kupujcie karm w marketach bo to największy syf jaki można dać swojemu pieskowi. Szukajcie dobrych sklepów zoologicznych jak np. http://www.warmiapasze.pl/ lub ich sklep stacjonarny w Warkałach. Patrzcie na składy karm i suplementujcie dietę swoich psiaków.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO