dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 23  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: dom czy mieszkanie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-10-06, 20:30 
Do niedawna byłem lokatorem w bloku, ale od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem domu, które wiąże się też z pewnymi obowiązkami niespotykanymi w mieszkaniu choćby zimą. Aby zachować wygodę i komfort użytkowania dom opalam pelletem, ale też i ze względu na ekologię, dobrą kaloryczność i cenę. Podsumowując chyba już bym nie umiał mieszkać w bloku. Dom to jest dom i tyle.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2015-10-19, 19:19 
Chciałbym mieć niewielki domek gdzieś na wsi z dala od innych zabudowań. Aby utrzymanie go nie było przesadnym problemem zainstalowałbym kolektory słoneczne, a zimą korzystałbym z pelletu jako że to niedrogi a ekologiczny opał z dobrym wskaźnikiem kaloryczności.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2015-10-19, 22:12 
Tak chwalicie ten pellet że muszę się głębiej zagłębić w ten temat. U mnie oczywiście dom, posiadam nie duży i aktualnie palę węglem ale chyba czas na zmiany.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2015-11-08, 23:05 
Mój dom jest niewielki trochę ciasny ale własny. Budując go postawiłem na ekologie i ekonomię więc ogrzewanie jest na pellet, a ciepła woda w słoneczne dni z solarów. Pracy przy tym niewiele a w domu ciepełko. Super sprawa.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2015-11-11, 15:50 
nie ma co się przejmować sezonem grzewczym najlepiej zakupic piec z podajnikiem na pellet i ekogroszek ładujemy paliwo raz na jakiś czas i mamy z głowy.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2015-11-11, 17:50 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-12-18, 21:35
Posty:117
Zawsze marzyłam sobie o domku z pięknym ogrodem i miejscem na grilla. Ale teraz już sama nie wiem, nie jestem coraz młodsza tylko starsza a przy takim domku zawsze jest jakaś robota, więc chyba teraz wygrywa mieszkanie w fajnej spokojnej dzielnicy, najchętniej w osiedlu zamkniętym:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2015-11-12, 12:56 
Moja siostra w życiu w domu by nie chciała mieszkać bo nie cierpi palić w piecu, ja z kolei uwielbiam dom a ogrzewanie to nie problem wystarczy mieć dobry piec i ogrzewać pelletem.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2015-11-12, 13:29 
Tylko dom. Energooszczędny daje małe koszty a swobodę nie wyobrażalnie wysoką. Dobrze zainstalować solary , ogrzewanie ekologiczne np. kotły na pellet, dobrej jakości.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2015-11-14, 14:01 
Jeden ma dylemat dom czy mieszkanie inny czym się ogrzewać. Ja opalam pelletem i z tego tytułu jestem zadowolony. Dobra cena plus kaloryczność, a jeszcze do tego łatwa logistyka więc nie ma co kombinować i zastanawiać się nad czym innym.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2015-11-21, 20:22 
hehe pytanie dom czy mieszkanie, to jak pytanie kot czy deszcz. Nie da sie odpowiedziec na to pytanie, bo kazdy lubi co innego. Niektórzy wolą małe mieszkanka a niektórzy wielkie przestrzenie, wielkie domy z jeszcze większymi ogrodami. Uwazam, ze podejmujac taka decyzje nie powinno sie kierowac finansami ale potrzebami. Duze domy mogą być modne, tanie i ogolnie super, ale moze ja nie potrzebuje tak dużej przestrzeni i trzypokojowe mieszkanie w bloku zaspokoi moje potrzeby?
Ja sie ostatnio tak wlasnie zastanawialam i w koncu doszlam do wniosku ze dom mi nie potrzebny i jakos bardzo o nim nie marzę. Kupilam duze mieszkanie z centrum krakowa, przeszukałam chyba wszystkie mieszkania jakie w ofercie miał Aurum House i w końcu trafilam na takie jakie chciałam :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 23  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO