dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-05-30, 12:30 
Ja skorzystałem z promocji i już zapisałem się na audyt i kontrolę na niestacjonarne II stopnia do Wrocławia na WSB. Teraz tylko czekam na rozpoczęcie roku, a na razie praca 1,5 miesiąca w Anglii i potem wymarzone wakacje na Krecie :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2017-06-06, 11:00 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
W sumie sama miałam z tym problem. Na początku nie chciałam iść na studia chciałam zarabiać, wyjechać do Anglii ale jak byłam w pracy we Francji i zobaczyłam jak ciężko muszę pracować to powiedziałam sobie o nie dość, przedłużę sobie dzieciństwo :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2017-07-25, 16:46 
warto się uczyć mi ostatnio wpadła oferta na studia magisterskie WSB akurat w mieście Poznań jest wiele ciekawych kierunków i z tym mam problem który wybrać a do tego jest promocja cenowa do 10 sierpnia dzięki której można zaoszczędzić 700 złotych.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2017-07-25, 18:06 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-08-20, 19:29
Posty:39
arni289 napisał(a):
warto się uczyć mi ostatnio wpadła oferta na studia magisterskie WSB akurat w mieście Poznań jest wiele ciekawych kierunków i z tym mam problem który wybrać a do tego jest promocja cenowa do 10 sierpnia dzięki której można zaoszczędzić 700 złotych.


Witam! Cieszę się, że oferta jednego z naszych oddziałów przypadła Panu do gustu. Wszyscy, którzy myślą podjąć studia II stopnia w Poznaniu powinni zapoznać się z pełną ofertą tego oddziału Wyższej Szkoły Bankowej. Szczegóły dostępne są na stronie http://www.wsb.pl/poznan/kandydaci/studia-ii-stopnia Dodam, że zapisując się na studia do 10 sierpnia można oszczędzić aż 700 zł: 300 zł dzięki zniżce w czesnym rozliczanej w ciągu dwóch lat studiów - 150 zł mniej za pierwszy rok studiów i 150 zł mniej za drugi oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej.

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2017-07-28, 18:17 
A jak z płatnością za studia w WSB? Można zapłacić w ratach?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2017-08-01, 01:35 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-08-20, 19:29
Posty:39
Centka, tak można zapłacić za studia w ratach: 2,10 lub 12. Możliwa jest także płatność z góry za cały roku studiów.

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2017-08-09, 20:22 
oewsb napisał(a):
Centka, tak można zapłacić za studia w ratach: 2,10 lub 12. Możliwa jest także płatność z góry za cały roku studiów.

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

a promocja obowiązuje w każdym wypadku, bez względu na to czy płacimy w ratach czy w całości?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2017-08-13, 15:38 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
A co z tym WSB zaocznie? Ostatnio mi gdzieś mignęła taka informacja. Wiecie może jakie są kierunki na ktorych można zaocznie studiować na II stopniu?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2017-08-18, 21:37 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-08-20, 19:29
Posty:39
Greenka pełen wykaz dostępnych kierunków studiów (w tym zaocznych) znajdziesz na stronie wsb.pl/kandydaci/studia-ii-stopnia/sciezka-tradycyjna/kierunki-i-specjalnosci-2stopien

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2017-08-18, 21:39 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-08-20, 19:29
Posty:39
Milkata promocja zniżkowa obowiązuje bez względu na formę płatności - czy z góry za rok czy też w ratach. Zachęcam do aplikacji i skorzystania z promocji zniżkowej.

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO