dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-03-08, 19:21 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
ja jestem estetka i we wszystkim zwracam na estetyke.
produktu i opakowania.

jak wybieram picie to patrze na zawartosc weglowodanow bo sie 'odchudzam' ;)
pewnie malo kto wie, ze najmniej cukrow zawiera nestea white tea
ale zaraz po niej, brzoskwiniowa, a dopiero pozniej czerwona i zielona oraz cytrynowa ;)

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-09, 00:18 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-03-08, 02:35
Posty:100
Lokalizacja: stąd
dream* napisał(a):
jak wybieram picie to patrze na zawartosc weglowodanow bo sie 'odchudzam' ;)

O, szczerze mówiąc aż tak nie wnikałam do tej pory w napisy. Ale chyba zacznę z uwagi na linię ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-09, 21:07 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 23:44
Posty:427
ale te nestea nie sa zbyt smaczne niestety ;p
ale w sumie to nie wiedzialem ze odchudzanie obejmuje napoje, izotoniki tez?

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-11, 16:24 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2008-11-11, 21:20
Posty:190
Często zdrowa żywność traci swoje walory przez złe przechowywanie lub przygotowywanie. np. często gotujemy wszystko dłużej niz tego wymaga dany produkt i tracimy przez to sporo witamin...dobrym wyjściem z takiej sytuacji jest gotowanie na parze. Teraz nawet sa mikrofale, które maj a dodatkowo takie opcje. Warto też zwrócić uwagę na gotowanie mięsa, zawsze wkładamy mięso do juz gotującej sie wody. :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-06, 20:19 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-06, 15:23
Posty:277
Ja dbam o to, aby w mojej kuchni przeważała zdrowa żywność, jak chleb to tylko razowy, do picia mineralna niegazowana, oliwa tylko z oliwek, cukru prawie nie używam, czasem tylko brązowy do kawy, no i oczywiście jak kawa to tylko astra niskodrazniąca.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-07, 11:03 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-23, 10:52
Posty:149
Lokalizacja: silesia
My uzywamy do slodzenia w domu brazowego cukru, jemy w przewadze ryby i owoce morza, bardzo duzo warzyw, owocow, sokow robionych w domu, litrami woda niegazowana. Jesli chodzi o miesa to rowniez sie zdarza ale zdecydowanie wiecej jest ryb. Unikamy kurczakow, bo te sa w dzisiejszych czasach hodowane na paszach i antybiotykach zeby nie zdychaly. Generalnie jesli juz mieso to raczej takie, kupione u rodzicow w gorach od jakiegos gospodarza bo wiadomo, czym karmi te zwierzeta.

Duzo sera zoltego, najlepiej tego z Warmii :)
Praktycznie nie jemy ziemniakow, zastapujemy kasza gryczana, czasami ryzem ale jednak przewazaja salatki, surowki i ryby.

A najbardziej czego nie cierpie to pizza. Czasami zdarza sie nam jakis fast food, ale powiedzmy 3-4 razy do roku, nie czesciej. Dla mnie to poza swiadomoscia pustych kalorii nie ma nawet zadnych walorow smakowych.

_________________
Każdy z nas jest indywidualnością. To sprawia, że jesteśmy jedyni w swoim rodzaju. I wyjątkowi. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-19, 14:49 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1126
od kilku dni robię sama soki :) dostałam od babci jabłka, marchew i gruszki, takie prawdziwe, ekologiczne, soczki palce lizać :diabel: co prawda nie mają takiego szerokiego wachlarza witamin jak np. plussz up, ale przynajmniej sobie urozmaiciłam jadłospis (właściwie piciospis ;) )

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-27, 01:46 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-03, 19:16
Posty:88
Lokalizacja: wafka
O jaaaa... Królestwo za sokowirówkę... Co prawda z plusssz up'a bym nie zrezygnowała i tak, ale mieć taki soczek :-D Och mniam :-D

_________________
"Więcej tu pokrewień„stwa dusz, niż sami byś›my tego chcieli..."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-18, 11:46 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
Niestety z tą naszą żywnością istny dramat. Nie wiemy tak naprawdę co jemy i jak to się odbije na naszym zdrowiu. Staram się kupować produkty jak najmniej przetworzone i nie oszczędzam na jedzeniu. Co do sklepów ze zdrową żywnością ( w których przeważnie króluje soja -która wcale nie jest taka zdrowa, szczególnie dla małych dzieci) nie nabrałam jeszcze do nich przekonania. Na razie wspomagam się suplementami - standardowo magnez. Ostatnio łykam witaminy Calivita, polecił mi je lekarz. Można je kupić na suplementydiety.istore.pl . A wy co zażywacie/ i czy w ogóle/?

[ Dodano: 2009-11-18, 10:50 ]
Jakie pijecie mleko- tłuste czy te w wersji light? Raz czytam że tłuszcz w mleku jest potrzebny, bo inaczej nie ma wartości innym razem że nie. Sama już nie wiem. Dawniej ludzie pili mleko"od krowy" i nie było problemu z osteoporozą.

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-18, 17:50 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Piję mleko tłuste. To odtłuszczone nie ma dla mnie smaku, więc wolę to zwyczajne. Nie zażywam suplementów diety, także lekarstw staram się unikać. Żywność kupuję w osiedlowym sklepie, nie zwracam uwagi na naturalność/zdrowość/ekologiczną, raczej na swoje upodobania.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO