dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-07-31, 23:43 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Szkoła zawsze się przyda, więc nie ma co narzekać tylko słuchac podpowiedzi i uczyć się dalej. Sama zastanawiam się nad studiami. WSB ma fajna ofertę II stopnia, a do tego promocyjną cene czesnego i wpisowe teraz jest za 0zl. Szkoda byłoby nie skorzystac.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2016-08-10, 17:34 
Wykształcenie w tych czasach jest naprawdę bardzo ważne, chodź by dla samego siebie. Kilka lat temu kończyłem magistra na wsb i teraz pracuję w zawodzie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2016-08-20, 12:58 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-08-20, 19:29
Posty:39
Witam! Greenka dziękuję za wspomnienie o naszej ofercie studiów II stopnia. Takie studia można podjąć w normalnym trybie, w połączeniu ze studiami podyplomowymi oraz w formie online. Co do naszej promocji to zapisując się na studia do 19 września można zyskać darmowe wpisowe oraz obniżone czesne już od 247zł miesięcznie (w zależności od wybranego oddziału naszej uczelni). Po szczegóły zapraszam na naszą stronę wsb.pl

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2016-08-22, 16:45 
Zawsze się opłaca iść na studia, kończąc oczywiście mgr, zaczynam właśnie teraz studia magisterskie na wsb, mam trochę stracha bo boję się że będzie ciężko pogodzić mi to z pracą.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2016-08-26, 16:15 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Tnz skończyłać licencjackie i idziesz na magistra czy jak, bo nie rozumiem? Jeśli wybrałaś WSB to nie masz się czym martwić, bo kierunki sa zaoczne, więc bez problemu pogodzisz z pracą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2016-08-29, 22:54 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-12-18, 21:35
Posty:117
Od jakiegoś czasu borykam się z myślami o pogłębieniu swojej wiedzy, uważam że nauki nigdy nie za mało:-). Zainteresowała mnie oferta wsb Poznań - Studia II stopnia ze studiami podyplomowymi Kierunek: Zarządzanie tym bardziej że 0 wpisowego i niskie czesne , czy ktoś z Was studiował? Jestem bardzo ciekawa czy pracodawcy nie mają jakiś trudności z tak kończonymi studiami. Mi jako mi wydaje się że to powinien być atut ponieważ świadczy o dobrej umiejętności zarządzania czasem, wysokiej determinacji oraz samodyscyplinie takiego pracownika. ale to tylko moje zdanie. A Wy jak myślicie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2016-08-31, 10:50 
Presji żadnej nie powinno być, trzeba mieć chęci na studiowanie. Wiedziałam że u mnie na licencjacie się nie skończy i zapisałam się już na magisterkę na wsb.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2016-08-31, 16:47 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-08-20, 19:29
Posty:39
Zapraszam na naszą stronę internetową http://www.wsb.pl/kandydaci/studia-ii-stopnia gdzie można poznać całą ofertę studiów II stopnia z podziałem na kierunki i specjalizacje.

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2016-09-14, 23:57 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-12-18, 21:35
Posty:117
Dziękuję za odp, lista kierunków i specjalizacji wygląda całkiem nieźle :-) Czy czesne każdego miesiąca jest w tej samej wysokości? Czy można liczyć w przyszłości na jakieś drobne rabaty?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2016-09-23, 15:31 
Presja nigdy nie jest dobra, ja sama zawsze chciałam studiować, zaraz zaczynam magisterkę na wsb, koniec wakacji.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO