dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Zdrowa żywność
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-11-10, 20:00 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
Aria napisał(a):
Tylko problem w tym, że ja za bardzo smażonego ostatnio jeść nie mogę, źle się czuję po nim, coś jakby mnie kuło, dlatego wolę gotować na parze niż później cierpieć :)

A to inna sprawa. Jak chodzi o względy zdrowotne to nie ma co świrować i trzeba gotować tak jak organizm potrzebuje. Ale tak czy siak zakup takiego garnka do gotowania na prze jest bardziej uniwersalny niż parowar.

Aria napisał(a):
Oj tam wygląd nie jest najważniejszy, ważne że były dobry po prostu :D Dostanę go gdzieś stacjonarnie czy tylko internetowo ?

To też racja, garnki mają służyć do gotowania a nie do wyglądania :D Jak chodzi o zakup to na bank gdzieś go dorwiesz bo garnki Ambition są w wielu sklepach sprzedawana. Internetowo raczej też go dostaniesz ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowa żywność
PostNapisane: 2018-11-13, 15:49 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
Mikus napisał(a):
A to inna sprawa. Jak chodzi o względy zdrowotne to nie ma co świrować i trzeba gotować tak jak organizm potrzebuje. Ale tak czy siak zakup takiego garnka do gotowania na prze jest bardziej uniwersalny niż parowar.

Ciekawe tylko jak mój ukochany zareaguje na zdrową żywność, co jak co, ale on raczej człowiek zdrowego odżywiania nie zostanie :p


Mikus napisał(a):
To też racja, garnki mają służyć do gotowania a nie do wyglądania :D Jak chodzi o zakup to na bank gdzieś go dorwiesz bo garnki Ambition są w wielu sklepach sprzedawana. Internetowo raczej też go dostaniesz ;)

Właśnie spotkałam go w selgrosie i przy okazji kupiłam. W weekend będę testować bo akurat rodzice przyjeżdżają to zaserwuje im coś innego i zdrowego


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowa żywność
PostNapisane: 2018-11-13, 16:10 
Staram się czytać składy i wybierać te zdrowsze opcje, zamiast napojów ostatnio kupuję wodę z sokiem, tymbark h2owoc ma fajne miksy ananas z truskawką pychota


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zdrowa żywność
PostNapisane: 2018-11-13, 23:05 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-08-19, 01:29
Posty:81
Aria napisał(a):
Ciekawe tylko jak mój ukochany zareaguje na zdrową żywność, co jak co, ale on raczej człowiek zdrowego odżywiania nie zostanie :p


Chyba nie będzie miał wyboru jak tylko takie jedzenie się u was na stole pojawi :d Poza tym jest pełno super przepisów na typowe potrawy w zdrowy sposób, więc nikt nie mówi że musicie rezygnować np z burgerów :D


Aria napisał(a):
Właśnie spotkałam go w selgrosie i przy okazji kupiłam. W weekend będę testować bo akurat rodzice przyjeżdżają to zaserwuje im coś innego i zdrowego


I ile za niego dałaś? W sellgrosie to chyba wszystko mają :D daj znać jak się sprawdzi :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowa żywność
PostNapisane: 2018-11-15, 15:45 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
kyra napisał(a):
I ile za niego dałaś? W sellgrosie to chyba wszystko mają :D daj znać jak się sprawdzi :)

Złudne pytanie bo w selgros masz ceny brutto i netto :lol: Strzelam że nie więcej niż 80zł ?;>

Aria napisał(a):
Ciekawe tylko jak mój ukochany zareaguje na zdrową żywność, co jak co, ale on raczej człowiek zdrowego odżywiania nie zostanie :p

Wiesz, zdrowe jedzenie nie oznacza bezsmakowego mięsa i średnio smacznych warzyw. Z małymi nawet umiejętnościami można przyrządzić świetnie smakujący posiłek, który będzie dużo zdrowszy niż smażony schab w kilogramowej panierce z głębokie tłuszczu :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowa żywność
PostNapisane: 2018-11-27, 00:07 
Dieta bez tłuszczu, warzywa na parze , a mięso grilowane na patelni. Do tego potrzebne mi były własnie patelnia i garnek do gotowania na parze. Czy on ma w sobie takie sito ?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zdrowa żywność
PostNapisane: 2018-11-28, 12:34 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
avac napisał(a):
Dieta bez tłuszczu, warzywa na parze , a mięso grilowane na patelni. Do tego potrzebne mi były własnie patelnia i garnek do gotowania na parze. Czy on ma w sobie takie sito ?

Mięso grillowane na patelni? Jakim cudem? Przecież patelnia = smażenie = tłuszcz nie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowa żywność
PostNapisane: 2018-12-16, 17:01 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
Ja od jakiegoś czasu zamawiam catering dietetyczny i cieszę się że już nie muszę po sklepach chodzić i robić zakupy.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowa żywność
PostNapisane: 2018-12-17, 16:13 
A jaki catering zamawiasz ?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zdrowa żywność
PostNapisane: 2018-12-17, 18:05 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
Zamawiam pudełka z WygodnejDiety, jak na tyle cateringów których próbowałam to ten jest najsmaczniejszych i najbardziej urozmaicony

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO