dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-11-04, 16:00 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-11-04, 15:21
Posty:15
e-lerning jest dobry dla osob które same potrafią przysiąsc i sie nauczyć i nie szukają sobie w tym czasie 10 innych zajęc


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2013-11-11, 13:44 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-11-11, 13:43
Posty:4
ooo... e-learning to coś wspaniałego! Szkoda tylko, że aż tyle kosztują...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2013-11-15, 10:30 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-09-26, 18:27
Posty:216
nie wszystkie są drogie, ale faktycznie e-learning to coś dal tych, którzy mają dużo systematycznosci

_________________
Cytat filmowo wszem i wobec znany:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2016-08-13, 11:29 
To zależy od Ciebie i Twojego podejścia. Czy dasz radę i na tyle się zmotywujesz, że by przysiąsc do e-learningowego czy raczej lepiej się skupisz na normalnym? Ja wiem, ze zawsze sobie szukam alternatyw jak mam zrobić coś na komputerze, więc e-learning jak dla mnie odpada, ale to sama wiesz najlepiej. Ale są też takie kursy których przez internet nie zrobisz, zalezy co chcesz zyskac. Ja np. byłem zmuszony zrobić kurs na wózki widłowe (swoją drogą jakby ktoś szukał to Kursy Marko we Wrocławiu bardzo spoko), więc nie ma bata musiałem się ruszyć. ALe jeśli takie kursy rozwojówki to mnóstwo jest e-learnigowych :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2016-12-22, 18:03 
Jak dla mnie bardziej efektywną metoda nauczania są jednak zajęcia stacjonarne. Ostatnio postanowiłam się wziąć w końcu na dobre za swój angielski, żeby go usystematyzować. I zapisałam się an wakacje na kurs do Lincolna w Warszawie. Także jakby ktoś szukał dobrej szkoły językowej, to jak najbardziej polecam :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2017-01-12, 19:28 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-05-26, 11:34
Posty:261
Również jestem za stacjonarnymi kursami. Tradycyjne metody są najlepsze, choć np. w speak up miałam dodatkowe zajęcia - kluby aktywności - związane z różnymi zainteresowaniami. W moim przypadku filmem. Nauka, w której nie bierze udział bezpośredni nauczyciel - lektor jest nie dla wszystkich. Niektórym odpowiada, ale też w większości łatwo można się zniechęcić, bo skuteczność takiej nauki raczej nie jest zbyt duża.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2017-02-08, 16:40 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-01-31, 14:35
Posty:5
Ja również polecam te tradycyjne na które się chodzi ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2017-02-10, 02:47 
Zgadzam się, najlepsze są kursy stacjonarne. Zawsze jest to większa motywacja jednak do nauki. Ja na przykład chodziłam sobie ostatnio na francuski do Lincolna: http://lincoln.edu.pl/warszawa/ i jestem bardzo zadowolona z poziomu tej szkoły


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2017-02-15, 11:42 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-06-20, 23:56
Posty:205
Lokalizacja: Warszawa
A ja tez ostatnio myślę nad kursem właśnie bo nauka nagielskiego samej w domu nie idzie mi za dobrze. Wiem, że są te aplikacje i w ogóle ale nikt nie czuwa nad tym czy robię postępy więc to olewam. Zalezy mi na tym aby były zajęcia stacjonarnie ale też przez internet, bo wiadomo ze zawsze będę mogła pójśc. Myslałam o empik school ale szukam opinii. Któraś z Was chodziła? Ma jakieś doświadczenia?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2017-04-10, 17:24 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-05-25, 17:41
Posty:29
Kursy online chyba nie są tak miarodajne niż te stacjonarne. Nie wiem czemu, ale nie jestem przekonana do takiej metody nauczania.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO