dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-08-22, 22:40 
Kierunek spoko, dobrze jest pogodzić studia z pracą, doświadczenie jest ważne.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2015-08-24, 17:58 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-06-16, 18:22
Posty:3
bajran napisał(a):
mazi07 napisał(a):
aby iść na studia to trzeba czuć w sobie chęć nauki. Jeśli ktoś jest zmuszany to nic z tego nie będzie. Ja wybrałem kierunek który mnie interesował. Logistyka w Opolu na WSB i jestem zadowolony.


Ja jestem ze Zgorzelca i wybrałem Logistykę, ale na WSB we Wrocławiu. O pracę się nie martwię, bo wokół miasta wiele firm ma swoje centra i magazyny. Zawsze coś się znajdzie.



Witam! Wybór jak najbardziej przemyślany i trafny. Widzę, że decyzja która Pan podjął jest bardzo dobrze przemyślana. Korzystając z okazji chcę zaprosić inne osoby zainteresowane studiami na uczelniach z grupy WSB na studia właśnie do naszych oddziałów. Studia można podjąć m.in. w Opolu, Wrocławiu, Gdańsku czy Poznaniu. Pełna oferta studiów z podziałem na miasta, w których można je podjąć znajduje się na naszej stronie internetowej wsb.pl/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci Tam także można odnaleźć specjalizacje przypisane do danego kierunku. Dodam, że aplikując na studia do 19 września można oszczędzić aż 700zł podejmując studia w jednym z naszych oddziałów.

Pozdrawiam
Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2015-09-01, 16:40 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-08-28, 13:06
Posty:61
Studia może i nie są najważniejsze, ale są bardzo ważne, dziś to podstawa. Na tej podstawie trzeba się potem rozwijać...
Jeżeli masz mega pasję, chcesz zmienić świat i pracować dla tej pasji całe życie (jak steve jobs) - może bez studiów Ci się uda ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2015-09-03, 15:21 
zgorzelec to prawie granica więc na pewno znajdziesz jeszcze pracę. Studiując w samym wrocławiu to i w tym mieście znajdziesz dużo ofert pracy. A logistyka to na pewno gałąź która będzie zawsze potrzebna i się rozwijać.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2015-09-12, 14:09 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2015-07-05, 14:01
Posty:8
Niektórzy idą pod presją za zwyczaj rodzice każą, mi kazali ale sam też chciałem bo wiem jak w tych czasach ważne jest wykształcenie. Dlatego poszedłem na wsb na informatykę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2015-09-13, 15:34 
Pani Renato a jakie są koszty czesnego na WSB?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2015-09-14, 14:47 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-08-12, 09:21
Posty:21
Jeśli chcesz iść na studia żeby odwlec moment podjęcia pracy i nie wiesz co chcesz robić to nie idź na studia bo te i tak nie dadzą Ci gwarancji pracy. Czasy się zmieniły


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2015-09-15, 20:42 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-06-16, 18:22
Posty:3
Felek napisał(a):
Pani Renato a jakie są koszty czesnego na WSB?


Witam ponownie! Koszty czesnego na uczelniach Wyższej Szkoły Bankowej można sprawdzić na naszej stronie internetowej pod adresem http://www.wsb.pl/kandydaci/studia-i-stopnia/ceny-studiow

Pozdrawiam
Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2015-09-21, 12:06 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-06-15, 12:19
Posty:37
Może i nie są najważniejsze ale to jednak inwestycja w siebie i w swoje wykształcenie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2016-06-03, 11:48 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-08-17, 08:37
Posty:69
Też miałam takie podejscie.. ale jestem żywym dowodem na to że studia się opłacają.
Nie dość ze nie wierzyłam w cały pomysł ze studiami to jeszcze poszłam na językowe... Po skończeniu załamka.. myślałam że jeśli praca to niestety tylko za granica ;f Jednak poszperałam troche w internecie i na http://www.linguajob.pl/ znalazłam mnóstwo ofert w tej dziedzinie dla siebie dobrze płatnych prac. Dzis wiem że wybór studiów był strzałem w dziesiątke


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO