dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-09-25, 18:59 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-08-20, 19:29
Posty:39
Tranquill napisał(a):
Dziękuję za odp, lista kierunków i specjalizacji wygląda całkiem nieźle :-) Czy czesne każdego miesiąca jest w tej samej wysokości? Czy można liczyć w przyszłości na jakieś drobne rabaty?


Możesz wybrać gwarantowane czesne stałe lub gwarantowane czesne stopniowane http://www.wsb.pl/kandydaci/studia-ii-stopnia/sciezka-tradycyjna/ceny-studiow i opłacać czesne jak Ci wygodnie. Co do rabatów, to obecnie zapisując się na studia do 15 października możesz skorzystać z naszej promocji i mieć darmowe wpisowe oraz obniżone czesne już od 247zł miesięcznie (w zależności od wybranego oddziału naszej uczelni). Zapraszam do Wyższej Szkoły Bankowej!

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2016-09-30, 00:29 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-12-18, 21:35
Posty:117
Dzieki za wyczerpującą odpowiedz. Ale mam jeszcze jedno pytanie. Jakie kryteria ekonomiczne trzeba spełnić aby uzyskać pomoc materialną - stypendium, a jakie aby otrzymać kredyt studencki?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2016-10-26, 12:05 
Presja jest najgorsza, dobrze by było samemu mieć takie chęci, sam kończę magisterkę na wsb, ale mnie nikt nie musiał przekonywać.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2017-05-04, 19:11 
pewnie że tak warto zrobić magisterkę co do wyboru kierunku to każdego indywidualna sprawa ale w moim mieście najlepszy wybór ma WSB do tego mają promocje cenową która jest do 31 maja.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2017-05-11, 20:44 
no tak WSB ma wiele ciekawych kierunków czy ta promocja cenowa dotyczy wszystkich kierunków ?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2017-05-12, 21:36 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-08-20, 19:29
Posty:39
Witam! Promocja zniżkowa trwa do 31 maja. W jej ramach można zaoszczędzić na studiach II stopnia az 1000 zł: 600 zł zniżki w czesnym, która rozliczana jest w ciągu dwóch lat studiów - 300 zł mniej za pierwszy rok studiów i 300 zł mniej za drugi oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Można także liczyć na czesne od 240 zł miesięcznie przez całe studia. Z pełną ofertą studiów II stopnia można zapoznać się na stronie wsb.pl/kandydaci/studia-ii-stopnia

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2017-05-13, 14:47 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-13, 14:22
Posty:1156
jest gdzieś statystyka obrazująca ilość milionerów w zależności od ich wykształcenia. Z ocen fachowców wynika, że % wykształconych akademicko jest zawyżony. Problem polega na tym by będąc np po szkole średniej uzasadnić zainteresowanemu naszą ofertą, że ryzyko mu się opłaca. Im wyższym wykształceniem się legitymujesz tym większe prawdopodobieństwo dla zamawiającego , sukcesu

_________________
medicus curat, natura sanat.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2017-05-22, 18:48 
ja sam dla siebie się uczę ponieważ warto chodzę na II rok studiów magisterskich w WSB w Gdańsku na kierunku Zarządzanie obecnie u nas jest obniżka cenowa dzięki niej można zaoszczędzić aż 1000 PLN.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2017-05-28, 20:30 
bajran napisał(a):
mazi07 napisał(a):
aby iść na studia to trzeba czuć w sobie chęć nauki. Jeśli ktoś jest zmuszany to nic z tego nie będzie. Ja wybrałem kierunek który mnie interesował. Logistyka w Opolu na WSB i jestem zadowolony.


Ja jestem ze Zgorzelca i wybrałem Logistykę, ale na WSB we Wrocławiu. O pracę się nie martwię, bo wokół miasta wiele firm ma swoje centra i magazyny. Zawsze coś się znajdzie.



Też wybieram się na Logistykę, na studia magisterskie do tej uczelni. Skorzystałem z promocji i oszczędziłem 1000zł na studiach.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2017-05-29, 17:09 
bardzo dobry wybór choć ja też wybieram się na magisterkę na WSB zwłaszcza że WSB ma bardzo dobrą promocję na opłaty dzięki nim można zaoszczędzić aż 1000 PLN i jak tu nie skorzystać ?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO