dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-06-23, 15:18 
ja skończyła jakiś czas temu licencjat i teraz zamierzam iść do WSB na kierunek Pedagogika opłaty nie są duże a wiedza i papier się przydadzą.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2016-06-23, 20:11 
Nie są najważniejsze, ale są przydatne. Np ja chce robić w turystyce, więc muszę ukończyć studia. No a żeby mieć lepszy start musiałem znaleźć dobre studia. Najlepsze jakie znalazłem to http://www.wste.edu.pl/
mega jest to że mam praktyki za granicą za które mi płacą.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2016-06-24, 15:58 
Mnie też rodzice namawiali ale to chyba normalne, każdy rodzić chce żeby jego dziecko się kształciło, i tak ja już aktualnie zapisałam się na studiaII stopnia wsb, czas zleciał.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2016-06-30, 19:23 
pewnie ze dobre ja akurat bez presji wybieram sę na WSB na magisterkę w kierunku Logistyka zawód na czasie szkoła z tradycjami i dobra kadrą


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2016-06-30, 23:51 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Ale jakiego typu tam sa studia i jakie kierunki?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2016-07-05, 16:50 
Różne zależy jakie Cię interesują, ale dosyć duży wybór jest. Ja zdecydowałam się na rachunkowość II stopnia w Gdańsku.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2016-07-13, 14:56 
ja idę dalej na WSB na magisterkę lepiej to wychodzi jest tzw ciąg do tego udało mi się skorzystać z promocji cenowej na WSB także dla mnie to duża oszczędność.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2016-07-21, 20:47 
jak się wybierze jakiś fajny kierunek to wcale nie ma żadnej presji tylko przyjemność ;) ja studiuję turystykę i rekreację na Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej, nawet nie wiem kiedy mi już dwa lata przeleciały


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2016-07-24, 12:54 
Presja presją ale napewno warto ukończyć studia, zrobić tego magistra, sam jestem już po studiach w tamtym roku broniłem magistra na wsb, a kiedyś też nie ciekawie chciało mi się iść. Dziś bym żałował.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co myślicie o presji zeby iść na studia?
PostNapisane: 2016-07-26, 14:45 
Pod presją to lepiej nie, trzeba samemu chcieć wiadomo że każdy rodzic chciałby żeby jego dziecko było wykształcone, mnie na szczęście nikt nie musiał namawiać sama wiedziałam co chcę robić i tak zaraz bronię magisterki na wsb.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO