dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: tanie ogrzewanie domu
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-07-04, 21:36 
mega oszczędne jest ogrzewanie podczerwienią, dużo tańsze niż centralne ogrzewanie czy gazowe albo olejowe a do tego dochodzą jeszcze kwestie zdrowia i ekologii, my zdecydowaliśmy się na pndpolska i wiemy że to dobra inwestycja w przyszłość


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: tanie ogrzewanie domu
PostNapisane: 2016-09-08, 11:28 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-08-17, 08:37
Posty:69
Ja w moim domu zdecydowałam się zamontować pompę ciepła i to był dobry wybór. Faktycznie dość tanie w użytkowaniu. Urządzenie kupowałam od http://www.goterm.pl/. Świetna firma, zajmuje się też serwisowaniem


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: tanie ogrzewanie domu
PostNapisane: 2016-12-28, 14:06 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-06-13, 22:07
Posty:77
U mnie super sprawdza się ogrzewanie gazem i właśnie Amerigas nam gaz dostarcza. Jest wygodnie i komfortowo. Płacimy wg zużycia, a przy okazji jest to rozwiązanie bardzo ekologiczne.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: tanie ogrzewanie domu
PostNapisane: 2016-12-31, 00:28 
Słyszałem o Amerigas, mój sąsiad ma taki zbiornik koło domu i w nim gaz i tak ogrzewa dom. Nie mamy w okolicy jeszcze sieci, a jego zdaniem jest to najbardziej ekologiczny sposób ogrzewania, któy nie kosztuje też dużo. Sam sparwdzałem te wszystkie pompy i inne rzeczy i w ogólnym rozrachunku chyba bardziej się opłaca gaz...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: tanie ogrzewanie domu
PostNapisane: 2017-01-30, 12:44 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-01-29, 00:18
Posty:47
A nie myślałeś o pompie ciepła? Jej montaż możesz zlecić tej firmie http://www.sistherm.pl/pompa-ciepla.html To rozwiązanie jest ekologiczne i pozwala na zaoszczędzenie sporej sumy pieniędzy. Moi rodzice mają pompę ciepła i w domu jest ciepło a rachunki za ogrzewanie nie są wysokie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: tanie ogrzewanie domu
PostNapisane: 2017-03-15, 21:05 
No cóż, ja bylem głupi że jak budowałem dom, to zrobiłem ogrzewanie węglowe. Bardzo tego żałuje, teraz przerabiam całą instalacje, porozumiewam się właśnie z tą firmą amerigas, są bardzo profesjonalni mają rewelacyjne warunki i dobrze, że większość papierologii załatwiają oni. Dla mnie to duża wygoda.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: tanie ogrzewanie domu
PostNapisane: 2017-04-18, 13:26 
Warto na przykład zamontować sobie okna energooszczędne. My mamy z OknoPartner: http://oknopartner.com.pl/


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: tanie ogrzewanie domu
PostNapisane: 2017-05-25, 08:32 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-05-23, 08:32
Posty:17
Co z tego, że ogrzewanie gazem jest ekologiczne, skoro wcale nie jest tak opłacalne jakby się to mogło wydawać. Jeżeli miałbym na każdym kroku ogrzewać oszczędnie, to może te rachunki za gaz byłyby mniejsze, ale nie mam zamiaru siedzieć w zimnie w przypadku mrozów. Nie ma to jak normalny piec węglowy, który zapewnia całkowitą skuteczność. Osobiście wykorzystuję do palenia węgiel orzech, który wbrew wszelkim przekonaniom wcale nie emituje tak wielu niekorzystnych związków do powietrza. Węgiel od mojego dostawcy (firma Smart Trans - http://smarttrans.eu/) jest dokładnie oczyszczony i zapewnia ciepło na naprawdę długi czas.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: tanie ogrzewanie domu
PostNapisane: 2017-10-02, 07:10 
pompa ciepła sprawdzi się doskonale, ale przy ogrzewaniu wody. wiem, że siostra ma, sprowadzała aż znad morza do krakowa, bo w okolicy nie było żadnego dystrybutora, znalazła dopiero w Gdyni oze biomar i montowali jej fotowoltaikę z pompą, raczej sobie chwali taki system


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: tanie ogrzewanie domu
PostNapisane: 2017-10-02, 07:13 
u nas kominek był strzałem w dziesiątkę. mamy gazowe ogrzewanie, ale dom nie jest ocieplony. szybko wszystko ucieka. kominek jednal dużo daje, dobrze nam też doradzono jak ma wyglądać instalacja zeby cieplo szlo po calym domu, w salonie, gdzie kupowalismy kominek - bm parnter. a no i wazne - kupowac takie rzeczy wlasnie w salonach a nie w jakichs sieciowkach budowlanych, bo tam to nic nie wiedzą, nic nie doradzą


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO