dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 374, 375, 376, 377, 378, 379  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Wszystko i nic :)
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-04-11, 21:23 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2014-07-25, 12:14
Posty:269
no i hej, miesiąc temu napisałam i od tego czasu nikt nawet literki. a ja znowu sama, znowu żeby nie było że cały czas jestem sama. Nie nie , radzę sobie świetnie przecież wiesz:) byłam o kroku od gwałtu. Dziewczyny nie wierzcie żadnemu facetowi, nawet jak wam powie że jest już stary ma żonę, dorosłą córkę i za sobą niejeden romans. Oni kłamią , sprawdzają was a potem pobawią się wami i znajdą inną ofiarę. Posłuchajcie rad starej koleżanki:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wszystko i nic :)
PostNapisane: 2015-04-27, 16:45 
nie posłuchają! Jak miały by się zakochać bez wiary w dobre intencję. Raczej nie prowokujcie niejasnych sytuacji i dokąd nie zaufacie należycie trzymajcie choć minimalny dystans


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wszystko i nic :)
PostNapisane: 2015-04-27, 19:14 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2014-07-25, 12:14
Posty:269
Grzesiu mówisz jak Stary już Dziadzio, nawet ja rozumiem młodość ,a przecież Ty jesteś młodszy.
Kobietki czy Mężczyźni w wieku młodym się zakochują ,znaczy zadurzają a wydaje im się że to miłość,
ale to jednak czy mamy 100 % zaufanie do kandydata zależy od charakteru.
Ja nigdy nie straciłam głowy, bo nie to że nie było okazji ,ale ja mam taki trochę nudne usposobienie,muszę powiedzieć że nie uważam tego za wadę wręcz przeciwnie. Gdyby nie to kategoryczne nie to dziś nie było by tak miło.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wszystko i nic :)
PostNapisane: 2015-04-27, 21:51 
no tak od dziadków mi tu nadaje!. Wiem, że ciężko zapanować nad tym czy tamtym, ale warto zachować choć trochę myślenia. Ludzie zakochują się w każdym wieku myślę tak o latach jak i epokach hehe. Wydawało mi się, że dopiero co zdawałaś jakieś egzaminy, a teraz mi tu wmawiasz, że starsza jesteś. Czy to był uniwersytet trzeciego wieku? Głowę stracisz jak poznasz odpowiedniego faceta, to jest udowodnione przez pokolenia. Miłego wieczoru


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wszystko i nic :)
PostNapisane: 2015-04-27, 22:26 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2014-07-25, 12:14
Posty:269
O bardzo nie lubię gdy ktoś tak mówi, to jest podłe i to co się wtedy myśli " a dobrze jej tak". Ja mam misję do spełnienia wobec czego nie mam czasu . Nie mogę również tracić głowy, nie wyobrażam sobie co by to było.

Dyplomy zbieram ,każdy ma jakieś hobby i ja sobie znalazłam , mam już całą teczkę. Chcę, aby mi je włożono do trumny:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wszystko i nic :)
PostNapisane: 2015-05-29, 20:53 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2014-07-25, 12:14
Posty:269
Hej, trochę przesadzacie Mili :) dlatego, że nikt się tu nie odzywa. Mamy maj, wyjątkowo zimny ,osobiście nie podoba mi się. Za moment wakacje potem Sylwek i kolejny rok za nami, pamiętamy że każda chwila jest niepowtarzalna:)
"łapcie i bawcie się pałeczkami" przypomniały mi się słowa takiego dj. w pewnym klubie.
Gdzie jesteście Wy ,którzy się tu udzielaliście?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wszystko i nic :)
PostNapisane: 2015-05-30, 13:53 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Here! :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wszystko i nic :)
PostNapisane: 2015-05-30, 15:24 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2014-07-25, 12:14
Posty:269
dodaj że dopiero teraz, ale same to i tak nic nie zdziałamy :)
Są nowi ,no ale nie udzielają się tu. Samba Mamba a Ty gdzie byłaś tyle czasu, znowu miałaś urlop?
Nie za dobrze Ci ?
W sumie kto bogatemu zabroni?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wszystko i nic :)
PostNapisane: 2015-05-31, 18:14 
ci co tu byli są tylko w innych myślach spleceni gonią teraźniejszość


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wszystko i nic :)
PostNapisane: 2015-05-31, 20:24 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2014-07-25, 12:14
Posty:269
i jak tu wierzyć, mówiłeś kiedyś że nigdy na forum nie jesteś kimś innym, a teraz co innego mówisz, Może nie zrozumiałam?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3787 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 374, 375, 376, 377, 378, 379  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO