dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 23  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: dom czy mieszkanie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-11-23, 19:55 
teraz są bezobsługowe piece z podajnikiem na pellet czy ekogroszek nie ma co się obawiać zimy albo rozpalania w piecu.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2015-11-24, 06:08 
W jakich granicach normy powinna mieścić się wilgotność granulatu pelletu?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2015-11-24, 22:17 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2015-07-08, 20:08
Posty:9
Leszek78 napisał(a):
W jakich granicach normy powinna mieścić się wilgotność granulatu pelletu?


Witam! Wilgotność pelletu powinna mieścić się w przedziale od 6 do 10%. Jezeli chodzi o pellet firmy Stelmet - Lava oraz Olimp to jego wilgotność wynosi 6,7%.

Pozdrawiam
Andrzej Wysocki
eRzecznik marek Lava i Olimp - pelletu firmy Stelmet

Zapraszam do sklepu internetowego: www.sklep.polishpellet.com


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2015-11-30, 14:02 
Jaka jest aktualnie cena pelletu?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2015-12-01, 00:25 
Sprawdz sobie na ich stronie internetowej, teraz możesz nawet zamówić pellet przez internet.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2015-12-02, 21:28 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2015-07-08, 20:08
Posty:9
Wojtku, zapraszam Cię na stronę naszego sklepu internetowego www.sklep.polishpellet.com gdzie możesz zapoznać się z aktualnymi cenami pelletu naszej firmy.

Pozdrawiam
Andrzej Wysocki
eRzecznik marek Lava i Olimp - pelletu firmy Stelmet


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2015-12-03, 17:26 
Właściciele domów mają trochę więcej obowiązków, ale przynajmniej są na swoim. Zimą gdy trzeba zadbać o ciepło sami decydują kiedy i czym palić. U mnie zwyciężyła ekologia i wygoda więc postawiłem na pellet, który świetnie się sprawdza.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2015-12-05, 15:44 
Andrzej80 napisał(a):
Właściciele domów mają trochę więcej obowiązków, ale przynajmniej są na swoim. Zimą gdy trzeba zadbać o ciepło sami decydują kiedy i czym palić. U mnie zwyciężyła ekologia i wygoda więc postawiłem na pellet, który świetnie się sprawdza.


Czy palisz konkretnym pelletem , czy jak popadnie, czyli jest Ci obojętne z czego jest .


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2015-12-09, 10:43 
Adept
Offline

Dołączył(a):2014-10-17, 11:45
Posty:33
Ja wychowałam się w domu, ale zawsze marzyłam o mieszkaniu - dziwne wiem, bo zazwyczaj wszyscy chcą DOMY :) Ale jak widziałam ile pracy przy tym, a na dodatek żeby to ogrzać...
Dlatego marzy mi się mieszkanko - jakieś 2 pokoiki. Ale jako że mieszkam w Wawie - ceny są z kosmosu, nie wiem czy mnie kiedykolwiek będzie stać na kupno.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2015-12-11, 11:08 
zawsze można wziąć kredyt na mieszkanie :P chociaż ja się też długo wahałam, bo to jednak zobowiązanie na dlugie lata. Poszlam z ciekawosci do biura nowodworski estates zobaczyc jakie mieszkania maja w ofercie i ile mniej wiecej bede potrzebowac pieniedzy, przy okazji dowiedzialam sie ze maja tam doradce kredytowego, wiec w sumie udalo sie upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Poogladalam mieszkania i dowiedzialam sie jak wyglada sprawa z kredytem i w sumie to mi pozwolilo podjac szybko decyzje i kupilam mieszkanko :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 23  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO