dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-10-29, 22:59 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-10-28, 11:30
Posty:32
i bardzo dobrze, różnorodność jest ważna :). @psiunka269 –dokładnie. mnie w domu też by wiele rozpraszało. a to dzieciaki, a to domowe obowiązki, a tak skupiam się na materiale, który dostałam do opanowania i nie ma migania ;) dlatego nauka w s.u. tak mi pomogła :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2011-10-30, 13:18 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-27, 10:37
Posty:12
Zdecydowanie warto jest wybierać kursy opierające się na kontakcie z żywym angielskim, który nie jest ograniczony jedynie do suchych zajęć z ćwiczeniami. Warto jest wybierać szkoły które oferują rozbudowaną część konwersacyjna. W moim przypadku jest to English for You w Wawie, ale tez słyszałem dużo pozytywnych opinii na temat szkoły Wsc. English for You oferuje także fajne zajęcia fakultatywne.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2011-11-02, 14:35 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-08-11, 09:45
Posty:18
Lokalizacja: Poznań
To tak samo jak w SU. Widzę, że coraz więcej szkół inwestuje taką metodę :P

_________________
Są tacy, którzy uciekają od cierpienia miłości. Kochali, zawiedli się i nie chcą już nikogo kochać, nikomu służyć, nikomu pomagać. Taka samotność jest straszna, bo człowiek uciekając od miłości, ucieka od samego życia. Zamyka się w sobie.
— Jan Twardowski


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2011-11-10, 10:14 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-09, 07:19
Posty:137
tradycyjne szkolenia. techniczne szkoly i uniwersytety. uniwersytety za granicą. tak samo jesli chodzi o kursy jezykowe. kontakt z nauczycielem jest wazny. no i tez zalezy jak mocno zorganizowana jestes:)



------------------------------------------
www.myprivateboutique.pl

_________________
modne dodatki


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2011-11-10, 21:02 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-11-10, 20:56
Posty:3
ja preferuję coś za darmo, nie mam kasy zeby chodzić ciągle na jakieś kursy a korepetytor to 25-30 złotych miesięcznie. Uczę się za darmo (albo staram chociaż po kosztach prądu ;).
Dzisiaj szukałam info o tekstach formalnych i nieformalnych bo na zadanie domowe mam do napisania. Znalazłam najwięcej na listy formalne, nieformalne, tutaj na forum, jeszcze na innych forach. Potem coś tam z tego przekopiuję, wejdę na skypa, pogadam z jakimiś Anglikami - gadanie jest za darmo a chętnie pomogą. Ćwiczy się rozmowę, chętnie wyjaśnią też różne słówka. I wszystko za darmo :)


Ostatnio edytowano 2011-11-25, 17:17 przez magdas, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2011-11-25, 00:48 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2008-11-11, 21:20
Posty:190
Wyjazd za granice to niezły pomysł na przełamanie bariery w mówieniu i zyskanie większej śmiałości. Szkoła językowa do której chodziłam, miała metody, które pozwalały poczuć się jak na wjeździe :)

_________________
Można taniej


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2011-12-16, 21:25 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-02-14, 12:23
Posty:6
W USA podobno kształcenie zdalne jest całkiem popularnym sposobem nauki.
Jeśli możesz gadać z nauczycielem i widzieć go siedząc sobie wygodnie w domku przed kompem, to moim zdaniem jest to przyszłościowa forma dokształcania się np.: z angola.
A'propos jeśli chodzi o szlifowanie słówek, to polecam powieści po angielsku.
Wracając do tematu - jasna sprawa, że są kursy, które ciężko byłoby zrobić zdalnie np.: zajęcia praktyczne na prawo jazdy, czy może nauka obróbki skrawaniem lub kurs rysunku, ale i tu znalazłby się gdzieniegdzie kawałek teorii, który można by sobie niekiepsko przyswoić bez wychodzenia z domu (np.: teoretyczne zajęcia z prawka).


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2011-12-19, 10:33 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-08-09, 14:26
Posty:177
Ja słyszałem, że fajne kursy są w szkole Axon, zarówno językowe, jak szkolenia osobiste i komputerowe. Jeśli chodzi o językowe to mają swój autorski program nauczania, całkiem kompetentnych prowadzących, myślę, że warto się nimi zaitneresować.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2011-12-19, 15:30 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-12-07, 13:11
Posty:10
Należy wybierqć kursy organizowane przez istniejące szkoły językowe już kilka lat. Ja mam okazję chodzić do szkoły English for You w Wawie. Zajęcia są bardzo urozmaicone, jest dużo konwersacji z Nativami, polska lektorka przygotowuje nas do konwersacji z Nativami wykorzystując tablice interaktywne. Zajmuje się wprowadzaniem gramatyki i słownictwa. Uważam , ze ta metoda się sprawdza. Słyszałem także pozytywne opinie o speakup. Szkoła proponuje dość elastyczne formy edukacji, co w dzisiejszych czasach jest na plus.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2011-12-21, 13:53 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
Każdy kurs robiony z głową ,który może nam się w życiu przydać,jest dobry.Ale najważniejsze są właśnie kursy językowe,bez tego w tych czasach ani rusz.Czytałam,że w przyszłości najważniejszymi językami będą chiński,potem hindi,angielski,hiszpański i arabski.Można już zacząć od teraz.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO