dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: tanie ogrzewanie domu
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-03-19, 15:51 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-07-24, 19:27
Posty:71
My tez planujemy grzać prądem. Jak na razie agregat jest nam potrzebny przy budowie więc zamawiamy kruzera, ale mam nadzieję, że zniesie trudy budowy i będzie nam jeszcze później służył jako zabezpieczenie w razie awarii;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: tanie ogrzewanie domu
PostNapisane: 2019-04-09, 00:35 
Myślę, że warto zainwestowac w instalacje fotowoltaiczna. My mamy od http://oze-shop.pl/


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: tanie ogrzewanie domu
PostNapisane: 2019-04-09, 19:29 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-10-02, 10:45
Posty:30
My grzejemy prądem- i zgadza się w takim przypadku lepiej być zabezpieczonym i mieć agregat;) Nam właśnie został kruzer z budowy więc nie trzeba było kupować;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: tanie ogrzewanie domu
PostNapisane: 2019-04-13, 16:09 
Kiedy myślimy o ogrzewaniu, warto pamiętać również o oknach i ich szczelności. Mnie o tym powiadomiła firma https://vitopolska.com/. Dzięki nim ciepło nie ucieka ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: tanie ogrzewanie domu
PostNapisane: 2019-04-19, 10:27 
tanio ogrzewa się pompa ciepła. Nic się nie spala. A w lato dodatkowo można chłodzić pomieszczenie. Wszystko zależy jaki masz dom i czy jest ocieplony czy nie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: tanie ogrzewanie domu
PostNapisane: 2019-05-29, 01:18 
U nas w domu oszczedzamy troche na prądzie. A to w taki sposób, ze zmienilismy dostawce pradu na pulsar energia i placimy mniejsze rachunki


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: tanie ogrzewanie domu
PostNapisane: 2019-10-23, 13:07 
oszczędzać na prądzie można montując panele fotowoltaiczne. Mając takie panele plus pompę ciepła wtedy mamy bardzo tanie ogrzewanie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: tanie ogrzewanie domu
PostNapisane: 2019-11-03, 01:28 
To prawda,panele fotowoltaiczne to bardzo dobre rozwiązanie! U nas mamy z Oze-Bomar i jesteśmy bardzo,bardzo zadowoleni


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: tanie ogrzewanie domu
PostNapisane: 2020-01-29, 21:01 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-06-16, 18:39
Posty:66
My grzejemy prądem i wychodzi nas całkiem przystępnie cenowo. Na wypadek awarii mamy jeszcze w domu agregat kruzera więc jesteśmy zabezpieczeni.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: tanie ogrzewanie domu
PostNapisane: 2020-03-24, 12:44 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2020-03-18, 18:54
Posty:63
No właśnie grzanie prądem jest najdroższe, no, chyba że grzejemy pompą ciepla albo mamy instalacje 10kwH na dachu w postaci pv ;) Natomiast jak ktoś ma gaz, to ja bym poszła w gaz, bo instalacja wraz z kotłem jest kilka razy tańsza w porównaniu do pompy ciepła, a grzanie może być bardzo tanie jeśli dom jest dobrze ocieplony. Najlepiej zresztą skonsultować wszystko z fachowcem https://tgbereda.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO