dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 23  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: dom czy mieszkanie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-09-13, 14:54 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2015-07-08, 20:08
Posty:9
O tę kwestię proszę także pytać u naszych dystrybutorów, ale zazwyczaj sprzedawany jest on w minimalnej ilości 1 palety, czyli 975kg.

Pozdrawiam
Andrzej Wysocki
eRzecznik pelletów Stelmet


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2015-09-14, 14:39 
To szkoda bo wolał bym mniej kupić na początek.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2015-09-14, 14:49 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-08-12, 09:21
Posty:21
Mimo wszystko zdecydowałbym się na mieszkanie z tego względu że lubię mieć ludzi dookoła i czuję się bezpieczniej, ale z drugiej strony może to być czasem uciążliwe. No i trzymanie zwierzaka w mieszkaniu nie jest zbyt dobrym pomysłem. Ciężkie dylematy!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2015-09-16, 15:29 
Uważam że nie ma to jak dom. Oczywiście więcej jest obowiązków, choćby zimą z ogrzewaniem, ale przy dzisiejszej technice, piecach choćby na pellet to taki problem właściwie nie istnieje. A swoboda i wolność przed wścibskimi sąsiadami jest wręcz nieoceniona.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2015-09-17, 10:53 
Nawet mieszkając w domu czasem nie uchronimy się przed wścibskimi sąsiadami, ale jednak nie ma to jak swój własny dom. Tak jak mówisz obowiązki np palenie w piecu czy koszenie trawnika. Ja mam akurat ogrzewanie gazowe z jednej strony dobre ale z drugiej dość drogo wychodzi.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2015-09-20, 15:09 
Otóż to ogrzewanie gazowe wychodzi bardzo drogo. W związku z tym dwa lata temu dostosowałem ogrzewanie domu na spalanie pelletu. Nareszcie mam ciepło i w kieszeni zostanie na wycieczkę latem za granicę.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2015-09-21, 11:27 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-08-28, 13:06
Posty:61
Ja uważam, że to zależy od trybu życie jaki chcemy prowadzić.
Mnie osobiście bardzo wkręca dom, natomiast chcę dużo podróżować. Dlatego myślę bardziej o dużym apartamencie, w dobrej lokalizacji. Domek można wynająć na wakacjach i jak chcemy odpocząć gdzieś daleko :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2015-09-22, 10:07 
No ogrzewanie gazowe w domu to kosmicznie drogo wychodzi jak się ma jeszcze duży dom, ale jak kogoś stać to czemu nie. Ja akurat postawiłem na ekologię czyli na pellet.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2015-09-24, 09:04 
Ciekawe czy jest chociaż jedna osoba, która nie wybrałaby domu? A w nim to przynajmniej człowiek się nie nudzi zawsze jest co do roboty, ale najważniejsza to świadomość że na swoim. Zimą pelletu do pieca trzeba dosypać, latem trawkę skosić i jakoś się kręci. Nie ma to jak własna chałupa


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2015-09-29, 10:45 
Domek ,oczywiście że domek. Niestety w jednym domu mieszka nas az 3 rodziny,na każdej kondygnacji jedna. Jak go rodzice budowali 30 lat temu, to zrobili jedno podłączenie go gazu i tak jest opalany z tym że w ramach oszczędności zimą jest zimno bo temperatura jest ustawiona na 17 stopi. W związku z tym że żona i dzieci lubią ciepło musiałem poszukać sposobu dogrzania. W pierwotnej wersji miał byc kominek ale zobaczyłem piecyk na pellet świetnie zastępujący kominek z przednią ściną oszkloną, idealny do salonu. Od niego rozprowadziłem rury grzewcze do każdego pokoju. Na ta zime brat poszedł w moje ślady i montuje podobny piec.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 23  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO