dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 23  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: dom czy mieszkanie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-06-28, 23:14 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-01-02, 22:07
Posty:70
my mieszkaliśmy kilka lat w bloku w Warszawie, hałas, pęd życia itd... Teraz przenieśliśmy się do domu poza miasto i bez porównania, całkiem inne życie:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2016-07-21, 20:39 
w jestem za mieszkaniem i to najlepiej gdzieś w centrum ;) sama właśnie teraz szukam, biuro nieruchomości NowodworskiEstates mi pomaga, w sumie w Krakowie jest mnóstwo mieszkań do kupienia tylko ja się zdecydować nie mogę


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2016-09-08, 22:03 
Mieszkanie. Najlepiej w centrum malowniczego miasta, takiego jakim niewątpliwie jest Nysa. Polecam stronkę http://hbnyskienieruchomosci.pl/ gdzie znajdziecie mase dobrych mieszkan na wynajem :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2016-09-08, 23:00 
najpierw mieszkanie, potem dom - gdy już zamierza się rodzina powiększyć ;) a potem mieszaknie zostaje pod wynajem. i warto wtedy sobie zainwestować w jeszcze jakieś mieszkanie i wynajmować, niesamowicie przydatne są inwestycje w nieruchomości. może na przykład warto zainwestować w jakiś apartament w nadmorskiej miejscowości, taki jak ten? http://www.apartamentyrowy.pl/


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2016-10-17, 06:07 
orejro no niezły pomysł , chociaz nie kazdy moze sobie na to pozwolic. ale same apartamenty bardzo ladne, Rowy to faktycznie fajna miesjowość, idealnie między Łebą a Ustką, a nieco mniej znana, dużo ludzi na pewno będzie zainteresowanych wynajmem takiego apartamentu. no i ogółem inwestycje w nieruchomości to dobra sprawa, na pewno bezpieczniejsza niz gra na giełdzie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2016-10-19, 14:49 
Dla mnie różnica jest ogromna na korzyść domu a porównanie mam. Obowiązków ciut przybyło zwłaszcza jesienno-zimową porą gdy trzeba ogrzewać, ale piec mam zautomatyzowany w dodatku na pelet więc problem żaden.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2017-05-25, 08:34 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-05-23, 08:32
Posty:17
Wiadome. Dzisiaj ogrzewanie w domu prywatnym niczym skomplikowanym nie jest, ponieważ technologia nawet w tym temacie poszła do przodu. Też posiadam "zautomatyzowany piec" tzn. z automatycznym podajnikiem, ale wykorzystuję ekogroszek zamiast pelletu. Jest to bardzo wygodne, bo wystarczy załadować piec opałem, a temperatura utrzymuje się na odpowiednim poziomie. Ekogroszek Wesoła 100% mam od firmy Smart Trans - http://smarttrans.eu/. Dostarczają oni opał na terenie całej polski, do tego jest to opał wydajny i starannie oczyszczony. Dzięki temu nawet w dużym domu nie mam problemów z ogrzewaniem. ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2017-05-27, 22:16 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
Oczywiście że lepiej dom, tylko że to jednak więcej pracy, czasu i pieniędzy:)

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2017-05-28, 08:45 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-08-29, 09:05
Posty:29
dom, w mieszkaniu denerwuje hałas, sąsiedzi... nie lubię


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2017-05-30, 00:58 
Dom. Wygodna i brak ograniczeń. Ale z drugiej strony zawsze trzeba się zabezpieczyć przed różnymi sytuacjami losowymi, spółdzielnia już tego nie załatwi. Awaria prądu - najlepiej mieć agregat prądotwórczy, awaria gazu - butla gazowa, awaria wody - może własna mała studzienka... Itp itd. Coś za coś...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 23  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO