dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Wszystko i nic :)
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-03-08, 20:37 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2014-07-25, 12:14
Posty:269
Hejka, dziś jestem ,postanowiłam sobie narzucić post. Dziś wyłapałam z kazania ważną radę kaznodzieja, otóż Bóg każę tych co łamią przykazania. Ja nie będę cudzołożyć przez najbliższy czas.
Tak więc jestem tu z Wami, ale nikogo nie widzę, kobiety świętują używając do tego swych panów, widziałam fajne zdjęcie jak to powinno wyglądać: mężczyzna nagi w fartuszku gotuje a kobieta siedzi na stole ,skąpo odziana z winem i nogą w pantoflu smyra swojego ona po pleckach gołych.
Podoba mi się ta scena kiedyś ja zapewne wypróbuję:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wszystko i nic :)
PostNapisane: 2015-03-09, 23:05 
ładne Ty masz myśli w głowie hehe. Pozdrawiam wesołą Eli
PS Tobie tez życzyłem fantastycznego mężczyzny, rozglądaj się jeżeli wierzysz mym słowom. Życzenia się spełniają!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wszystko i nic :)
PostNapisane: 2015-03-10, 10:17 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2014-07-25, 12:14
Posty:269
A dzięki dzięki ale babcia mojej przyjaciółki zawsze mówiła: " Siedź w kóncie jak dla ciebie to cie znajdzie i bedzieta razem", więc po co się rozglądać:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wszystko i nic :)
PostNapisane: 2015-03-10, 13:27 
z kąta jest doskonały widok na całą salę


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wszystko i nic :)
PostNapisane: 2015-03-10, 14:22 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2014-07-25, 12:14
Posty:269
le będąc tam nie możesz się rozglądać, kara jest karą


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wszystko i nic :)
PostNapisane: 2015-03-10, 15:22 
nawet w bezruchu widać całą salę. Kłopot tylko, że Ty jesteś nie widoczna


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wszystko i nic :)
PostNapisane: 2015-03-10, 16:12 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2014-07-25, 12:14
Posty:269
Ciekawe jak, ja kilka razy w podstawówce stałam w kącie ,możliwe że Ty jesteś tej nowszej generacji i u was nie stało się tak jak u nas, np. teraz w przedszkolu gdy maluch coś przeskrobie siada na stołeczku . Za moich czasów to jak się stawało w kącie to była taka kara i dziecko stawało tyłem do wszystkich przodem do ściany,
bo że mnie nikt nie zobaczy to by było dobre ,jak sobie ustawisz jak przeglądasz nk niewidoczność ,to ciebie nie widać ale i ty nikogo nowego nie widzisz. medal ma dwie strony


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wszystko i nic :)
PostNapisane: 2015-03-10, 16:21 
przecież babcia koleżanki nie mówiła o karze. Jak idziesz na imprezę to, co stajesz tyłem w koncie hehe. Chyba lubisz tańczyć. Po za tym, to na tym forum raczej nie jesteś z boku tylko wszędzie hehe
WYGRAŁEM, WYGRAŁEM, WYGRAŁEM! Pamiętasz, co było do wygrania?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wszystko i nic :)
PostNapisane: 2015-03-10, 16:34 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2014-07-25, 12:14
Posty:269
ja muszę być taka, bo wiesz co to by było gdy by mnie nie było:)
Nie pamiętam o co gra się toczyła, nie pamiętam żeby w ogóle była rywalizacja, pamiętam że pisałeś że jesteś tu po to żeby było śmiesznie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wszystko i nic :)
PostNapisane: 2015-03-10, 23:50 
ze mną ciężko rywalizować, wszyscy odpadają na początku. A rywalizacja była tylko nie było komu nagród rozdawać i wszyscy się rozeszli. Uważasz, że jest śmiesznie, czy jeszcze za mało się staram?. A może z tego to ni ogórek, ni rzodkiewka i co by nie robić to tylko warzywko


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO