dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 23  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: dom czy mieszkanie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-12-28, 13:33 
Dom to wolność i niezależność. Przykładem niech będzie choćby zima kiedy grzeję sobie czym i jak chce, a w mieszkaniu takiej możliwości bym nie miał. Nawiasem mówiąc używam pelletu bo to tanie i ekologiczne ogrzewanie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2016-01-08, 20:53 
Ja mam dom i mnóstwa związanych z tym obowiązków, ale nigdy bym go nie zamienił na mieszkanie. Nawet wtedy gdy muszę schodzić do kotłowni i dosypać do pieca pelletu to i tak wiem że robię to dla siebie. Dom to wolność oraz oaza ciszy i spokoju.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2016-02-01, 17:49 
Podziwiam ludzi, którzy mając trochę grosza decydują się na mieszkanie. Za podobną cenę można wybudować piękny dom na obrzeżu miasta. Argumenty niektórych odnośnie dojazdu czy kosztów ogrzewania to mity. Ja ciepło uzyskuję z pelletu, cena nieduża, a samochód w sumie każdy ma.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2016-02-14, 15:16 
Najgorsze jest chyba palenie w piecu, w mieszkaniu jest z tym spokój. A ten pellet to co to nigdy nie słyszałem?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2016-02-24, 09:40 
Bez wahania wybrał bym dom najlepiej nieduży i niedrogi w utrzymaniu z ekologicznym źródłem energii przy ogrzewaniu. Pewnie postawiłbym na pellet bo ma dobre właściwości cieplne i korzystną cenę.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2016-02-26, 13:11 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-02-11, 18:43
Posty:19
fajne mieszkania ma GrupoLar w warszawie http://www.grojecka216.com/ warto się zapoznać głównie kiedy ktoś ma na uwadze w niedługim czasie kupić lokal


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2016-05-09, 15:47 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-02-02, 13:50
Posty:36
anuszko, rzeczywiście zazwyczaj marzy się o domu, ale faktem jest, ze jest przy nim sporo pracy, zimą odśnieżanie i grzanie, latem koszenie, podlewanie itp. Lubię domy, ale chyba nie miałbym cierpliwości do ogarniania takiego. W mieszkaniu masz czynsz i się nie martwisz ze dach przecieka czy wieje od drzwi od klatki. W Warszawie są ceny kosmiczne, bo ziemia jest droga, ale wystarczy kawałeczek dalej się przenieść i jest sporo taniej, a np dojazd wcale nie gorszy, w takich Ząbkach np jest spoko.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2016-05-18, 19:31 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-05-13, 09:42
Posty:3
Mieszkanie też ma swoje plusy. Przede wszystkim dla mnie to możliwość mieszkania blisko centrum. Do pracy jeżdżę rowerem, mam wszędzie blisko, przystanek autobusowo-tramwajowy tuż za rogiem, wokół masę sklepów. Mi to barzo odpowiada bo jestem zaganianą osobą. W mieszkaniu nie ma też tyle roboty co w domu. Jakiż czas temu zdecydowałam się na kapitalny remont. Do wymiany poszło wszystko, ściany, podłogi, nowe meble etc. W przypadku takiego kapitalnego remontu domu wyszloby to o wiele drozej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2016-06-02, 19:44 
ja sobie nie wyobrażam mieszkania w bloku, ciasnota, uciążliwi sąsiedzi, maskara... świetne teraz stawiają osiedle szeregówek jasminowe-domy w Opolu i tak to ja bym zdecydowanie mogła mieszkać bo na projektach wygląda to fenomenalnie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2016-06-27, 07:59 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-06-13, 22:07
Posty:77
Dom to swoboda, komfort życia i mieszkania całej rodziny, przestrzeń, własny ogródek, miejsce do wypoczynku. Zdecydowanie DOM.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 23  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO