dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-03-29, 09:34 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-03-29, 09:15
Posty:4
Ja wole kursy internetowe z lektorem. to tak jak bym była na kursie stacjonarnym. rozmowa z nauczycielem przebiega normalnie a jest on maksymalnie skupiony na mnie i nie muszę się sugerować grupą. Nie tracę tez czasu na dojazdy. Uczyłam się w takiej szkole on-line. zajęcia mi się podobały a pierwsza lekcja, ta próbna, kosztowała mnie 1 zł. Spróbowałam najpierw, bo tez naczytałam się w necie o tych lekcjach i dobre i złe rzeczy. Mnie się spodobało. I zostałam. Ja korzystałam ze szkoły Shamrock. Podobało mi się, że czas tych lekcji był dostosowany do mojego planu dnia, po prostu mogłam wybrać. A koszt tych lekcji był nieporównywalnie niższy od innych które znalazłam i załapałam się na fajna promocje i parę lekcji dostałam gratis. http://www.szkola-shamrock.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2012-04-02, 15:42 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-04-02, 15:30
Posty:2
To wszystko zalezy od czasu jaki chcesz poswiecic na nauke;) Przy tradycyjnych kursach uwazam jest lepsza motywacja. Zwlaszcza jesli grupy sa male. Inaczej jest rozmawiac z kims na zywo. Ale to rzecz jasna zalezy wszystko od osoby:) Bralam udzial w szkoleniu internetowym rowniez i stanowczo wybieram tradycyjna metode. Mozna przy okazji poznac nowych ciekawych ludzi:) Wybierajac tradycyjne kursy warto kierowac sie liczebnoscia grupy to bardzo istotny czynnik ktory przeklada sie na Twoje postepy w nauce. Niestety takich szkol jest coraz mniej. Wszyscy stawiaja na ilosc ie jakosc:/ Jedyna szkole jaka udalo mi sie znalezc, ktora gwarantuje grupy 4-6 osob to Deutsche Schule. Zrobilam tam 3 semestry i bylam bardzo zadowolona! Faktycznie w grupie nie bylo wiecej niz 6 osob. Czesto uczylismy sie tylko we trzy osoby:) jak dla mnie bomba! lektorzy motywuja do nauki, robia kartkowki i sprawdziany i to wlansie jest dla mnie motywacja i czynnik ktory decyduje o wyborze tradycyjnej metody:) a tak przy okazji polecacie jakas dobra szkole z mala liczebnoscia grupy z jezyka hiszpanskiego?:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2012-04-06, 13:47 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-07-02, 20:06
Posty:16
Jeżeli mówimy o Stolicy to mój kontakt ze szkołami angielskiego dotyczył English For You. Szkoła bardzo dobrze motywuje do pracy, organizowane są cyklicznie testy progresywne a, tego brakuje podczas korepetycji. Fajnie połączone w tej szkole są zajęcia konwersacyjne z zajęciami gramatycznymi i ze słuchu. Zwyczajnie 2 lektorów prowadzi jedną grupkę. Przy tym dobra atmosfera


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2012-04-09, 23:44 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-03-10, 22:52
Posty:9
To co ja mogę polecić do Podcasty w języku angielskim. Są takie specjalistyczne, które przeznaczone są do nauki. Jeżeli znasz podstawy to reszty uczysz się tylko słuchając. Intensywnie, idąc gdzieś, jadąc, robiąc cokolwiek możesz mieć na uszach słuchawki i zdobywać kolejne umiejętności językowe.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2012-06-18, 14:36 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-06-18, 13:53
Posty:10
Ja uważam że lepsze są korepetycje np tutaj: http://www.warszawa.ikorepetycje.net/ widziałam dość ciekawe oferty nie tylko pod względem cen ale i także ofert. Kursy wszystko zależy na jaki temat.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2012-07-14, 16:38 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-01-11, 11:20
Posty:89
A ja osobiście uważam, że to czy wybrać e-learning czy tradycyjne szkolenie zależy od tego czego się musimy nauczyć. Np. programowanie może być e-learning'owe, ale np. już jakieś zarządzanie, albo coś takiego (czyli takie zawody, gdzie jest kontakt z ludźmi i widać również naszą pracę, a nie tylko jej efekt powinny być już normalnie uczone).

_________________
PWSZ Nysa Forum


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2012-09-22, 16:30 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-05-31, 12:03
Posty:28
wychowanek napisał(a):
Jeżeli mówimy o Stolicy to mój kontakt ze szkołami angielskiego dotyczył English For You. Szkoła bardzo dobrze motywuje do pracy, organizowane są cyklicznie testy progresywne a, tego brakuje podczas korepetycji. Fajnie połączone w tej szkole są zajęcia konwersacyjne z zajęciami gramatycznymi i ze słuchu. Zwyczajnie 2 lektorów prowadzi jedną grupkę. Przy tym dobra atmosfera



Fakt w Warszawie to jedna lepszych propozycji, ale każdy główkuje po swojemu


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2012-10-16, 13:42 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-03-29, 09:15
Posty:4
Ja korzystałam z kursów w Szkole jezykowej Shamrock to szkoła, który uczy on-line. Wystarczy komputer z podłaczeniem do internetu i zainstalowany np. Skype. Sa fajni lektorzy i ucza na wszystkich poziomach zaawansowania Sama ustalałam kiedy chciałam lekcję - w jaki dzień i o której godzinie. Mogłam sama wybierac czego chce sie uczyć. Gdzie miałam większe braki tam siedzielismy dłużej. Dużo rozmawialismy to sie tak ładnie nazywa konwersacja. Na zajeciach jestes tylko ty i nauczyciel. Łatwiej wtedy przełamywac barierę jezykową.Nikt pod nosem nie wysmiewał mojego sposobu mówienia.
Więcej informacji pod numerem gg 28643507 oraz na stronie www.szkola-shamrock.pl/.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2013-08-12, 07:22 
Ciekawe i przydatne jest szkolenie Google Analitycs. Sama niedawno zrobiłam ten kurs i dostałam pracę przy pozycjonowaniu strony


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie kursy lepiej wybrać?
PostNapisane: 2013-08-15, 17:51 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-07-10, 16:44
Posty:8
Jakoś nie wierzę w te kursy online. Wolę iść na stacjonarny kurs pierwszej pomocy czy też kurs, na którym dowiem się jak wygląda ocena ryzyka zawodowego. Takie kursy wydają mi się bardziej profesjonalne.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO