dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: dom czy mieszkanie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-06-05, 20:48 
ja chyba jestem zbyt leniwy na dom.. nawet nad tym się nie zastanawialiśmy z żoną. od razu określiliśmy w biurze nieruchomosci vivapol mazury że chcemy kupić mieszkanie i to jak najbliżej centrum


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2017-09-18, 04:46 
zależy, ile się ma lat, czy lubi się sielankowe życie i prace w ogródku czy woli się szybkie miejskie życie. można też za młodu mieszkać w mieszkaniu, a potem po kilku latach przenieść się do domu, a mieszkanie sprzedać albo wynająć. a w ogóle najlepiej inwestować w nieruchomości, żeby mieć na starość zabezpieczenie finansowe w takiej formie. u mnie kumpel mieszkając nad morzem kupuje mieszkania i przerabia je na ekskluzywne apartamenty. ostatnio byliśmy nawet w jednym, który kupił rok temu, w apartamencie lubicz w rowach. to świetny sposób na spłacanie kredytu - wynajmowanie turystom. kredyt sie spłaca lekko i ma się za kilkanaście lat mieszkanie, które generuje same zyski, do kilku tysięcy miesięcznie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2017-09-19, 21:26 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-01-30, 22:51
Posty:24
W domu zawsze jest coś do zrobienia. Za mieszkanie płacisz czynsz i luzik. A jeśli twoją wspólnotą zarządza firma per modum to nawet dwa luziki. :-D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2017-09-27, 07:47 
Co racja to racja, faktycznie w mieszkaniu i mniej pracy, i mniej kosztuje więc też bym wolała mieszkanie, najlepiej na osiedlu Oaza Wilanów bo to spokojna prestiżowa dzielnica pełna zieleni, z parkiem i pałacem gdzie zawsze można pójść z rodzinką na spacer


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2017-10-05, 12:38 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-07-29, 10:50
Posty:4
Tak Wilanów jest przyjemny, ale również Mokotów czy Wola! Dom jest dobry na starość :P jak już nie pracujesz, rozkoszujesz się emeryturą. Dla młodych - miasto lub obrzeża typu Bemowo czy Ursus.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2018-02-18, 20:55 
dom jednorodzinny z ogrodem moim zdaniem mam piec co na pellet i ogrzewanie zimą domu nie jest problemem.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2018-02-21, 09:47 
No wiadomo, mieszkanie jest dużo tańsze. My z mężem marzyliśmy o zamieszkaniu w domu, długo szukaliśmy odpowiedniej oferty, ale albo było za drogo, albo lokalizacja była kiepska... trafiliśmy do biura nieruchomości ABC dom, które znalazło dla nas świetną ofertę domu w podkrakowskich Zielonkach. Dzięki temu spełnia wszystkie nasze oczekiwania i dojazd do pracy mamy łatwy


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2018-02-22, 09:39 
No my akurat mieszkamy w domu, bo lubimy tą większą przestrzeń i własny ogródek, ale mielismy nadwyzkę gotowki i postanowilismy zainwestowac równiez w mieszkanie. I kupilismy aparatament lubicz w nadmorskiej miejscowości Rowy, który zamierzamy wynająć. Za kilkanaście lat cena mieszkania nam sie zwróci, a my będziemy juz na nim tylko zarabiac. To świetna inwestycja na przyszłośc i kiedyś cos dla dzieci, lub wnuków.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2018-03-01, 14:28 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2018-02-11, 19:28
Posty:5
Hm... A czy Waszym zdaniem takie ubezpieczenie nieruchomości z http://www.ubezpieczeniaonline.pl/mieszkania-domu/0.html jest dobrym wyjściem? Ja się właśnie poważnie nad tym zastanawiam...

_________________
Nie ma lepszej inwestycji dla narodu niż napełnienie dzieci mlekiem


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: dom czy mieszkanie?
PostNapisane: 2018-03-07, 10:05 
Myślę, że lepszym wyjściem jest dom. Miałem okazje mieszkać w bloku, a teraz przeprowadziłem się do domu. W przeprowadzce pomogła mi firma Wiki z Warszawy. I gdyby nie oni, to nie poszłoby tak szybko. No a luksus mieszkania w domu nie do opisania.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO