dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377 ... 379  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Wszystko i nic :)
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-02-14, 23:06 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Uspokajam, że forum nie zamkniemy. Miłego wieczoru. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wszystko i nic :)
PostNapisane: 2015-02-19, 15:16 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2014-07-25, 12:14
Posty:269
Hej, nie odzywałam się ostatnio, bo byłam nieaktywna, wiecie walentynki i te sprawy:)
już mam magazynek naładowany ,starczy naboi żeby przyjąć natarcie wroga;)
a właśnie tu nic o tym nikt nie mówi, a ludzie coraz głośniej świętują dzień zakochanych, tak jak i inne tego typu święta np. Dzień Chłopaka. ja tam czczę takie dni, bo nigdy nie wiadomo co jutro będzie. A teraz nawet jak nie masz narzeczonego ślub i wesele jeśli marzysz o tym zrobią ci ludzie którzy cię kochają:)
Także dzielimy się tym co miłego milutkiego nas spotkało 14stego lutego 2015 roku:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wszystko i nic :)
PostNapisane: 2015-02-20, 11:18 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Fajna kolacja z narzeczonym. Ślub w lipcu nie przeszkadza nam w świętowaniu. ;) A Ty jak się bawiłaś?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wszystko i nic :)
PostNapisane: 2015-02-20, 12:04 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2014-07-25, 12:14
Posty:269
O to gratuluję ślubu, teraz to godny naśladowania zwyczaj, coraz więcej ludzi żyje bez sakramentu.
a ja to świętowałam cały tydzień, a że jestem singielką to musiałam rozdzielić siebie na kilka kawałków. dałam radę wrócić do pierwotnego stanu i postanowiłam wprowadzić w swoje pożycie i życie kilka zmian, które mają na celu polepszenie konstrukcji.
sama robiłaś jedzonko czy byliście w wyrafinowanej restauracji?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wszystko i nic :)
PostNapisane: 2015-02-21, 22:26 
ja jak zwykle przegapiłem. Jak zwykle specjalnie. Nie lubię takich jednodniowych akcji kiedy to och i ach! A co z resztą roku! Trzeba być dla siebie słonecznym porankiem przez całe życie. Dobrze teraz udzielę się na innym topiku hehe


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wszystko i nic :)
PostNapisane: 2015-02-22, 14:15 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Ewelina gotowaliśmy wspólnie - świetnie się przy tym bawimy i lubimy swoje towarzystwo. Po knajpkach wolimy się włóczyć przy okazji urlopu, zwłaszcza regionalnych, które serwują wiele lokalnych inspiracji do samodzielnych prób w kuchni potem. :)

gantal - u nas jest dobrze na co dzień i codziennie celebrujemy swój związek. Jest to po prostu jeden więcej dzień świętowania. ;)

Szczerze mówiąc zamiast Walentynek wolałabym kultywować u nas Noc Kupały. :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wszystko i nic :)
PostNapisane: 2015-02-22, 18:08 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2014-07-25, 12:14
Posty:269
Ja też lubię bawić się w dom, gotować z menem też, ale nie z jakimś specem gastronomi ,bo ja mam takie cos w sobie, że ja nieustannie faworyzuje, nie mogę, nie umiem pozwolić na to by być gorszą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wszystko i nic :)
PostNapisane: 2015-02-25, 11:30 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2014-07-25, 12:14
Posty:269
samba_mamba napisał(a):
Ewelina gotowaliśmy wspólnie - świetnie się przy tym bawimy i lubimy swoje towarzystwo. Po knajpkach wolimy się włóczyć przy okazji urlopu, zwłaszcza regionalnych, które serwują wiele lokalnych inspiracji do samodzielnych prób w kuchni potem. :)

gantal - u nas jest dobrze na co dzień i codziennie celebrujemy swój związek. Jest to po prostu jeden więcej dzień świętowania. ;)

Szczerze mówiąc zamiast Walentynek wolałabym kultywować u nas Noc Kupały. :D



U nas od dawien dawna świętujemy sobótki czyli Noc Kupały. Gromadzimy stare opony i zbieramy się nad stawem bo Pilicy nie mamy . rozpalamy ognisko i jest czadowo :)
Porównuje się te święta ale nie wiem co one mają ze sobą wspólnego.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wszystko i nic :)
PostNapisane: 2015-02-25, 15:18 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2014-07-25, 12:14
Posty:269
nie zdążyłam Budrys poszedł:( ale ja od kilku dni medytuje i te sprawy, więc jestem wyciszona i spokojna .nurtuję mnie taka myśl jak obieranie planów, strategii . Uświadomiłam sobie właśnie przed chwilą że to może jakieś rozwiązanie. Mimo mojego wieku ja nigdy nie przygotowywałam jakiegoś planu. Miałam marzenia ale że to nie wypaliło ,więc obrałam sobie malutki cel udało się i spoczęłam na laurach:) może nie ,ale mam związane nogi a czołgać się nie mam siły.
co o tym myślicie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wszystko i nic :)
PostNapisane: 2015-03-07, 14:37 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2014-07-25, 12:14
Posty:269
Witam wszystkich:) Teraz się nie odzywałam, bo nie to że świętowałam ,jutro będę czuć się wyjątkowo jak podczas każdego tego typu święta;) , więc nie odzywam się ponieważ każdą wolną chwilę wykorzystuje by wojować -odzyskać to co każdy inny by już dawno odebrał.
Chcą mnie zrobić w banubuco, ale ja mam kompetencję by temu zapobiec:)
Tylko że ja nie mam podłego charakteru i jeszcze trochę i ustąpię.
DROGIE PANIE JUTRO NASZE ŚWIĘTO, PROSIMY SIĘ CHWALIĆ CZEGO ZNAJĄC SWOICH PANÓW SIĘ SPODZIEWACIE


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377 ... 379  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO