dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-05-23, 08:40 
Ja chodzę do szkoły tańca Royal Dance Center. Uczę się tam cały czas czegoś nowego, a taniec sprawia mi radość. Wyładowuje negatywne emocje i pomaga mi odprężyć umysł.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2017-05-30, 18:27 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-05-26, 11:34
Posty:261
Niektórym osobom to jest jednak na rękę, jak wczesniej pisałam również wolę stacjonarne kursy. Zresztą dodatkowe zajęcia kluby aktywności w speak up raczej powoduja, że człowie bardziej się angażuje i więcej czasu poświęca na naukę. Co oczywiście procentuje. Jeżeli ktoś chce się nauczyć języka obcego to musi mu poświęcić czas, a wiele osób, ktore uczą się online po prostu chce pójść po jak najmniejszej linii oporu. Oczywiście nie wszystkie, bo czasem to faktycznie jedyna możliwośźć nauki.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2017-07-27, 12:17 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-07-26, 18:49
Posty:27
ja czuję, że w pracy mi już nie wystarczają moje umiejętności w ogóle myślę o zmianie zawodu bo już dopada mnie jakieś wypalenie zawodowe czy coś, czy studia podyplomowe dają tyle wiedzy by się przebranżowić?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2017-07-27, 17:44 
Najlepsze będą chyba studia podyplomowe, moje znajoma sobie już 4 zrobiła. Fajna opcja.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2017-08-01, 01:03 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-08-20, 19:29
Posty:39
Witam! Kocifala studia podyplomowe to szansa na zdobycie nowych umiejętności oraz podniesienie poziomu wykształcenia. Szeroki wybór kierunków studiów podyplomowych możesz znaleźć w ofercie Wyższej Szkoły Bankowej. Pełna oferta naszych uczelni oraz warunki rekrutacji dostępne na stronie wsb.pl/kandydaci/studia-podyplomowe Warto szybko podjąć decyzję i skorzystać z promocji, która trwa do 10 sierpnia. Dodam, że zapisując się na studia w tym terminie możesz liczyć na 600 zł oszczędności: 300 zł zniżki w czesnym oraz 300 zł dzięki zmniejszonej opłacie wpisowego wynoszącej 100zł.

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2017-08-01, 19:18 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-08-01, 18:49
Posty:22
Witam, chciałam poszerzyć swoje kwalifikacje i zastanawiam się nad zrobieniem podyplomówki, ale nie mam za bardzo czasu, w związku z czym chciała zapytać czy studia podyplomowe też kończą się pisaniem pracy dyplomowej i jeśli tak to, czy wymagania co do pisania pracy są podobne jak przy pisaniu pracy licencjackiej i magisterskej?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2017-09-30, 19:41 
Dobre pytanie sama z chęcią bym jakieś podyplomowe zrobiła z rachunkowości póki co jestem po zarządzaniu.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2017-10-01, 08:59 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-08-20, 19:29
Posty:39
Oktawia napisał(a):
Dobre pytanie sama z chęcią bym jakieś podyplomowe zrobiła z rachunkowości póki co jestem po zarządzaniu.


Witam! Oktawio w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej mozesz podjąć studia podyplomowe m.in. na kierunkach: rachunkowość i controlling finansowy, rachunkowość i podatki czy rachunkowość i controlling finansowy. Z ełną ofertą takich studiów zapoznasz się na naszej stronie wsb.pl/studenci/studia-podyplomowe/kierunki?destination=kierunki-podyplomoweDodam, że aplikując na studia do 16 października możesz zaoszczędzić minimum 550 zł (w zależności od wybranego oddziału uczelni): 300 zł dzięki zniżce w czesnym oraz 250 zł dzięki zniżce w opłacie wpisowej (150 zł zamiast 400zł). Zapraszam!

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2017-10-02, 15:42 
Takie, z którymi wiążesz przyszłość ja np. wybrałam: technik administracji w http://bezplatneszkoly.pl/szkoly-policealne/ ponieważ wiążę z nim swoją przyszłość.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2017-10-07, 14:37 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-08-20, 19:29
Posty:39
Nati01 napisał(a):
Witam, chciałam poszerzyć swoje kwalifikacje i zastanawiam się nad zrobieniem podyplomówki, ale nie mam za bardzo czasu, w związku z czym chciała zapytać czy studia podyplomowe też kończą się pisaniem pracy dyplomowej i jeśli tak to, czy wymagania co do pisania pracy są podobne jak przy pisaniu pracy licencjackiej i magisterskej?


Warunkiem ukończenia studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej jest uzyskanie pozytywnej oceny z pracy dyplomowej, napisanej pod kierunkiem promotora lub zdanie egzaminu dyplomowego, który może mieć charakter projektu praktycznego. Na wybranych kierunkach obowiązuje także obrona pracy dyplomowej.

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO