dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: tanie ogrzewanie domu
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-07-17, 21:34 
Ile płacicie miesięcznie? Ja trochę się gazu boję.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: tanie ogrzewanie domu
PostNapisane: 2015-08-08, 10:45 
Ja stawiam na kotły węglowe, bo mam jeden od dobrych kilku lat i sprawuje się świetnie. Jest firmy Carbotherm, więc może zapoznaj się z ich ofertą i też znajdziesz coś dla siebie?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: tanie ogrzewanie domu
PostNapisane: 2016-01-04, 23:42 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-04-14, 20:34
Posty:41
a próbował ktoś z Was może pompy ciepła?? Jeden z moich klientów mówił że u siebie zamontował jest to bezobsługowe rozwiązanie oraz tanie w użytkowaniu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: tanie ogrzewanie domu
PostNapisane: 2016-01-15, 12:00 
mazi07 napisał(a):
a próbował ktoś z Was może pompy ciepła?? Jeden z moich klientów mówił że u siebie zamontował jest to bezobsługowe rozwiązanie oraz tanie w użytkowaniu.


Witam,

W nawiązaniu do wyboru pompy ciepła jako źródła ciepła w budynku, chciałbym przybliżyć aspekty techniczne tego rozwiązania. Dzięki pobieraniu energii z dolnego źródła ciepła oraz przemian termodynamicznych w sprężarce, pompa pozwala na uzyskiwanie częściowo darmowej energii cieplnej do zasilania budynku, której ilość jest określana za pomocą współczynnika sprawności COP. W przypadku pompy Supraeco STE-1 marki Junkers, współczynnik COP może wynosić 4,8, więc urządzenie pobierając 1kWh energii elektrycznej wytwarza 4,8 kWh. Z prostego rachunku wynika więc, iż 3.8 kWh energii cieplnej uzyskiwane jest bez żadnych opłat.
Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej: http://www.junkers.pl/produkty/pompy-ciepla/gruntowe/supraeco-ste-1.html. Chętnie odpowiem na ewentualne pytania.
Pozdrawiam,
________________________________
Konsultant marki Junkers


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: tanie ogrzewanie domu
PostNapisane: 2016-04-10, 17:40 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-04-11, 16:24
Posty:279
Lokalizacja: Warszawa
ja mam u siebie ogrzewanie gazem lpg, mam zbiornik w dzierzawie od amerigas, to dopiero jest bezobsługowe rozwiazanie, wlasciwie nic mnie nie interesuje. Jest tez ekologiczne, ale nawiasem mówiąc, nie ma czegos takiego jak tanie ogrzewanie, gdy drzwi i okna sa nieszczelne, a dom nieocieplony, to sa podstawy


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: tanie ogrzewanie domu
PostNapisane: 2016-06-27, 07:57 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-06-13, 22:07
Posty:77
u mnie też amerigas dostarcza nam gaz do ogrzania domu. Kiedy właśnie ma się dobrze ocieplony dom to koszty nie są wcale jakieś kosmiczne, jak się każdemu wydaje. Naprawdę da radę to ogarnąć.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: tanie ogrzewanie domu
PostNapisane: 2016-06-27, 13:58 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-04-11, 16:24
Posty:279
Lokalizacja: Warszawa
w ogole gadanie o tym, ze grzanie gazem lpg to mit, przynajmniej u mnie, kiedy ja korzystam z usług amerigasu, rachunki wychodza mi mniej więcej to samo, co ogrzewanie węglem, z tegop wzgledu, ze gaz lpg jest duzo bardziej kaloryczniejszy


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: tanie ogrzewanie domu
PostNapisane: 2016-06-28, 23:17 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-01-02, 22:07
Posty:70
my zdecydowaliśmy się na gaz bo nie mamy dostępu do gazu ziemnego ale jak na razie koszta są niskie :) my dodatkowo dzierżawimy zbiornik od amerigas a u Was jak sprawa ze zbiornikiem?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: tanie ogrzewanie domu
PostNapisane: 2016-06-29, 15:38 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-04-11, 16:24
Posty:279
Lokalizacja: Warszawa
my też dzierzawimy od amerigasu. Wiadomo, ze teraz tanio, bo jest lato hehe choc ja mam tak, ze mam stale rachunki, poniewaz place tym samym za tankowanie jakby w ratach


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: tanie ogrzewanie domu
PostNapisane: 2016-06-30, 14:21 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-01-02, 22:07
Posty:70
my mamy taką ofertę że płacimy co miesiąc w zależności tyle ile zużyjemy. Dla nas to duży plus bo mamy cały czas kontrolę nad wydatkami.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO