dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Jakie kursy lepiej wybrać?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-10-26, 16:30 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-10-12, 13:13
Posty:46
Jak myślicie jakie kursy są ciekawsze i bardziej praktyczne e-learningowe czy może te tradycyjne, stacjonarne ? Szukam ciekawych szkoleń, które mogłyby podnieść moje kwalifikacje i nie wiem, na który z tych kursów się zdecydować ...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2010-10-26, 18:54 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-19, 20:29
Posty:980
Lokalizacja: Kuj.-Pom./Wlkp.
W dalszy, ciągu uważam, że bardziej praktyczne są te tradycyjne szkolenia, na które się osobiście uczęszcza. Ja tylko takie wybierałam i dobrze na tym wychodziłam. Także polecam tylko takie.

_________________
' Droga- rządzi nami, raz wiedzie raz zwodzi
Diabelskie widły rozgałęzia się
I drzewo niewiedzy, gdzie dobre w złe przechodzi
Nieludzkie prawo, nieubłagane lewo..'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2010-10-27, 13:24 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-09-29, 10:04
Posty:35
Według mnie obydwie wersje są ok. Wszystko zależy od tego co bardziej odpowiada danej osobie. Te osoby, które nie mają czasu wybiorą e-kursy inne które wolą kontakt bezpośredni stacjonarne. Ostatnio w ogóle natrafiłam na dość oryginalne kursy w ośrodku May Agency, oprócz różnych biznesowych czy marketingowych szkoleń jak i dla sekretarek prowadzą też ciekawe szkolenia z mind mappingu. Ktoś może korzystał z takiej metody?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2010-10-28, 23:37 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-10-28, 23:27
Posty:10
ja polecam tradycyjne - za e-learning placisz i masz kurs,póżniej możesz zaliczać poprzez testy internetowe - ale jeśli chcesz się czegos nauczyć to polecam te tradycyjne... ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2010-10-28, 23:38 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-10-28, 23:27
Posty:10
ja polecam tradycyjne - za e-learning placisz i masz kurs,póżniej możesz zaliczać poprzez testy internetowe - ale jeśli chcesz się czegos nauczyć to polecam te tradycyjne... ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2010-10-29, 13:23 
E-learning nie jest taki zły, z pewnością jest dobre rozwiązanie dla tych, którzy pracują i nie mają czasu na jeżdżenie po szkoleniach. Poza takie kursy są już teraz na wyższym poziomie niż kiedyś. Mają rozbudowane programy, które pozwalają na dużą interakcję potencjalnego użytkownika-kursanta. Poza tym są często tańsze, jak na przykład ten z bycia leaderem: http://kursynet.pl/Budowanie_Twojego_wplywu_jako_lidera-33.html


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2010-10-29, 19:21 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-09-02, 10:45
Posty:208
A ja z własnego doświadczenia powiem, ze jak szkolenia, to tylko w realu. Chyba, ze korzysta się z kursu bezwzrokowego pisania na klawiaturze. A szkolenie to nie tylko wiedza i umiejętności, ale także wymiana doświadczeń, nawiązanie nowych kontaktów z ludźmi z podobnej branży. Na to nie możemy liczyć podczas kursów e-learningowych. Nie dawno byłam na szkoleniu marketingowym i oprócz wiedzy - wiadomo, firma przygotował dla nas niespodziankę - przejażdżkę quadami - było bosko.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2010-11-21, 20:10 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-02-12, 14:45
Posty:105
Nie mam doświadczenia z takimi kursami. Jednak jakoś nie ma do nich przekonania, nie chce mi się wierzyć,że można w taki sposób nauczyć się np angielskiego( tutaj zdecydowanie lepiej zdecydować się na kurs stacjonarny w jakiejś solidnej szkole typu Axon). Z drugiej strony jak ma się mało czasu to chyba lepiej zapisać się na e-kurs niż żaden


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2011-05-17, 11:38 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-02-14, 12:23
Posty:6
E-learning jest wygodny, powinien być tani, można mieć ruchomy czas nauki, ale aby nauczyć się czegoś trudnego, to może być łatwiej przyswoić sobie taką wiedzę tradycyjnie. Doświadczonego nauczyciela można wykorzystać :) jako kopalnię wiedzy.

_________________
audiatur et altera pars
I rysowanie dla wielu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2011-05-31, 13:36 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-05-31, 00:10
Posty:23
zależy o jakie kursy chodzi. Jeśli chodzi o angielski to nie wyobrażam sobie uczyć się z komputerem. Kursy językowe mobilizują do nauki. Poza tym lektor poprawia błędy, robi testy, a oprócz tego głupio źle wypaść przed innymi w grupie. Na mnie to działa. Oczywiście to zależy od nauczyciela. A jak jeszcze mamy zajęcia z Nativem to już w ogóle możemy liczyć na efekty, bo jakoś dogadać się trzeba. A jeszcze lepiej pojechać za granicę i przetestować się w środowisku naturalnym:) Ale to już ideał:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO